Kemp Šiklův mlýn

9.1 / 10 Skvělé
podle 20 recenzí

Zvole nad Pernštejnem,
Zvole 592 56 | Mapa

Provozní období: 27.6. - 30.8.

Základní informace

Šiklův mlýn je největší přírodní zábavní areál v České republice pro odpočinek i aktivní zábavu pro celou rodinu uprostřed překrásné přírody Vysočiny. V areálu naleznete westernové městečko s celodenním programem, aquapark, zoopark, offroadovou a military zónu a spoustu dalších atrakcí. V přírodním amfiteátru a na náměstí westernového městečka uvidíte denně divadelní představení, noční ohňovou show, zvířecí a westernovou show, taneční vystoupení a spoustu dalších akcí.

Ubytování

V našem kempu, který se rozkládá částečně na dvou místech, se můžete ubytovat ve vlastním stanu či karavanu. Stanové plochy najdete na rozlehlých kaskádách oddělených živým plotem pro větší soukromí návštěvníků. První část kempu najdete u centrálního komplexu se sociálním zařízením a druhá se nachází jen nedaleko za koupalištěm.

Kromě kempu máte v areálu Šiklův mlýn několik dalších možností ubytování: hotel Colorado Grand, srubové apartmány, mobilní domy, chatky, teepee, komfortní stany Outwell.

Pro děti

Součástí přírodního a ekologicky čištěného koupaliště je dětmi velmi oblíbený tobogán "divoká řeka" a brouzdaliště. Mezi další atrakce patří např. zoopark, indiánská vesnice, skákací hrad, vláček Union Pacific, jízda na koni apod.

Sportovní využití

V areálu se můžete zabavit, jak je libo. Možností je zde opravdu spousta: od jízdy na čtyřkolce, koni či elektrickém býkovi až po lukostřelbu, rýžování zlata, hod tomahawkem a mnoho dalších. Dále nabízíme několik sportovních hřišť a areálů (tenis, volejbal, nohejbal, discgolf, paintball, letiště pro ULL, rybník pro rybaření), půjčovnu dobových kostýmů, půjčovna kol a sportovního vybavení, whirpool, solárium.

Stravování

Ubytovaní hosté si mohou k pobytu objednat polopenzi, plnou penzi i pouze snídani. Na náměstí westernového městečka se nacházejí stylové restaurace, několik barů, rychlých občerstvení, obchůdky se suvenýry i kavárny u dětských atrakcí.

Sociální zařízení

Jedna z částí kempu se nachází u nového centrálního komplexu se sociálním zařízením, které je bez problému dostupné i v celém areálu Šiklova mlýna.

Služby

V areálu můžete navštívit menší obchod, občerstvení s prodejem základních potravin a drogerie. Pokud budete chtít do areálu, ve kterém se odehrává veškerý program, zábava a kulturní dění (divadelní představení, programy na náměstí, prohlídka zooparku, westernového městečka a další), tak je třeba zaplatit vstupné. Při pobytech delších jak jeden den je možné si zakoupit různé zvýhodněné balíčky.

Doplňující informace

Při objednání týdenní pobytu online přímo na našich stránkách získáváte týdenní permanentku pro každého ubytovaného do areálu Šiklův mlýn zdarma.

Výhodné balíčky

Pobytový balíček Adrenalin

Balíček Adrenalin je určený pro třídenní pobyty v Šiklově mlýně. Balíček Adrenalin je možné objednat pouze ve dnech středa až neděle kvůli omezenému provozu offroadové dráhy, kde jezdí čtyřkolky a BVP.

Balíček Adrenalin zahrnuje:

vstup do aquaparku po celé 3 dny zdarma,
vstup do areálu Šiklova mlýna na 3 dny,
5 ks Šikláků na atrakce. Můžete využít na: jízda vláčkem Union Pacific a noční jízda vláčkem Union Pacific, lukostřelba, rýžování zlata, indiánská vesnice, svezení na koni, jízda na elektrickém býkovi, jízda Safari vláčkem, zrcadlový labyrint, tetování, malování na obličej atd.,
jízda v BVP (bojové vozidlo) pro dospělé a dětská čtyřkolka pro děti do 12 let,
večerní animační program (2x animační večer),
vstup do strašidelného zámku Draxmoor.

Rezervovat Platnost nabídky: 27.6.2015 - 31.8.2015
Cena: 980 Kč
Ušetříte až: 225 Kč

Vybavení

Provozní doba

27.6.-30.8.

27.6.-30.8.:

Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Ubytování

Chatky, Mobilní domy, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Jazyky na recepci: cz,sk,en

dsc08700 dsc08700
Kemp vhodný pro

pro večení zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC, Prostor pro přebalování dětí

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Zábava

Diskotéka, Koncerty, Animační programy, Večerní organizovaný program

Služby

Wellness, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb, Masáže, Prodejna outdoor vybavení

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště, Trampolíny

Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace, Bufet

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Tobogán, Koupaliště

Ocenění


Aktivity a akce v okolí

OffROAD Maraton 2015

25.4.2015 - 26.4.2015 | Šiklův mlýn | Druhý závod 16. ročníku seriálu extrémních vytrvalostních závodů aut, motorek a čtyřkolek na Šiklově mlýně. Přijďte se podívat na závody, kterých se každoročně zúčastňují i jezdci Rallye Dakar jako součást svého tréninkového programu. Akce je otevřena a je tedy možné, aby se kdokoliv přihlásil. Letošní závody doplní i dětský program v klidném a bezpečném zázemí offroadové dráhy. Děti se zde vyřádí na skákacím hradu a budou pro ně připravené i atrakce a animační program. Po náročném dni se opět můžete těšit na večerní program se soutěží na elektrickém býkovi.

MČR cross country open 2015

2.5.2015 - 3.5.2015 | Šiklův mlýn | Již 4. ročník závodu nejlepších českých i zahraničních jezdců na Šiklově mlýně pod záštitou CAMS. Závodníky opět čeká několik okruhů více jak 5 km trati s nově vybudovanou offroadovou dráhou, která tak dosáhla ještě vyšší náročnosti než v předchozích letech. Akce je otevřena a je tedy možné, aby se kdokoliv přihlásil. Bojuj o pohár Šiklova mlýna! Letošní závody doplní i dětský program v klidném a bezpečném zázemí offroadové dráhy. Děti se zde vyřádí na skákacím hradu a budou pro ně připravené i nějaké atrakce a animační program. Po náročném dni se opět můžete těšit na večerní program.

25.4.2015 NoMen Run - ženský štafetový běh
NoMen Run - ženský štafetový běh

Nové Město na Moravě - areál hotelu SKI | NoMen Run je štafetový běžecký závod připravený jen a jen pro holky. Zapiš si do kalendáře termín 25. dubna, sestav čtyřčlenný tým a nabal do auta boty a oblečení na běhání. Těšíme se na tebe na startu v Novém Městě na Moravě, cíl je ve Velké Bíteši. Poběž a zažij krásných 88 kilometrů přes Vysočinu Akce probíhá: 25. 4. 2015 - 25. 4. 2015

25.4.2015 NoMen Run - ženský štafetový běh 2015
NoMen Run - ženský štafetový běh 2015

Nové Město na Moravě - areál hotelu SKI | NoMen Run je štafetový běžecký závod připravený jen a jen pro holky. Zapiš si do kalendáře termín 25. dubna, sestav čtyřčlenný tým a nabal do auta boty a oblečení na běhání. Těšíme se na startu v Novém Městě na Moravě, cíl je ve Velké Bíteši. Poběž a zažij krásných 88 kilometrů přes Vysočinu. Akce probíhá: 25. 4. 2015 - 25. 4. 2015

1.5.2015 Připravujeme
Mezinárodní expozice minerálů v Tišnově 2015

TJ Sokol Tišnov | TJ Sokol Tišnov pořádá dvakrát za rok (vždy na přelomu dubna a května a v listopadu) mezinárodní expozici minerálů, která má dlouholetou tradici (od roku 1975) a je jednou z největších výstav tohoto druhu v Evropě. Akce probíhá: 1. 5. 2015 - 3. 5. 2015

2.5.2015 S večerníčkem na Šlakhamr - Večerníček slaví 50
S večerníčkem na Šlakhamr - Večerníček slaví 50

Šlakhamr v Hamrech nad Sázavou | Na Šlakhamru, jedné z externích památek Technického muzea v Brně, proběhne akce S Večerníčkem na Šlakhamr. Na rodiny s dětmi čeká doprovodný program, tentokrát na téma Večerníčků. Akce probíhá: 2. 5. 2015 - 2. 5. 2015

2.5.2015 Mistrovství ČR Cross country open 2015 na Šiklově mlýně
Mistrovství ČR Cross country open 2015 na Šiklově mlýně

Šiklův mlýn | Již 4. ročník Mistrovství ČR v cross country na Šiklově mlýně. Přijeďte se podívat na nejlepší jezdce z celé ČR i ze zahraničí. Závod povede celým areálem Šiklova mlýna a jezdci budou střídat offroadovou dráhu s přírodní tratí s různými překážkami. Akce probíhá: 2. 5. 2015 - 2. 5. 2015

Ceník - Kemp Šiklův mlýn

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Kemp Šiklův mlýn
Zvole nad Pernštejnem
592 56 Zvole

Poloha: GPS: N49°28'29", E16°9'59"
Web: www.sikland.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Kraj Vysočina
Rekreační oblast: oblast Vysočina

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp Šiklův mlýn, který hodnotilo 20 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Šiklův mlýn. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Kemp Šiklův mlýn.

Doporučujeme navštívit

016
Velmi dobré 8.1/10
4
Velmi dobré 7.6/10
2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
Váš názor
TOPlist TOPlist