RETRO KEMP BÍLEK - Hodnocení

Frýdava 41,
PŘEDNÍ VÝTOŇ 382 73 | Mapa

Provozní období: 31.5. - 30.9.

Základní informace

Načítám...

_fac_pricelist_RETRO KEMP BÍLEK

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

10% Hodnocení 1
Celkem hodnocení 1
Celkový dojem

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení RETRO KEMP BÍLEK


Storno

Hodnocení návštěvníků

Michal N.

Skupina přátel
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 10.7. - 10.7.2019

Celkový dojem

Zkušenost s kempem je bohužel velmi negativní, ačkoliv přes internet bylo jasne patrne že kemp je v provozu, po příjezdu večer na kolech nám bylo telefonicky oznámeno že nás neubytuji, (pravděpodobně 2 cyklisté nejsou terno a nemá cenu se pro majitele ke kempu vracer), ubytování si seženete kde chcete.

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu RETRO KEMP BÍLEK, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku kempu RETRO KEMP BÍLEK. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu RETRO KEMP BÍLEK.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist