Sokol Troja Restaurant * Hostel * Camp

Trojská 744/171A,
PRAHA 171 00 | Mapa

Provozní období: 1.1. - 31.12.

Základní informace

Komplex Sokol Troja o rozloze 5000 m2 disponuje restaurací pro 60 míst, hostelem s počtem 43 lůžek a rozsáhlý kemp pro vaše stany, obytné vozy a karavany, vozidla.

Ubytování

Hostel Sokol Troja nabízí celkem 13 pokojů s celkovým počtem 43 lůžek. Jednotlivé pokoje mají kapacitu 2 až 8 lůžek, přičemž tři pokoje mají vlastní sociální zařízení. Pro ostatní pokoje jsou na chodbě sdílené toalety a velké sprchy. Hostel byl téměř kompletně zrekonstruován v březnu roku 2017.

Pro děti

Děti, které mají rády fotbal, určitě ocení velké fotbalové hřiště patřící organizaci Sokol, které je po domluvě dostupné a je vzdálené přibližně 400 metrů od kempu.
Milovníci plavání zase mohou navštívit aquacentrum Šutka s výukovým bazeném, bazénem dlouhým 50m a nádherným výhledem na Prahu.

Sportovní využití

Kinderen die voetbal spelen, zullen zeker de grote Sokol voetballenplein waarderen die na afspraak beschikbaar zijn en ongeveer 400 meter van het kamp liggen.
Zwemgeliefhebbers kunnen het Šutka Aquacenter bezoeken met een zwembad voor kinderen, een 50 meter lang zwembad en een spectaculair uitzicht op Praag.

Stravování

V naší restauraci najdete masitá jídla, bezmasá jídla, saláty, polévky, jídla k pivu and dezerty. Navštivte www.sokoltrojarestaurant.cz pro více informací.

Sociální zařízení

Kemp disponuje sdíleným sociálním zařízením odděleným pro muže a ženy a je zahrnuto v ceně.

Služby

Mezi služby, které poskytujeme nad rámec klasického ubytování patří praní prádla, sušení prádla v sušičce.

Doplňující informace

Náš personál je připravený vám poskytnout co nejlepší služby.

Vybavení

Provozní doba

1.1.-31.12.

Typ kempu

Kemp

Ubytování

Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Parkoviště, Teplá voda, WC, Ostraha, Sušička

Jazyky na recepci: cs, sk, en

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro vodáky, pro motorkáře, pro táboření, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro naturisty, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Max. příkon: 10 A
Počet karavanových stání: 75

Stravování

Restaurace

Stany

Parkování u stanu

Plocha pro stany: 1200 m2

Aktivity a akce v okolí

26.4.2018
Highland games Úvaly 2018

HIGHLAND GAMES - Úvaly 2018 | Spolek Jonatán, město Úvaly a Sportovní klub Kládaklan pořádají 2. ročník hudebního a sportovního festivalu pro celou rodinu. Akce probíhá: 19. 5. 2018 - 19. 5. 2018

26.4.2018
Sborové slavnosti v Novoměstské radnici

Novoměstská radnice, p.o. | Koncert vynikajících vokálních souborů z ČR i zahraničí - Tvoje Máma (Praha), Anima Solla (Lotyšsko), Ars Nova (Maďarsko) - v rámci 15. ročníku festivalu Sborové slavnosti • Czech Choir Festival • Hradec Králové. Akce probíhá: 10. 6. 2018 - 10. 6. 2018

26.4.2018
Festival Zlomvaz

Divadelní fakulta AMU | Festival Zlomvaz je tradičním divadelním festivalem uměleckých škol k příležitosti přehlídky výsledků jejich tvorby. Festival pořádá divadelní fakulta Akademie múzických umění v Praze (DAMU) a jeho organizaci mají každoročně na starost studenti 2. ročníku katedry produkce. Akce probíhá: 2. 5. 2018 - 5. 5. 2018

Ceník - Sokol Troja Restaurant * Hostel * Camp

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Sokol Troja Restaurant * Hostel * Camp
Trojská 744/171A
171 00 Praha

Poloha: GPS: N50°7'2", E14°25'31"
Web: www.sokolcamping.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Praha
Rekreační oblast: řeka Vltava

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu Sokol Troja Restaurant * Hostel * Camp a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Sokol Troja Restaurant * Hostel * Camp. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Sokol Troja Restaurant * Hostel * Camp.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist