Ubytování

Výstava stanů

Výstava stanů

Na již 24. ročníku Výstavy stanů a vybavení do přírody se letos můžete těšit na 310 outdoorových značek toho nejlepšího, co je v současné době na trhu outdoorového zboží. Nabídka zahrnuje kromě více než 320 postavených stanů, stovky modelů turistických bot, sandálů a obuvi pro volnočasové aktivity, kompletní sortiment sportovního oblečení významných českých i světových výrobců, více než 380 modelů spacáků dekových, mumiových, péřových i dětských a obdobný počet karimatek, kempingový nábytek napříč všemi kategoriemi i vybavení pro lezce, vodáky, cyklisty, běžce a výbavu do těch nejnáročnějších podmínek.

Jedinou akci svého druhu ve střední Evropě s největší nabídkou sortimentu pro kempování, outdoorové aktivity, turistiku, sport a volný čas pořádá e-shop s outdoorovým zbožím 4camping.cz, absolutní vítěz prestižní ankety ShopRoku 2020 v kategorii Cena kvality.

Na tradiční akci v pražských Letňanech se letos představí 310 outdoorových značek toho nejlepšího, co je v současné době na trhu outdoorového zboží. Těšit se můžete třeba na tyto tuzemské i zahraniční značky Adidas, Black Diamond, Boll,Coleman, Columbia, Deuter, Direct Alpine, Fjällräven, GSI, Garmont, Gregory, Goal Zero, Hannah, Hanwag, Highpoint, Husky, Icebreaker, Keen, Kilpi, Klymit, La Sportiva, Leatherman, Leki, Loap, Lowa, Mammut, Meindl, Merrell, Mountain Equipment, MSR, Northfinder, Ocun, Ortovox, Osprey, Outwell, Pinguin, Petzl, Primus, Regatta, Robens, Salewa, Salomon, Scarpa, Singing Rock, Sir Joseph, The North Face, Therm-a-rest, Thule, Under Armour, Warmpeace a plno dalších.

Nabídka zahrnuje kromě více než 320 postavených stanů, stovky modelů turistických bot, sandálů a obuvi pro volnočasové aktivity, kompletní sortiment sportovního oblečení významných českých i světových výrobců, více než 380 modelů spacáků dekových, mumiových, péřových i dětských a obdobný počet karimatek, kempingový nábytek napříč všemi kategoriemi i vybavení pro lezce, vodáky, cyklisty, běžce a výbavu do těch nejnáročnějších podmínek.

Hlavní výhodou akce však není jen šíře sortimentu, ale také unikátní možnost si drtivou většinu všech stanů, spacáků, karimatek, bot, nábytku i dalšího vybavení prohlédnout, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. Pečlivě vyškolený odborný personál bude po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy.

I letos na návštěvníky čekají velké výstavní slevy, dárky k nákupu a soutěž o 1 milion Kč, kdy budou každý den losováni zákazníci, kteří budou mít celý nákup zdarma.

Samozřejmě se vše bude také řídit všemi platnými bezpečnostními předpisy a nařízeními dle aktuální situace, v mnoha případech dokonce v zájmu ochrany návštěvníků i zaměstnanců nad rámec toho, co je vyžadováno. To vše proto, abyste se na akci cítili bezpečně.

Parkování i vstupné jsou každoročně zdarma.

Výstava stanů a vybavení do přírody se na vás bude těšit každý den od 28. 5. do 22. 8. 2021 v PVA EXPO v pražských Letňanech!

Více informací naleznete na vystavastanu.cz.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist