RS Zahradiště

Zahradiště ev.č. 22,
RADOSTÍN NAD OSLAVOU 594 44 | Mapa

Provozní období: 1.4. - 30.11.

Základní informace

Rekreační středisko leží cca 14 km od Žďáru nad Sáz., Nového Města na Moravě a stejně tak od Velkého Meziříčí nedaleko obce Radostín nad Oslavou. Nově také možno pronájem celého areálu, přičemž stravování není podmínkou! Vhodné pro skupiny - auto, moto srazy, firemní akce, trampské srazy, výcvikové, sportovní nebo dětské tábory.

Ubytování

Klidné, čisté, vodou a lesy obklopené prostředí tvoří příjemnou atmosféru, která Vám umožní báječnou relaxaci a odpočinek.
Kapacita areálu:
Velká chata o kapacitě 8 lůžek 5 x
Malá chata o kapacitě 4 lůžka 5 x
Pokoj o kapacitě 4 lůžka + přistýlka 4 x
Pokoj o kapacitě 2 lůžka 2 x
Zázemí areálu:
Na centrální budově je k dispozici veřejná společenská místnost využívaná mimo jiné i pro účely stravování či večerní posezení, kterou lze po dohodě vymezit pro uzavřenou společnost (narozeniny, svatby, srazy a pro účely setkání ubytovaných hostů ve skupinách).
Ve společenské místnosti je k dispozici televize, kterou lze využít na promítání z vlastních zařízení - médií (PC, flash disků atp.).
Pro účely denního i večerního posezení ubytovaným hostům jsou k dispozici dvě pergoly.
V areálu je jedno centrální ohniště, které lze využít kdykoliv v průběhu ubytování.
Společné toalety jsou venku v samostatné buňce i v centrální budově, kde se v prvním patře pro všechny ubytované nachází společné sprchy.
Noční osvětlení společných prostor.

Pro děti

Pro děti se nabízí skluzavka, houpačky, půjčovna koloběžek (i pro dospělé), pískoviště a další hodnoty přirozeného přírodního prostředí.

Sportovní využití

Koupání, rybaření cca 2 km na řece, volejbalové a nohejbalové hřiště, půjčovna koloběžek, a další možnosti přirozeného pohybu, které okolní bohatý terén slibuje bez jakýchkoliv kýčovitých prvků.

Stravování

Tradiční česká jídla připravovaná s láskou..
Z čerstvých a kvalitních surovin, bez jakýchkoliv náhražek!
Zpříjemněte si pobyt a objednejte si stravu v podobě jednotného menu nebo využijte nabídku minutkových pokrmů. Věříme, že stravování v RS Zahradiště je na poměry prostředí nad očekávání. I proto je naším mottem: Táborové prostředí s občerstvením hotelového standardu!

Sociální zařízení

Společné toalety jsou venku v samostatné buňce i v centrální budově, kde se v prvním patře pro všechny ubytované nachází společné sprchy.

Služby

Na objednání upečeme cukroví, řezy, rolády, dorty, dezerty a k tomu ještě uvaříme různé druhy kávových nápojů, mléčných a míchaných nápojů, pohárů a dalších přání, která Vám na očích uvidíme :-). Těšit se také můžete na minutkové pokrmy, párky v rohlíku, či vynikající burgry. Po domluvě připravíme rauty, grilované sele, kýtu nebo krkovice na čerstvých bylinkách, oslavy, párty, narozeniny, poslední leče, firemní večírky, či svatební hostinu. Samozřejmostí je i ubytování ve vlastních zařízeních (stanech, obýtných autech atp.), malých chatách, velkých chatách nebo v pokojích na centrální budově. Více na http://www.zahradiste.cz/sluzby/

Tomáš Beránek

Majitel

„Jedete na dovolenou, výlet, či pracovní cestu a nechcete se příliš starat o to, co budete dnes jíst a kde spát? V rekreačním středisku Zahradiště máte možnost výběru.
Pocelý den pro Vás připravujeme lahůdky poctivé domácí kuchyně, snídaně, vynikající obědy a velmi chutné večeře. ”

Vybavení

Provozní doba

1.4.-30.11.

Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko, Kemp, Tábořiště

Ubytování

Chatky, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro naturisty

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Max. příkon: 3,5 kW
Počet karavanových stání: 5

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Petangue, Víceúčelové hřiště

Stravování

Restaurace, Bufet, Jídelna

Vybavení chatek

Lednice

Stany

Parkování u stanu

Plocha pro stany: 500 m2

Koupání

Rybník, Koupání zdarma

Ceník - RS Zahradiště

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

RS Zahradiště
Zahradiště ev.č. 22
594 44 Radostín nad Oslavou

Poloha: GPS: N49°26'27", E15°56'41"
Web: www.zahradiste.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Kraj Vysočina
Rekreační oblast: oblast Vysočina

Tomáš Beránek

Majitel

„Jedete na dovolenou, výlet, či pracovní cestu a nechcete se příliš starat o to, co budete dnes jíst a kde spát? V rekreačním středisku Zahradiště máte možnost výběru.
Pocelý den pro Vás připravujeme lahůdky poctivé domácí kuchyně, snídaně, vynikající obědy a velmi chutné večeře. ”

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu RS Zahradiště, který hodnotilo 5 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu RS Zahradiště. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu RS Zahradiště.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist