Kemp Děčín a cyklostop

Polabí,
DĚČÍN 405 02 | Mapa

Provozní období: 1.4. - 31.10.

Základní informace

Hledáte levné ubytování v Národním parku České Švýcarsko, v centru města Děčína? Rádi byste blíže poznali nejníže položené město v ČR? Pátráte po zázemí pro své výlety do Národního parku České Švýcarsko a malebné krajiny Labských pískovců?

Jste příznivci cykloturistiky? Pak jsme tu přesně pro Vás!

Nově otevíraný Kemp a Cyklostop Děčín naplňuje veškeré představy o kvalitním zázemí zejména pro cyklisty na Labské stezce a cyklostezce Ploučnice. Chce být stejně tak komfortním zázemím pro milovníky in-line bruslení, vodních sportů, horolezce, motorkáře, zcestovalé turisty a karavanisty, zkrátka pro všechny příznivce aktivního stylu života.

Ubytování

Karavany

Stany

Obytné stany

Pro děti

Vaše děti se u nás mohou vyřádit na pískovišti, vybaveném dětským bagrem. Mají tu k dispozici také klouzačku, houpačku a pružinové houpadlo. A pokud si myslíte, že vaše ratolesti z hraní si na pískovišti už vyrostli, určitě si rádi zaskáčou na velké trampolíně.

Stravování

V kempu je také společná kuchyňka vybavena sporákem, mikrovlnou troubou, dvěma dřezy, pánvičkou a hrnci. V recepci Vám rádi zapůjčíme talíře a příbory. Samozřejmě kromě toho najdete v okolí různé restaurace. Tu nejbližší už asi 100 metrů od vjezdu do areálu.

Sociální zařízení

disponuje dostatečnou kapacitou sociálního zařízení (vč. zázemí pro tělesně postižené), kde průběžně po celý den udržujeme čistotu a dbáme na hygienu. Hosté a návštěvníci kempu a cyklostopu mají k dispozici kabinkové sprchy, WC, umývárny.

Vybavení

Provozní doba

1.4.-31.10.

Ubytování

Stany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Teplá voda, WC, Ostraha, Sušička, Vodácký kemp

Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

dsc_1131 dsc_1131 dsc_1284 dsc_1284 dsc_1285 dsc_1285 sprchyrotovac sprchyrotovac
Typ kempu

Kemp, Tábořiště

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro turistiku, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Stravování

Bufet

Platba

MasterCard Maestro Visa

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Stany

Parkování u stanu

Ocenění

_fac_pricelist_Kemp Děčín a cyklostop

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp Děčín a cyklostop, který hodnotili 4 uživatelé. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Děčín a cyklostop. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Kemp Děčín a cyklostop.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist