Ubytování

Anketa KEMP ROKU 2011 zná TOP 25 nejlepších rekreačních areálů

Od června od konce srpna jste mohli v anketě KEMP ROKU hodnotit vámi navštívené kempy a rekreační střediska a případně je nominovat na prestižní titul KEMP ROKU 2011. Hlasování probíhalo na portálech iDNES.cz, Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz a v mobilu na M.IDNES.CZ/KEMPROKU.

Do hodnocení a nominací se zapojilo 6.341 hlasujících, kteří zaslali 7.935 platných hlasů. Alespoň jeden hlas získalo 470 kempů a 121 rekreačních středisek z celkového počtu 1.585 zařízení, které jsou na stránkách Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz registrovány. Ve třech měsíčních slosováních jste mohli získat některou ze 75 atraktivních cen v hodnotě 250.000 Kč - člunů, stanů, batohů, spacáků, outdoorového a kempinkového vybavení nebo poukazů na nákup sportovního a outdoorového oblečení.

V tuto chvíli je znám žebříček 25 nejlepších rekreačních areálů, jak jste jej sestavili vy, jejich návštěvníci. Těchto pětadvacet areálů nejlépe hodnocených svými hosty bude po celý následující rok označeno logy TOP 10, resp. TOP 25 v jejich prezentaci i ve všech výpisech na portálech Dokempu.cz, Czech-Camping.com, Rekreacni-strediska.cz a Rekreacni-ubytovani.cz.

Kompletní žebříček najdete zde: http://www.dokempu.cz/kemp-roku-2011-vysledky/

Věříme, že tento žebříček, který jste si sestavili vy sami, vám bude inspirací, kde strávit vaši další dovolenou nebo třeba jen prodloužený víkend.

Děkujeme všem, kteří se do ankety zapojili, samozřejmě také samotným rekreačním areálům a partnerům, kteří věnovali ceny pro hlasující i nejlepší kempy. Partnery ankety byly: Pivovary Staropramen, ETA, John Deere, sport-sky.cz, AZP Brno, GUMOTEX, Hannah, Humi Outdoor, PLANstudio, Ferrino a ALPINE PRO, mediálními partnery: iDNES.cz, MF Dnes, CzechTourism, Google, hrady.cz, FANonline a Caravan Magazine.

Tým FTonline s.r.o. / Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist