Rekreační středisko "Radost" Vlastějovice

Vlastějovice,
VLASTĚJOVICE 285 23 | Mapa

Provozní období: .. - ..

Základní informace

Rekreační středisko "Radost" leží přímo na břehu Sázavy v těsné blízkosti vesnice Vlastějovice, mezi Zručí nad Sázavou a Ledčí nad Sázavou. Areál je obklopen lesy, řekou a vesnice je vzdálena necelý 1 km.
Najdete u nás ubytování, stravování - domácí kuchyně, sportovní vyžití. Náš areál je vhodný pro rekreaci (rodiny, děti), různé společenské akce, oslavy, srazy, školení, kulturní akce, svatby, školní výlety, školy v přírodě apod. Součástí areálu je volejbalové a fotbalové hřiště, společenské místnosti, „tělocvična“ (velká hala s kapacitou 100 míst). Kapacita pro ubytování je zhruba 180 lůžek. V areálu je možnost stanování i postavení karavanu. Chvilky klidu zde můžete trávit i se svým pejskem.
Při společenských akcích nebo oslavách je zde i možnost grilování prasat a další podobné aktivity, dle přání hostů. Pro vodáky je to zajímavá zastávka s ubytováním a stravou na trase Stvořidla – Kácov.

Ubytování

Ubytování - ve dvou, tří a čtyřlůžkových chatkách. Sociální zařízení společné, na velmi dobré úrovni, teplá voda po celý den. Restaurace je v centru areálu. Chatky mají základní vybavení a to včetně lůžkovin. Ubytování je možné i v budově, která je využívaná při společných akcích jako ošetřovna, (5 pokojů a sociální zařízení).

Sportovní využití

Sportovní vyžití je možné přímo v areálu - volejbal, fotbal, stolní tenis, ruské kuželky, stolní fotbálek, možnost zapůjčení sportovních potřeb.
Koupání - v řece přímo v areálu nebo na splavu u nedalekého mlýna. Další možností jsou pak koupaliště a nádrže v okolí.
Vodákům zprostředkujeme zapůjčení lodí, nebo raftů.
Cykloturistika - nádherné trasy do okolí Zruče a Ledče nad Sázavou, Stvořidla. Pro zdatnější Kutná hora (kopcovitý terén).
Turistika - po okolí řeky Sázavy - Budčice - prohlídka mlýna, Ledeč nad Sázavou, hrad a okolí, Stvořidla - krásná turistická stezka po břehu Sázavy, Horka, Zruč nad Sázavou - nově opravený zámek, který dominuje městu.

Vybavení

Provozní doba

..-..

Typ kempu

Rekreační středisko, Kemp

Ubytování

Chatky, Stany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou

Sportovní zázemí

Volejbal, Nohejbal, Petangue

Stravování

Restaurace

Koupání

Řeka, Koupání zdarma

Ceník - Rekreační středisko "Radost" Vlastějovice

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Rekreační středisko "Radost" Vlastějovice
Vlastějovice
285 23 Vlastějovice

Poloha: GPS: N49°43'42", E15°10'20"
Web: http://www.radostsazava.cz/
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Středočeský kraj
Rekreační oblasti: Střední Čechy - jihovýchod, řeka Sázava

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu Rekreační středisko "Radost" Vlastějovice a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko "Radost" Vlastějovice. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Rekreační středisko "Radost" Vlastějovice.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist