Camping Bozanov

Božanov 307,
BOŽANOV 549 74 | Mapa

Provozní období: 29.4. - 30.9.

Základní informace

Camping Božanov je malý okouzlující a přátelský camping. Camping Božanov naleznete ve vesnici Božanov, uprostřed chráněného území Broumovské stěny v severní časti východních Čech.
Tato oblast je plná kulturních památek, přírodních krás a zajímavostí, hlubokých lesů a členitých skalních útvarů. Okolí je tedy ideální jak na procházky, tak i pro sportovní vyjížďky na kole.
V campingu naleznete 40 velmi prostorných a rovných campingových míst. Z každého campingového místa máte nádherný výhled na rozsáhlé louky a hřeben Broumovské Stěny. Blízko campingu je přírodní koupání s přilehlou travnou plochou.
Camping nabízí nové, moderní a čisté sanitární zařízení, zdarma WIFI a je možné si domluvit aktivní a/nebo kulturní denní výlety pro každého hosta nehledě na jeho věk.

Pro děti

Speciálně pro děti je v Camping Bozanov trampolína, která je zapuštěna do země a různé vybavení dětských hřišť, jako vahadlová houpačka, dřevěný domek se skluzavkou a houpačkou.
V kempu se nachází společenská místnost pro mladé i staré se stolním tenisem, stolní fotbal, šipky a kulečník. K dispozici je také hernu pro menší děti.
V našem kempu máme několik vesnických zvířátek: sladkého shetlandského ponyho, který se jmenuje Chili, beagle Rocky a čtyři malé kozy. Děti si mohou pod dohledem zaměstnance kempu zvířata pohladit, nakrmit je, vyčistit jim srst nebo se mohou projet na ponym.

Sportovní využití

V kempu je sportovní hřiště, kde je možné si užít různých her jako volejbal, badminton a fotbal.

Stravování

V kempu si můžete odpočinout v našem útulném baru nebo na příjemnou terasu. Zde si můžete vychutnat chladné regionální točené pivo, kávu a dorty nebo zmrzlinu.

Sociální zařízení

V campingu je moderní a čisté sociální zařízení s dostatečnou kapacitou. Od roku 2016 je realizace dalšího sanitárního zařízení v nové budově. Nové sociální zařízení jsou velmi prostorné. Součástí budovy bude také speciální baby room s prádelnou a dětskou vaničkou. Teplá voda, včetně použití sprch je zdarma.

Služby

Vaši hostitelé Hillebrand a Natasja Heerkens, kteří si zakládají na osobním kontaktu s hosty, Vám zde budou maximálně nápomocni.
Na recepci jsou Vám k dispozici cyklistické a turistické mapy. Pokud budete chtít, tak Vám samozřejmě nejkrásnější trasy poradíme.
Všichni hosté obdrží při příjezdu složku s informacemi o okolí, památkách, aktivitách, restauracích, obchodech, apod. Tuto složku si můžete ponechat po celou dobu pobytu.

Vybavení

Provozní doba

29.4.-30.9.

Ubytování

Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha, Sušička

Jazyky na recepci: cz,en,de,nl

Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Max. příkon: 16 ampér
Počet karavanových stání: 40

Služby

Půjčovna kol a koloběžek

Sportovní zázemí

Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště, Trampolíny

Certifikace/Asociace

ACSI - počet hvězdiček: 4

Stany

Plocha pro stany: 40

Koupání

Venkovní bazén, Jezero, Koupání zdarma

_fac_pricelist_Camping Bozanov

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Camping Bozanov
Božanov 307
549 74 Božanov

Poloha: GPS: N50°31'28", E16°21'7"
Web: www.bozanov.nl
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Královéhradecký kraj
Rekreační oblasti: Kladské pomezí, Broumovsko

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Camping Bozanov, který hodnotili 2 uživatelé. Ceny najdete v ceníku kempu Camping Bozanov. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Camping Bozanov.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist