Ubytování

Hledáte klid a pohodlí na západě Čech? Navštivte kemp Karolina

Hledáte klid a pohodlí na západě Čech? Navštivte kemp Karolina

Prostředí kempu by se dalo nazvat oázou naprostého klidu a rodinné idylky. Nachází se v nedotčené přírodě na západě Čech a krajina je zde skutečně působivá. Pokud chcete strávit několik příjemných dní a nechce se vám cestovat daleko, tak se vydejte právě sem. Věříme, že nebudete litovat a s radostí se do kempu zase vrátíte.

Kemp je situován do údolí, které je obklopené lesy a odvážlivci se mohou osvěžit i v přilehlé říčce. Majitel kempu je hrdý, že nabízí hostům tak klidné a ojedinělé místo, což ocení především milovníci přírody, rodiny s dětmi a cyklisti. Všechno má zde svoji zajímavou historii, o které můžete s majitelem kempu vášnivě debatovat klidně celé hodiny. V Karolině panuje velmi milá a pohodová atmosféra, která vám dodá spoustu pozitivní energie na další náročné dny ve všední městské realitě.

Kemp Karolina poskytuje širokou nabídku ubytování. K dispozici je 12 nadstandardně vybavených chatek s vlastním WC. V každé z chatek najdete kompletně zařízenou kuchyni. Dále zde pro turisty slouží komfortní mobilní domky a jednoduše vybavená turistická ubytovna. Mohou se pochlubit nově zrekonstruovaným sociálním zařízením špičkové úrovně, které je za chladného počasí vytápěno ústředním topením  a to vše je již zahrnuto v ceně ubytování. Pokud přijedete vlastním karavanem, nebo jste dobrodružnější povahy a budete nocovat ve stanu, tak je pro vás připraveno 70 kempingových míst s elektrickou přípojkou pro jejich pohodlné postavení. Během celého dne pro vás bude nachystáno tradiční turistické občerstvení, a protože jsou Češi národem pivařů, tak zejména pánové jistě ocení místní jedenáctistupňovou pochoutku Chodovar.

Na své si přijdou i milovníci starodávných časů. V okruhu třiceti kilometrů se totiž nachází hned šest hradů, zámků a kostelů. Jako skvělý tip na výlet mohou posloužit také západočeská lázeňská města, blízké lanové centra, nebo nespočet rozhleden, díky kterým se můžete krajinou kochat alespoň z částečné ptačí perspektivy. Zásoby jídla a pití do kempu si pak nakoupíte v Plané, která je od kempu vzdálená sotva deset minut autem.

Karolina je také ideálním startovacím bodem pro celou řadu cyklistických výletů. Využijete jak silniční, tak trekingová a horská kola. Podle vašich schopností si můžete naplánovat náročnost jednotlivých vyjížděk, a když se vám s kolem něco přihodí, tak vám v kempu poskytnou potřebný servis. A pokud si kolo s sebou nepřivezete, rádi vám ho v Karolině zapůjčí. Dálkové cyklotrasy pak propojují Čechy s několika spolkovými zeměmi, se Saskem, Durynskem a Bavorskem.

Zapomenout se samozřejmě nesmí ani vaše ratolesti. Děti s nadšením uvítají celou řadu různorodých atrakcí. Vyblbnout se mohou na trampolíně, potrénovat fyzičku na horolezecké stěně, nebo se svlažit v místním bazénu. Zahrát si také můžete malý fotbálek, nohejbal, ping pong. K dispozici je i široký výběr sportovního vybavení.

Majitel se o kemp celoročně stará s tím nejlepším vědomím pro dobro a spokojenost turistů, kteří do Karoliny zamíří. Pokud hledáte odpočinek, klid a relax nedaleko Prahy, která je po dálnici vzdálená 160 km, tak bude Karolina zřejmě tím místem, kde se s láskou vrátíte i příští rok. Všudypřítomná čistota dodává místu jedinečný nádech a uvidíte, že ráj na zemi nemusí být jen na překrásných plážích a průzračném moři v Karibiku.

V Karolině nebudete přemýšlet nad každodenními starostmi a možná nabydete i pocitu, jako by se vám zastavil čas. Zapomeňte doma vymoženosti dnešní doby a vypravte se poznávat krásy české přírody do kempu Karolina. Nenechte se ničím rušit a užijte si plnými doušky několikadenní odpočinek v nádherném prostředí v samém srdci Evropy. V Karolině totiž najdete evropský komfort za české ceny.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist