Ubytování

Články a aktuality

Kompletní žebříčky nejlepších kempů roku 2015
12.10.2015 Kompletní žebříčky nejlepších kempů roku 2015

Letošní rok můžeme z pohledu kempování hodnotit jako velmi úspěšný. Vedle zlepšujících se služeb samotných kempů, řady novinek, které pro letošní rok připravily a zájmu médií, k tomu přispělo především ideální počasí.

Podpořte nás v Křišťálové lupě 2015
30.9.2015 Podpořte nás v Křišťálové lupě 2015

Vážení příznivci turistiky, cestování,vedle projektů Dopenzionu.cz a Hotel-restaurant.cz organizujeme také Výstavu stanů a vybavení do přírody a provozujeme eshop s turistickým vybavením www.4camping.cz. Pokud je vám sympatické, co děláme, hlasujte pro nás v anketě českého internetu Křišťálová...

Horská výzva 2015: finální závod na Šumavě
21.9.2015 Horská výzva 2015: finální závod na Šumavě

Zveme vás na čtvrtý a finální závod seriálu Horská Výzva 2015

4Camping.cz radí: Jak vybrat karimatku?
16.9.2015 4Camping.cz radí: Jak vybrat karimatku?

V následujícím textu najdete přehled nejběžnějších typů karimatek včetně určení, pro koho a na co se hodí. Nezapomínejte na dobrou izolační vrstvu mezi zemí a spacákem!

Jak vybrat batoh?
14.9.2015 Jak vybrat batoh?

Základem výběru batohu jsou dvě zásady – zásada umírněnosti a pohodlí. Kupte si batoh jen tak velký, lehký či kvalitní, jak potřebujete. A hlavně si ho vyzkoušejte, aby vám seděl.

Outdoor specialisté radí jak správně sbalit batoh
12.9.2015 Outdoor specialisté radí jak správně sbalit batoh

Každý má svůj specifický styl, každému vyhovuje něco jiného. Ale co vyhovuje našemu tělu? Je vůbec nějaký správný postup při balení batohu?

Výstava stanů láká na velké slevy turistického vybavení
1.8.2015 Výstava stanů láká na velké slevy turistického vybavení

Stovky rodinných i expedičních stanů, spacáků, karimatek, outdoorového oblečení a obuvi, kempingového nábytku, batohů a dalšího vybavení do přírody nyní můžete koupit za výhodnější ceny. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody v pražských Letňanech, která trvá až do 9. srpna, začaly velké slevy.

Nová kolekce Caravan stanů od Husky
8.7.2015 Nová kolekce Caravan stanů od Husky

Rádi vyrážíte do přírody s dětmi či přáteli a chtěli byste opravdu komfortně přenocovat, strávit hezkých pár dní čí týdnů, tak právě pro vás je od letošní sezóny v prodeji exkluzivní kolekce rodinných stanů HUSKY CARAVAN od tradičního českého výrobce outdooroveho vybavení HUSKY.

4camping KEMP ROKU 2015 - velká hra o ceny
1.6.2015 4camping KEMP ROKU 2015 - velká hra o ceny

Od 1.6. do 31.8 můžete hodnotit vámi navštívené kempy a rekreační střediska, tedy vyjádřit spokojenost s konkrétním zařízením a nebo naopak dát jeho provozovateli najevo, které služby má zlepšit. A pokud jste byli se službami daného zařízení spokojeni, nominovat jej na cenu 4camping KEMP ROKU 2015.

Dovolená s obytným vozem
22.5.2015 Dovolená s obytným vozem

Pokud máte rádi kempování, ale spát ve stanu je pro vás již nepohodlné, zvolte si pro svoji dovolenou obytný vůz. Získáte tak maximální komfort jak při cestě, tak při kempování. Obytný vůz je skvělý pro rodinu s dětmi a dovolená v obytném voze je pro děti nezapomenutelný zážitek.

Horská výzva míří do Krkonoš, v pondělí končí on-line registrace
14.5.2015 Horská výzva míří do Krkonoš, v pondělí končí on-line registrace

Šumperk/Pec pod Sněžkou – Přesně měsíc zbývá do startu 2. závodu Rock Point – Horská výzva. Čtyřdílný seriál horských běhů a trekingu dvojic má další zastávku v Krkonoších. Jen několik málo dnů ale zbývá do konce uzávěrky výhodné on-line registrace. Ta končí už v pondělí 18. května ve 20 hodin.

Veletrh SPORT EXPO letos láká na zážitky
22.4.2015 Veletrh SPORT EXPO letos láká na zážitky

Heslem letošního veletrhu „SPORT EXPO“ by mohlo být „sport, adrenalin a zábava pro každého“. Ve dnech 30.4. - 2.5. se koná již jeho deváté pokračování, a to na Výstavišti Praha – Holešovice.

Přijměte pozvánku do jednoho z nejvybavenějších kempů ve Východních Čechách
20.4.2015 Přijměte pozvánku do jednoho z nejvybavenějších kempů ve Východních Čechách

Klidná dovolená, ale i spousta zábavy, sportovního vyžití a vodních atrakcí, vč. 62,5 m dlouhého tobogánu. To vše je rekreační areál Stříbrný rybník ležící u Hradce Králové.

Během pro zdraví i pro dobrou věc v Ostravě již 18.4.2015
14.4.2015 Během pro zdraví i pro dobrou věc v Ostravě již 18.4.2015

Druhý ročník Night Run 2015 přináší běžecké závody pro sportovce i širokou veřejnost ve vybraných krajských městech České republiky.

Výstava karavanů a obytných automobilů
9.4.2015 Výstava karavanů a obytných automobilů

Ve dnech 16. – 19. 4. 2015 se v Praze Řeporyjích uskuteční prodejní výstava karavanů a obytných automobilů značek Knaus, Weinsberg, Carado, Fendt, Laika. Celkem bude na výběr z více než 80 obytných vozů i přívěsů všech kategorií. Během výstavy budou poskytovány speciální slevy.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist