Autokemp Boban

5.5 / 10 Chvályhodné
podle 2 recenzí (celkem 2)  

Živogošće,
ZIVOGOSCE/BLATO 213 31 | Mapa

Provozní období: 1.6. - 30.9.

Doporučené kempy v okolí

Úžasné 10.0 / 10

Ubytování Diego se nalézá v prostorách chorvatského autocampu Boban - klidném, rodinném…

Základní informace

Autokemp „BOBAN“ (SUPER LAST MINUTE ČERVEN 50% sleva, maminky sleva 50%, senioři sleva 10-30%) se nachází v Živogošće 25 km pod Makarskou ve vzrostlém borovém háji, kde jsme pro Vás připravili komfortně vybavené stany Cordoba, Koper, Albena se dvěma ložnicemi s kovovými postelemi pro 5 až 6 osob, Cordoba a Silba pro 2 - 4 osoby a vybavené karavany pro 3 - 5 osob. Celou sezónu jsme zde pro Vás každý den k dispozici. Rezervace, kalkulace zálohy (50% + poplatky 10 €) vouchery a veškeré další podrobnosti zajišťujeme přes e-mail. Na místě si můžete objednat veškeré výlety, které máme v nabídce.

Do našeho kempu můžete přijet také s naším smluvním partnerem Jadranexpres, který staví přímo u recepce. Jízdenky dotujeme 100 Kč. I ty Vám zajistíme.

Prosím kontaktujte nás cca 1h před příjezdem do kempu, abychom Vás čekali u recepce. Poté vyřídíme formality ohledně pobytové taxy a vratné kauce za stan/karavan a pak vás zavedeme na určené místo, kde si převezmete stan/karavan s vybavením.

AUTOKEMP IVAN NA HVARU:
Mimo jiné také nabízíme ubytování v autokempu Ivan na Hvaru pro sezónu 2019.
Chorvaté nazývají tento ostrov Sunčani Hvar. Délka slunečního svitu zde dosahuje skoro 3 000 hodin ročně. To je nejen chorvatský, ale i evropský rekord.Ubytování

Nabízíme ubytování ve vybavených stanech pro 2 - 6 osob. Všechny mají dřevěnou podlahu s linoleem, kovové postele s matrací a velký úložný prostor, dále jsou vybaveny kuchyňským stolkem s plynovým dvouvařičem, 140L - 220L ledničkou s mrazákem, veškeré nádobí a jídelní servis, skříňkou na potraviny, šatní skříní, LED osvětlením, zahradním nábytkem (stůl, židle). K dispozici máme i lůžkoviny za poplatek dle ceníku. Celková ubytovací kapacita ve stanech je pro 52 osob a v karavanech pro 16 osob. Nejvzdálenější parcela od pláže cca 50 m.

Od sezóny 2016 máme pro Vás nové parcely s upravenými terasami. Na parcelách 1 - 6 je 6 karavanů pro 3 - 5 os. O terasu níže na parcelách 7 - 10 nové 2 stany Cordoba a Koper pro 5 os. Na dalších parcelách č. 11. pro vlastní stan nebo karavan, parcela č. 12. stan Mallorca pro 6 os., parcela č. 13. stan Holiday pro 1-2 os. Na třetí terase parcela č. 14. je stan Cordoba pro 4 os a parcela č. 15. stan Villa Silba pro 4 os. Přes cestu, parcela č. 16. je stan Cordoba pro 4 os. a parcela č. 17 je stan Albena pro 6 os. Celková ubytovací kapacita ve stanech a karavanech je pro 66 os. Nejvzdálenější parcela od pláže cca 70 m.

Také můžete přijet s vlastním stanem, karavanem nebo obytným vozem, ale i to je lepší předem objednat, abychom Vám mohli zajistit potřebné místo. Parkování vozidla je převážně v těsné blízkosti nebo jen několik metrů od Vašeho přístřeší. Máte možnost si objednat jednu i více parcel na celou sezónu nebo i část sezóny za výhodnější cenu.

VYBAVENÉ KARAVANY:
Od r. 2008 dáváme našim hostům možnost ubytování v našich dobře vybavených karavanech s připojeným předstanem, kde je též dřevěná podlaha s krytinou, druhá lednice s mrazákem a druhý dvouvařič, aby se nemusel používat ten vnitřní. Úložný regál s veškerým nádobím, osvětlení předstanu a zahradní nábytek je samozřejmostí. Karavany jsou postavené tak, aby je mohly využívat dvě až čtyři rodiny v blízkosti sebe, další jsou po dvou. Celková ubytovací kapacita v karavanech je pro 25 osob. Parkování je vždy v blízkosti. Při příznivém počasí, které je u nás většinu sezóny se dá přistavit ještě altán ke společnému posezení.

Podél celého kempu jsou 3 větší oblázkové pláže, ale i malé, které naši hosté využívají pro opalování bez plavek. Poslední z nich je nuda pláž.


Pro děti

Děti u nás v kempu v blízkosti stanů mají novou trampolínu zdarma k dispozici po celou dobu pobytu.

Sportovní využití

Máme zde i skvělé sportovní vyžití – jízdy na skútru, na kruhu za člunem, let s padákem,šlapadla a mimojiné i skákací velký vodní hrad.
Tenisové kurty vzdálené cca 300 m je třeba předem objednat na recepci kempu Dole.

Stravování

Restaurace Bili Kuk je přímo u pláže, kde vás bude obsluhovat příjemný personál. Pro labužníky připravujeme grilované makrely, sardele, olihně, grilovaná masa, čevapčiči, teplé tousty, zeleninové saláty a různé jiné speciality. Čepuje se pivo Karlovačko, výběr alko i nealko nápojů a nechybí ani kopečková zmrzlina. Posezení vám zpříjemní reprodukovaná dalmátská muzika a krásný pohled na moře a ostrov Hvar a poloostrov Pelješac. Každý pátek se zde pořádá rybářský večer s makrelou, salátem a vínem.
Nad recepcí kempu je i restaurace Delfin s možností polopenzí.
Stánek s ovocem a zeleninou je v blízkosti obchodu s potravinami cca 250 m od restaurace otevřený od časných ranních hodin.

Sociální zařízení

Jsou zde dvoje toalety, sprchy a umývárny ve vzdálenosti cca 60 m od sebe a jsou udržovány stále v naprosté čistotě. Nově přistavené sociální zařízení pro vozíčkáře. Voda je zde pitná.

Služby

Pro naše klienty zajišťujeme výlety přímo v kempu u delegáta. Například výlet na ostrov Korčula - prohlídka města Korčula, výlet na poloostrov Pelješac do městečka Trpanj a na zpáteční cestě malá zastávka na Hvaru v přístavu Sučuraj. Jistě si vyberete i další výlety dle propagačních materiálů umístěných v každém stanu a karavanu, např. vodopády Kravica, Medjugorje, Mostar, pramen řeky Buny a další.

Doplňující informace

Vaši čtyřnozí miláčci zde můžou být s vámi. Wifi pokrytí je v celém kempu.
Autokemp je v noci dobře osvětlený. Od 23:30 je nutné dodržovat noční klid. V celém kempu je zákaz rozdělávání otevřeného ohně, ale máte možnost si dovézt plynový nebo elektrický gril.

Majitel zařízení Vladimír Felbinger

Vladimír Felbinger

manager CA

„Vladimír a Vladimíra Felbingerovi majitelé cestovní agentury LiFe Time Agency Vás zveme do našich dvou autokempů - Autokemp Boban Živogošće na Makarské riviéře a autokemp Ivan na ostrově Hvar.

Věříme, že i vy se stanete našimi spokojenými a stálými hosty.

Naše heslo zní: www.chorvatsko.org - Vaše báječná dovolená”

Vybavení

Provozní doba

1.6.-30.9.

Ubytování

Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Vybavení objektu

Elektřina, Hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

07 restaurace Bili Kuk autokemp Boban 07 restaurace Bili Kuk autokemp Boban 08 restaurace Bili Kuk autokemp Boban 08 restaurace Bili Kuk autokemp Boban 09 restaurace Bili Kuk autokemp Boban 09 restaurace Bili Kuk autokemp Boban 12 sociálky 2 12 sociálky 2 13 sociálky 13 sociálky 14 sociálky 14 sociálky 15 sociálky 15 sociálky 16 sociálky 16 sociálky
Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Služby

Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Tenisové hřiště, Trampolíny

sport sport trampolina pro hosty trampolina pro hosty watersport - let padákem za člunem watersport - let padákem za člunem watersport - let padákem za člunem watersport - let padákem za člunem watersport - skákací hrad watersport - skákací hrad watersport - skákací hrad watersport - skákací hrad Watersport, skákací hrad Watersport, skákací hrad
Stravování

Obchod s potravinami, Restaurace

Pečeno povrče Pečeno povrče restaurace Strnj restaurace Strnj restaurace Strnj restaurace Strnj Rybí plato Rybí plato směs masa směs masa Svinski kotlet Svinski kotlet
Stany

Plocha pro stany: 20

Koupání

Moře, Pláž

_fac_pricelist_Autokemp Boban

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Autokemp Boban
Živogošće
213 31 Zivogosce/Blato

Poloha: GPS: N43°10'28", E17°11'39"
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Dalmatija
Majitel zařízení Vladimír Felbinger

Vladimír Felbinger

manager CA

„Vladimír a Vladimíra Felbingerovi majitelé cestovní agentury LiFe Time Agency Vás zveme do našich dvou autokempů - Autokemp Boban Živogošće na Makarské riviéře a autokemp Ivan na ostrově Hvar.

Věříme, že i vy se stanete našimi spokojenými a stálými hosty.

Naše heslo zní: www.chorvatsko.org - Vaše báječná dovolená”

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Autokemp Boban, který hodnotili 2 uživatelé. Ceny najdete v ceníku kempu Autokemp Boban. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Autokemp Boban.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist