Kemp Zvíkovec U Varských

Kostelík 16,
ZVÍKOVEC 338 08 | Mapa

Provozní období: 15.5. - 31.10.

Základní informace

Vítejte v kraji obklopeném rozmanitými lesy, šumících vod a jezů řeky Berounky, lesních pramenů a potůčků, v kraji s trampskou a vodáckou tradicí, v kraji Oty Pavla.

Naše základna se nachází na levém břehu před mostem přes řeku Berounku, na pokraji CHKO Křivoklátsko, nedaleko obce Zvíkovec, v části zvaná Kalinova ves.

Kemp je rozdělený na horní a dolní část.
V horní oblasti nad jezem přes řeku Berounku se nachází rozlehlá ohraničená louka, kde je možnost zabydlet se téměř kdekoliv. Je zde několik vybudovaných ohnišť, dětský koutek s kolotočem a houpačkou.Část louky slouží také jako pláž. Ve večerních hodinách není prostor téměř osvětlen, takže lze vychutnávat přírodu a šumění jezu plnými doušky. Pozemek je samozřejmě zatravněn a udržován. K dispozici jsou elektrické přípojky.

Dolní část kempu je převážně obklopena a zastíněna stromy. Povrch plochy je také zatravněn a udržován. Celý prostor je v nočních hodinách osvětlen, nechybí dětský koutek, chodníčky ani vyhrazená ohniště. Jsou zde připraveny elektrické přípojky, takže místo pro vhodné umístění karavanu je právě zde. Navíc jsou v těsné blízkosti sociální zařízení, restaurace a dětské brouzdaliště. Místo působí příjemným dojmem. Je vhodné zejména pro delší pobyt.

Ubytování

K ubytování máme k dispozici cca 30 lůžek ve středisku. Dalších 15 lůžek lze po domluvě zajistit v městysi Zvíkovec vzáleného 1,5 km od střediska.
Dvě chatičky na okraji kempu, zastíněné stromy mohou každá nabídnout 4 lůžka (2 palandy), stolek, sříňku a elektrický infrazářič, K chatám přiléhá i samostatné sociální zařízení o dvouch WC a kuchyňce s pitnou vodou.
VILA
Jednopatrová vila čítá celkem 10 lůžek s možností eventuelní přistýlky. Jsou zde rozmíštěny celkem čtyři pokoje. Dva horní,z nižch jeden je s balkónem a výhledem na řeku Berounku. Další dva se nacházejí ve spodním patře. Jeden malý a druhý velký, také s balkónem a výhlem na řeku který může sloužit jako společenská místnost. Po celém objektu jsou nainstalovány el. přímotopy, má samostatnou koupelnu se sprchovým koutem, ohřevem teplé vody a toaletu. Je zde také kuchyňka s běžným vybavením nádobí, teplou vodou, lednice a el. sporáku. Ve společenské místnosti je také barevná televize.
Chata je vhodná zejména pro delší rodinné pobyty, či skupinky. Je možný i pronájem jednoho pokoje.

HERNA
Tato místnost za provozu rekreačního střediska sloužila jako herna. Nyní je z ní tzv. noclehárna. Je zde 10 lůžek s možností dalších přistýlek. Místnost není vytápěná.
Vhodné pro skupinky.

KARAVANY
V nabídce máme několik karavanů
s dvojlůžkem + elektroinstalací 230V
v různých početních kombinacích.Pro děti

Dětský bazének s chemickou úpravou a filtrováním vody
Pískoviště, houpačky a kolotoče pro děti

Sportovní využití

Koupání v řece Berounce
Zapůjčení šlapadel nebo lodičky
Rybaření (možnost zakoupení rybářských povolenek)
V restauraci k dispozici zábavné automaty (auta, šipky, fotbal..), biliard
Možnost zajištění projížděk na koních

Stravování

TERASA
Pod venkovním subjektem si představme dlážděnou sluneční terasu s výhledem na nikdy nekončící děj, kdy se voda valí přes jez a sluneční paprsky se odráží do všech stran. Nejen v letních měsích je tu příjemné posezení třeba u piva z Plzně, večeře nebo jen tak.
Terasa je bez obsluhy, ale vestavěným okénkem výčepu zde dostanete vše, co si budete přát. Kapacita terasy je cca. 100 míst, Je zde 12 samostatných stolků po 4 místech a 7 velkých stolů a lavic.

RESTAURACE
Vnitřním subjektem rozumíme restauraci. Ta je ve vybavena převážně v trampském, vodáckém a rybářském stylu, ale nedílně do ní zasahuje i styl moderní. Strop je potažen maskovací plachtou, stěny pokrývá pouze hrubá omítka, jako dekorace slouží různé rybářské sítě, náčiní a trofeje. K hlavní místnosti přiléhá malý sál,který slouží především jako taneční parket.
Restaurace je s obsluhou převážně mimo hlavní sezonu a při meší návštěvnosti. Oproti tomu, se ukázalo, že systém "CHODÍM SI SÁM" je pro zákazníka praktičtější a rychlejší.
Kapacita restaurace je cca. 100 míst.

Naše restaurace Vám nabídne každý den od studené kuchyně, předkrmů, minutek a polotovarů po pravou domácí kuchyň hotových pokrmů, převážně české receptury.
Jako každé ráno přijde vhod chutná snídaně, tak i my pro Vás budeme mít připraveno čerstvé pečivo, sladké pečivo (koláčky, koblihy, ...), másla, marmelády, medy, paštiky, atd ...
Z velké nabídky jak alko tak i nealko nápojů můžeme doporučit výtečné pivo z Plzně (Gambrinus 10°, Pilsner Urguell 12°), nápoje od Coca Cola, nebo jedinečnou kávu
Piazza D´oro.

Sociální zařízení

Udržovaná sociální zařízení najdete pár metrů od restaurace (směrem k mostu), je zde umývárna s několika umyvadly a pitnou vodou, toalety a sprchovací prostor se 4 automaty s teplou vodou. Systém sprch funguje na žetony, které si můžete zakoupit ve výčepu.

Služby

V kuchyňce můžete umýt nádobí v teplé vodě za jednorázový poplatek 20,- Kč.

Vybavení

Provozní doba

15.5.-31.10.

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Psi povoleni, Sprchy, Teplá voda, WC, Koupání

Chatičky Chatičky Chatičky zevnitř Chatičky zevnitř Sociální zařízení Sociální zařízení Sprchy Sprchy
Ubytování

Stany, Karavany, Apartmány nebo pokoje

Kemp vhodný pro

pro firemní a skupinové akce

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Venkovní bazén, Řeka

_fac_pricelist_Kemp Zvíkovec U Varských

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Kemp Zvíkovec U Varských
Kostelík 16
338 08 Zvíkovec

Poloha: GPS: N49°57'36", E13°42'1"
Web: www.uvarskych.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Plzeňský kraj
Rekreační oblasti: Křivoklátsko, Plzeňsko, Střední Čechy - západ, řeka Berounka

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp Zvíkovec U Varských, který hodnotili 2 uživatelé. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp Zvíkovec U Varských. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Kemp Zvíkovec U Varských.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist