SPORT CAMP TROJA

Vodácká 12,
PRAHA 170 00 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 30.9.

Základní informace

Vodácký kemp na břehu Vltavy v těsné blízkosti slalomového kanálu, Zoologické zahrady, Trojského zámku a Botanické zahrady, je vhodný i pro cyklisty a méně náročné turisty, kteří navštíví Prahu. Kemp je vhodný nejen pro vodáky, kteří přijedou trénovat na slalomový kanál, ale i pro vodáky, kteří navštíví naší vodáckou školu a budou chtít využít našich služeb a spojit je například s návštěvou Prahy, případně pro projíždějící cyklisty a vodáky směrem k Mělníku. Pro účastníky kursů naší vodácké školy s využitím našeho ubytování nabídneme speciální cenu.

Ubytování

Nabízíme možnost ubytování v 12ti dvoumístných chatkách, vlastních stanech, nebo obytných vozech. Svou lokalitou je kemp obvzlášť atraktivní pro vodáky a cyklisty, ale dobře poslouží také jako výchozí bod pro pěší výlety do centra města i jeho okolí. Mimo to nabízí místa pro stany, karavany a obytné vozy s možností el. přípojky.

Sportovní využití

Na břehu Vltavy v přímé blízkosti trojského slalomového areálu nabízíme k půjčení širokou škálu kajaků, kanoí i raftů renomovaných výrobců. Díky unikátní lokalitě můžete vyrazit na pohodovou projížďku na klidné vodě, ale také na adrenalinový sjezd peřejí a valců umělého kanálu.
V půjčovně najdete: nafukovací i plastové kanoe, turistické a mořské kajaky, kajaky na divokou vodu, rafty, SUP (stand up paddle) prkna a sit on topy, veškeré příslušenství - pádla, vesty přilby atd..
Nabízíme také půjčení in-line kolečkových bruslí přímo na 7km dlouhé inline stezce lemující pravý břeh Vltavy. Stezka se vyznačuje kvalitním povrchem a malebnou scenérií podél pražské ZOO a Podhoří.
K dispozici jsou kvalitní brusle značky Tempish ve špičkovém stavu v pánském, dámském i dětském provedení. V nabídce máme také veškeré příslušenství včetně chráničů a přileb.
Nově v naší nabídce najdete také možnost zapůjčení koloběžek.

Přijďte si k nám s přáteli zahrát plážový volejbal na hřišti v přírodním prostředí na břehu Vltavy.
Hřiště disponuje tím nejjemnějším pískem a stavitelnou sítí ve výškách pro muže, ženy a také příznivce plážového nohejbalu.

Stravování

K dispozici jsou plynové vařiče a grily na kterých si můžete uvařit co je potřeba. V blízkosti kempu se nachází občerstvení kde lze zakoupit chlazené nápoje a pochoutky z grilu.

Sociální zařízení

V hlavní budově je sociální zařízení, tedy WC a teplá studená voda ve sprchách a umývárně.

Služby

Bezplatný wi-fi přístup k internetu, prostor pro posezení u ohně a možnost zapůjčení plynového grilu.

Vybavení

Provozní doba

1.5.-30.9.

Ubytování

Chatky, Stany

Vybavení objektu

Elektřina, Ohniště, Sprchy, Teplá voda, WC

Jazyky na recepci: cz,en,de

campphoto campphoto
Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro vodáky, pro sportovní aktivity, pro rodinnou dovolenou

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Počet karavanových stání: 12

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal

Vybavení chatek

Elektřina

Koupání

Řeka, Koupání zdarma

_fac_pricelist_SPORT CAMP TROJA

Načítám...

Vybavení objektu

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

SPORT CAMP TROJA
Vodácká 12
170 00 Praha

Poloha: GPS: N50°6'49", E14°25'29"
Web: https://sportcentrum-troja.cz/
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Praha
Rekreační oblasti: Praha východ, řeka Vltava

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu SPORT CAMP TROJA a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu SPORT CAMP TROJA. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu SPORT CAMP TROJA.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist