Ubytování

Žebříček nejlepších rekreačních areálů roku 2013

 Dne 10. prosince 2013 se ve Vinohradském Parlamentu, prvním podniku zcela nového konceptu hospod Pivovarů Staropramen, uskutečnilo předvánoční setkání nejlepších kempů a rekreačních středisek spojené s vyhlášením výsledků již 9. ročníku ankety 4camping KEMP ROKU 2013.

Hlasování probíhalo od 1.6. do 31.8. na portálech Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz. Do letošní ankety se aktivně zapojilo 118 kempů a rekreačních středisek, celkem však mohlo být hodnoceno všech 1.623 českých a slovenských rekreačních areálů registrovaných na stránkách Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz. Alespoň jeden hlas získalo 491 kempů a rekreačních středisek. Do hodnocení a nominací se zapojilo 8.398 hlasujících, kteří zaslali 10.220 platných hlasů.

NOVINKY

Po zkušenostech z loňských ročníků a také po konzultaci s mnoha provozovateli kempů jsme letos přistoupili k několika změnám, jejichž cílem je především zviditelnit ještě více kvalitních rekreačních areálů a zohlednit logické rozdíly dle velikosti, lokality působení nebo zaměření.

Připravili jsme další podkategorie - Vyhlásili jsme nejlepší malý kemp roku 2013, 3 nejlepší kempy v každém kraji, nejlepší kempy podle jejich zaměření a nejlepší kempy podle jednotlivých hodnocených kritérií. Ocenění navíc získá každý kemp a rekreační středisko s kladným hodnocením nad 75%, tyto areály budou na stránkách viditelně označeny.

Asi nejzásadnější letošní novinkou bylo zapojení odborné komise, která rozhodla o konečném pořadí první desítky kempů určené jejich návštěvníky. Snahou bylo vnést do žebříčku ještě větší objektivitu a nadhled nezaujatých odborníků, kteří díky znalosti tuzemských, ale i zahraničních kempů dokáží jejich úroveň velmi dobře posoudit.

VÝSLEDKY

Odborná komise ve složení:

Ing. Peter Turányi, prezident Slovenské asociácie campingu a caravaningu
Ing. Ján Ducko, viceprezident Slovenské asociácie campingu a caravaningu pre oblasť kempingu
Ing. Jiří Dobeš, předseda Českomoravského camping clubu, sekce Klubu českých turistů
Ing. Antonín Pytlíček, jednatel AZP Brno s.r.o.
Eva Skořepová, šéfredaktorka Caravan magazine, YACHT, s.r.o.
Lucie Nováková, manažerka inzerce YACHT s.r.o.
Vlastimil Němec, TRIOCAMP PRAHA - TOP in PRAGUE
Ing. Jaroslav Skalka, jednatel FTonline s.r.o. (Dokempu.cz)
Ing. Petr Burian, jednatel FTonline s.r.o. (Dokempu.cz)

rozhodla takto:

TOP 10 kempů roku 2013

1. místo: Camp Bítov - Vranovská přehrada
2. místo: Autocamp Sedmihorky
3. místo: Camping Vranovská pláž
4. místo: Autokemp Frenštát pod Radhoštěm
5. místo: CAMP DOLCE
6. místo: Nižné Kamence (Slovensko)
7. místo: Autocamp Osek
8. místo: Autocamping Výr
9. místo: Kanak - kemp Branná
10. místo: Autokemping Varín (Slovensko)

Kompletní žebříček nejlepších 50 kempů, nejlepší kempy v jednotlivých krajích, nejlepší kempy dle jejich zaměření a nejlepší kempy podle jednotlivých hodnocených kritérií najdete na adrese: http://www.dokempu.cz/kemp-roku-2013-vysledky/

Areálům, které uspěly v letošní anketě 4camping KEMP ROKU 2013, srdečně blahopřejeme a zároveň děkujeme všem, kteří zaslali svůj hlas.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist