Kemp u Jezera

6.0 / 10 Chvályhodné
podle 2 recenzí (celkem 5)  

Pasohlávky,
PASOHLÁVKY 691 22 | Mapa

Provozní období: 1.4. - 31.10.

Základní informace

KEMP U JEZERA (dříve Tábořiště Mušov) se nachází na břehu Horní (Mušovské) nádrže vodního díla Nové Mlýny – blízko hlavního tahu Vídeň-Mikulov-Brno u obce Pasohlávky. Je umístěno na konci uzavřeného areálu autokempu Merkur, největšího kempu v České republice.
V KEMPU U JEZERA se můžete ubytovat ve vlastních stanech, karavanech nebo jen tak pod širákem.
Návštěvníci KEMPU U JEZERA mají k dispozici vstup do sousedního autokempu ATC MERKUR za poplatek, kde na březích dvou lagun oddělených od nádrží, jsou návštěvníkům k dispozici pláže písčité i travnaté, pamatováno je také na vyznavače nudismu. Pro milovníky windsurfingu je tu velká vodní plocha, kterou mohou brázdit po celý den. A pro ty, kteří se na prkno chystají stoupnout poprvé, jsou tu připraveni zkušení instruktoři, kteří rádi zasvětí všechny zájemce do tajů tohoto krásného sportu. Taktéž je pro vodní sporty možno využít vodního vleku. Pro lenošení na vodě není problém půjčit si šlapadlo nebo loďku. Areál ATC Merkur v letních měsících nabízí kromě vodních sportů také kulturní programy (např. letní kino, vystoupení kapel), služby pro cykloturisty a dětské atrakce. V blízkosti KEMPU U JEZERA se nachází moderní aquapark AQUALAND MORAVIA.Ubytování

Ve vlastních stanech,karavanech,obytných autech s možností el. přípojky.
K dispozici budou v sezoně i mobilhome

Pro děti

Koupání
Horní Novomlýnská nádrž-Mušovská
Malá a velká laguna s pozvolna klesajícími písčitými a travnatými plážemi
Aquapark AQUALAND MORAVIA
Mikulov – denně otevřené koupaliště
Hustopeče – denně otevřené koupaliště
Laa an der Thaya (Rakousko) – termální koupaliště Therme Laa

Sportovní využití

V autokempu ATC Merkur můžete využít mnoho sportovních zařízení. Pro milovníky Windsurfingu je zde velká vodní plocha. Pro ty, kteří se na prkno chystají stoupnout poprvé, jsou zde k dispozici zkušení instruktoři. Pro milovníky zážitků je k využití na velké laguně vodní vlek. Během dne si pro lenošení na vodě můžete půjčit šlapadlo nebo loďku. Pro více aktivní lidi jsou zde k dispozici tenisové kurty, minigolf, hřiště na plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, tobogán a plno dalších možností.

Sociální zařízení

WC + sprchy nové zařízení

Služby

Kromě jídla jakékoliv

za KEMP U JEZERA

provozovatel

„KEMP U JEZERA (dříve Tábořiště Mušov) se nachází na břehu Horní (Mušovské) nádrže vodního díla Nové Mlýny – blízko hlavního tahu Vídeň-Mikulov-Brno u obce Pasohlávky. Je umístěno na konci uzavřeného areálu autokempu Merkur, největšího kempu v České republice.

Těšíme se na Vás!”

Vybavení

Provozní doba

1.4.-31.10.

Typ kempu

Kemp, Tábořiště

Vybavení objektu

Elektřina, Ohniště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Jazyky na recepci: cz,sk,eng,deu

Ubytování

Mobilní domy, Stany, Karavany, Obytné přívěsy

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro rybáře, pro turistiku, pro motorkáře, pro táboření, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy za poplatek, Umyvadlo s teplou vodou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie

Max. příkon: 16 A
Počet karavanových stání: 50

Zábava

Diskotéka, Koncerty, Letní kino, Animační programy

Služby

Úschovna kol

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Stolní tenis, Petangue, Trampolíny

Platba

MasterCard Visa

Stany

Parkování u stanu

Plocha pro stany: cca 30 stanů

Koupání

Jezero

_fac_pricelist_Kemp u Jezera

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

za KEMP U JEZERA

provozovatel

„KEMP U JEZERA (dříve Tábořiště Mušov) se nachází na břehu Horní (Mušovské) nádrže vodního díla Nové Mlýny – blízko hlavního tahu Vídeň-Mikulov-Brno u obce Pasohlávky. Je umístěno na konci uzavřeného areálu autokempu Merkur, největšího kempu v České republice.

Těšíme se na Vás!”

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Kemp u Jezera, který hodnotili 2 uživatelé. Ceny najdete v ceníku kempu Kemp u Jezera. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Kemp u Jezera.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist