Tipy na výlety

Nejnavštěvovanější místa u nás – 4.díl - židovské památky a památník Terezíně
18.5.2016 Nejnavštěvovanější místa u nás – 4.díl - židovské památky a památník Terezíně

S potěšením oznamujeme, že se mezi 20 našich nejnavštěvovanějších míst dostaly také ty, které jsou spojené s negativními událostmi v naší historii. I takové památky ale mají u nás své místo, neboť nám připomínají naši minulost.

NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ MÍSTA U NÁS - 3. díl GALERIE A MUZEA
2.5.2016 NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ MÍSTA U NÁS - 3. díl GALERIE A MUZEA

Častým cílem při cestování po různých koutek naší vlasti bývají také různá muzea nebo galerie. Mezi 20 nejnavštěvovanějších míst u nás se dostali také tyto památky, obě nejdete v Praze.

Nejnavštěvovanější místa u nás – 2. díl - hrady a zámky
23.4.2016 Nejnavštěvovanější místa u nás – 2. díl - hrady a zámky

Cestování je velmi oblíbeným koníčkem řady z nás. Někteří dávají přednost zahraničí, jiní vyhledávají zajímavá místa u nás. Rádi bychom potvrdili, že i v naší zemi existuje celá řada významných a jedinečných míst, která by snad každý z nás měl navštívit.

Nejnavštěvovanější místa u nás – 1.díl - zoologické zahrady Čech
8.4.2016 Nejnavštěvovanější místa u nás – 1.díl - zoologické zahrady Čech

Jistě se všichni shodneme na tom, že navštívit zoolgickou zahradu je velký zážitek. A to pro všechny, malé i velké. Pojďme si teď představit čtyři zahrady v Čechách, které patří mezi 20 nejnavštěvovanějších míst u nás.

Kam s dětmi v jižních Čechách
29.3.2016 Kam s dětmi v jižních Čechách

Jižní Čechy, jedno z nejlákavějších a tím také nejnavštěvovanějších regionům u nás, mají pro své návštěvníky připraveno mnoho lákadel.

KAM VE STŘEDOČESKÉM KRAJI VYRAZIT S DĚTMI
14.3.2016 KAM VE STŘEDOČESKÉM KRAJI VYRAZIT S DĚTMI

Podle evidencí a statistik Národního památkového úřadu jsou památky ve Středočeském kraji velmi navštěvované. Ročně se na ně přijedou podívat stovky tisíc turistů. Mezi nejoblíbenější patří, jak asi většina předpokládá, hrad Karlštejn, dále pak Křivoklát a Kokořín.

STŘEDOČESKÝ KRAJ - AKCE PRO KAŽDÉHO
24.2.2016 STŘEDOČESKÝ KRAJ - AKCE PRO KAŽDÉHO

Středočeský kraj je regionem, který je otevřený každému návštěvníkovi. Příležitosti pro trávení volného času jsou tady takřka pro každého – turisty, cyklisty, golfisty, vodáky, bruslaře a všechny ostatní.

ZIMNÍ OBDOBÍ V KARLOVARSKÉM KRAJI
10.2.2016 ZIMNÍ OBDOBÍ V KARLOVARSKÉM KRAJI

Karlovarský kraj, to jsou v zimním období zejména vyhledávané Krušné hory. Ty nabízejí několik velmi kvalitních skiareálů a k tomu také hustou síť upravených běžeckých tras. Nejnavštěvovanější je samozřejmě Boží Dar a Klínovec, dobré služby ale najdete také na dalších místech.

AKTIVNÍ DOVOLENÁ V JIHOMORAVSKÉM KRAJI
8.1.2016 AKTIVNÍ DOVOLENÁ V JIHOMORAVSKÉM KRAJI

Jihomoravský kraj už se sice nějakou dobu nejmenuje Brněnský, nicméně Brno stále hraje velmi důležitou roli. Stále je centrem tohoto kraje, nabízí řadu sportovních vyžití, poskytuje i možnost odpočinku a relaxace v nádherné přírodě.

KROMĚŘÍŽ
18.12.2015 KROMĚŘÍŽ

Kroměřížsko není region příliš rozlehlý, nicméně o to více vás asi překvapí, kolik památek, zajímavých míst nebo krásné přírody se tady nachází. Jak už napovídá název regionu, jeho centrem je město Kroměříž.

NEZNÁMÉ ZAJÍMAVOSTI MĚSTA KLATOVY
16.11.2015 NEZNÁMÉ ZAJÍMAVOSTI MĚSTA KLATOVY

Mnohým není třeba město Klatovy příliš představovat, pro některé zase tak známé není. Jistě se nebude nikdo zlobit, když připomeneme nejznámější památky, jako jsou katakomby pod jezitským kostelem na náměstí, gotický kostel Narození Panny Marie společně s obrazem klatovské madony, Černá věž nebo...

LIPENSKO - TAK TROCHU RÁJ NAŠÍ ZEMĚ
16.11.2015 LIPENSKO - TAK TROCHU RÁJ NAŠÍ ZEMĚ

Okolí Lipenského jezera, neboli zkráceně Lipensko, je právem označováno jako jedno z nejkrásnějších míst u nás. Hranice jezera je tvořena jižní částí pohoří Šumava. Tato oblast se vyznačuje mimořádně dochovanými krajinnými a přírodními hodnotami.

Procházky po českých krajích, někdy trochu netradiční a nečekané - 2. část
28.10.2015 Procházky po českých krajích, někdy trochu netradiční a nečekané - 2. část

Když se řekne Ostrava nebo Ostravsko, téměř každému se první vybaví uhlí. Ale to nebylo jediné, co ovlivnilo směr vývoje města Ostravy. Důležitou roli sehrála také skutečnost, že se celé město a jeho blízké okolí nachází na uhelných slojích.

PROCHÁZKY PO ČESKÝCH KRAJÍCH - NĚKDY TROCHU NETRADIČNÍ A NEČEKANÉ – 1. část
6.10.2015 PROCHÁZKY PO ČESKÝCH KRAJÍCH - NĚKDY TROCHU NETRADIČNÍ A NEČEKANÉ – 1. část

Česká země je krajina obklopená kopci a horami, zasazená do lesů, protkaná řekami a potoky, zpestřená špičkami skal, země plná polí a luk a mezi tím vším jedno krásnější město než druhé, plné úžasných a jedinečných historických i jiných památek.

AKTIVNÍ DOVOLENÁ V JIŽNÍCH ČECHÁCH
30.9.2015 AKTIVNÍ DOVOLENÁ V JIŽNÍCH ČECHÁCH

Region jižní Čechy patří k těm nejpřitažlivějším, jaké u nás máme. Rozmanitost jižních Čech uvítají zejména ti, kteří vyhledávají možnost prožít aktivní dovolenou nebo prodloužený víkend.

Doporučujeme navštívit

Skvělé 8.9/10
Průměrné 4.7/10

Kemp roku

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist