Camp KAMENEC

Nerudova 295,
TEPLICE NAD METUJÍ 549 57 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 30.9.

Základní informace

Camp Kamenec leží na zelené stezce , na které lze turistit ;-) až k nové rozhledně Čáp Adršpašsko-teplických skal, jenž jsou součástí Chráněné krajinné oblasti Broumovsko - Adršpach, Broumov. Kemp leží na slunném a klidném místě v Teplicích nad Metují. Svojí polohou vybízí k výletům do Teplicko-Adršpašských skal,Ostaše,Broumovských stěn,Jiráskových skal atd. je jak dělaný pro turistické a cykloturistické výlety ;-) Další možností jsou projížďky na koních nebo na lodičkách v adršpašském jezírku.
Pohostinnosti kempu mohou využít rodiny s dětmi, dětské tábory, školní výlety, školy v přírodě a jiné organizace, které u nás najdou klidné prostředí a pohodu.

Ubytování

K dispozici máme celkem 72 lůžek ve čtyřlůžkových chatkách(žádné palandy). Samozřejmě se můžete ubytovat i ve vlastním stanu, karavanu či obytném autě.

Sportovní využití

Hosté z řad dětí i dospělých mohou využívat nohejbalové či volejbalové hřiště, stolní tenis, trampolínu, koše na basketbal, petanque apod. Zájemcům rádi zapůjčíme základní sportovní pomůcky. Oblast okolo kempu je protkaná cykloturistickými a turistickými stezkami, takže nouzi o výlety rozhodně mít nebudete. Milovníci koupání mohou navštívit nejbližší koupaliště vzdálené cca 200 m. Další možnosti koupání jsou na údolní nádrži Rozkoš, na veřejném koupališti v Meziměstí, Trutnově nebo Náchodě.

Stravování

Jelikož chatky nejsou k přípravě jídel přizpůsobeny, tak je v nich vaření zakázáno. K dispozici je však kuchyňka určená k letnímu vaření. Pro školní výlety a organizace je možné zajistit stravování v nedalekém penzionu. V blízkosti areálu kempu je i prodejna potravin a několik restaurací. V chatkám nejsou zásuvky. Na dobití telefonu jsou k dispozici ve společné kuchyňce, nebo na recepci.

Sociální zařízení

V našem campu jsou zřízeny nové moderní sprchy a toalety. Teplá voda je již v ceně ubytování-žádné žetony ;-)

Služby

Tak trochu jiný kemp :-)

Vybavení

Provozní doba

1.5.-30.9.

Typ kempu

Kemp

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Sportovní zázemí

Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Trampolíny

Vybavení chatek

Elektřina, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Koupaliště

_fac_pricelist_Camp KAMENEC

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Camp KAMENEC
Nerudova 295
549 57 Teplice nad Metují

Poloha: GPS: N50°35'33", E16°9'41"
Web: www.camp.adrspach-ubytovani.cz/
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Královéhradecký kraj
Rekreační oblasti: Adršpach, Kladské pomezí, Broumovsko

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Camp KAMENEC, který hodnotilo 10 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Camp KAMENEC. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Camp KAMENEC.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist