Ubytování

Kemp Pecka mezi Dvorem Králové a Novou Pakou

Kemp Pecka mezi Dvorem Králové a Novou Pakou

Mezi Dvorem Králové a Novou Pakou u obce Pecka je moderní, sportovně zaměřený kemp se stejným názvem - Pecka. Jednoho krásného slunného dne jsme jej navštívili s kamerou, abychom se dozvěděli, co nového má kemp připraveno na letošní sezónu. Už když jsme přijížděli k areálu, tak jsme sami poznali, že výsadou bude nádherný, renovovaný a v širokém okolí největší bazén pro vodní sporty i relaxaci. A nemýlili jsme se. Potvrdil nám to i provozovatel kempu Jaroslav Hudec.


„Bazén má nový nátěr, i okolí jsme vylepšili a hlavně co se týká kvality vody, tak i když napouštíme bazén vodou z přírodních zdrojů, tak máme jedny z nejlepší výsledků kvality vody v širokém okolí.“

 

 

Co dalšího jste pro letošní rok připravili nového?

Hlavně došlo k vylepšení prostoru pro stanaře a pro návštěvníky, kteří přijedou s vlastním karavanem. A těch je rok od roku víc. Zaměřili jsme se i na sociální zařízení.


Jaká je kapacita kempu?

Máme celkem 148 lůžek, která jsou v chatkách a apartmánech. Celkem se do areálu vejde 100 stanů a 30 karavanů.


Má váš kemp nějaké specifické zaměření, co se týče návštěvníků?

My se zaměřujeme především na rodiny s dětmi.  Právě pro ně tu máme nové lanové centrum, prolézačky, skákací trampolíny. Nezapomínáme však ani na dospělé návštěvníky, kteří mají rádi sportovní vyžití. Máme pět antukových hřišť na volejbal, dva kurty na tenis a nechybí ani dvě hřiště na plážový volejbal, hřiště na fotbal a nechybí ani stůl na ping-pong.


A jak je to se stravováním? Co nabízíte v kempu návštěvníkům po této stránce?

Uprostřed kempu máme stylovou restauraci s krbem, venkovní gril na kýty a samozřejmě nabízíme stravování formou penze. Každý den máme na výběr i z minutkových jídel, připraveno je také denní menu s hotovými jídly.


Mnoho návštěvníků kempů má rádo turistiku. Kam se mohou do okolí vydat hosté u vás?

Nejblíž je hrad Pecka, a to zhruba kilometr od nás. Dokonce je na hrad odtud z kempu i krásný výhled. Pak jsou tu samozřejmě cyklostezky pro milovníky cykloturistiky. Hostům doporučujeme i návštěvu ZOO a safari ve Dvoře Králové nad Labem. Návštěvníci se však mohou vydat i na celodenní výlet například do Krkonoš.


Máte i nějaká lákadla pro návštěvníky z blízkého okolí?

Ano, třeba na naše koupaliště mohou místní obyvatelé nebo třeba jen turisté, kteří kolem projíždějí. Pak také pravidelně každý víkend pořádáme různé hudební večery s kapelami. Pro letošní rok jsme si připravili i dvě větší akce. Budeme pořádat velký country festival, na kterém vystoupí Věra Martinová, Vabi Daněk, František Nedvěd a mnoho dalších. Na závěr sezóny pak bude v areálu koncert skupiny Tři sestry.


A na závěr otázka, kdy je nejlepší si pobyt u vás zajistit, tak aby na zájemce ještě zbylo místo?

Tak do apartmánů a chatek je nutné se objednávat několik měsíců dopředu, mluvím teď o hlavní sezóně, možná bych i doporučil si zajistit na podzim pobyt už na další léto. Pro karavany a stany se rezervace dělají tak do poloviny května, pak už je prakticky vyprodáno i u těchto dvou možností.

Další informace o kempu Pecka na Dokempu.cz:

Fotoreportáž z kempu Pecka

Kemp roku

Camping Rožnov
star star star star star
(Rožnov pod Radhoštěm)
deluxe-ex-3
© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist