Ubytování
Telefon: +420 777 100 007 


house house house house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Koupaliště - autocamp RICCO PŘÍBOR

Koupaliště - autocamp RICCO PŘÍBOR

Leoše Janáčka 923,
PŘÍBOR 742 58 | Mapa

Provozní období: 20.05. - 10.09.
Anketa 4camping KEMP ROKU 2021

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě KEMP ROKU 2021.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

csks_rgb.jpg
Rodinný letní areál který jako jediný v kraji získal CERTIFIKÁT KVALITY SLUŽEB V OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU II. stupně. Pracujeme s každým našim zákazníkem individuálně a dle jeho požadavku. Věnujeme se vám v oblasti služeb a CR od r. 1976.
DOPORUČUJEME PRO ŠKOLNÍ VÝLETY a SOUSTŘEDĚNÍ SPORTOVCŮ.
Chatky pro 4 osoby v těsné blízkosti bazénu.
Sociální zařízení 5O m od chatek. Možnost sportovního vyžití, stolní tenis, 50 m plavecký bazén, dětský bazének. Připravujeme jídla na roštu, kotlíkové guláše,sportovní programy,tábory pro děti, školy v přírodě. Školní výlety na klíč s programem. Atraktívní noční prohlídky města,nebo starého hřbitova za svitu loučí.Letos nově také letní kino,prodejní stánky s letním sortimentem.A nová místa pro karavany a obytná auta.
VODNÍ A SUCHOZEMSKÉ ATRAKCE jediného druhu v České republice. Skvělé vyžití pro celé rodiny s dětmi.
Neúčtujeme poplatek za auto, koupání ani rekreační poplatek.Nemáme žádné skryté jiné poplatky.
Soukromé IC s maximální výbavou,WIFI volně je samozřejmostí.
Kvalitní SPRCHY A SOCIÁLNÍHO ZAŘÍZENÍ bez poplatku na teplou vodu.
Nabízíme také ubytování v penzionu přímo v rodinném domku majitele autocampu. 5 minut pěšky, 2 minuty vozidlem. V roce 2011 otevřený nový penzion v okrasné zahradě s krásným ubytováním v těsné blízkosti řeky.
Jediné místo v ČR,kde můžete současne vyzkoušet AQUAZORBING i BUMPER BALL, vodní skluzavky, trampolíny,mega atrakce z pořadu "Hry bez hranic " a také minigolf.

Ubytování

REZERVACI JE MOŽNÉ PROVÁDĚT JIŽ OD 11.LEDNA 2020.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stylové chatičky pro 4 osoby v blízkosti bazénu. Jsou vybavené patrovými postelemi, skříňkou, odkládacím stolkem a zahradním nábytkem. Lednička a rádio je v ceně. Malá veranda se zahradním nábytkem. Možnost vytápění přímotopy.AKTUÁLNÍ informace naleznete na našich internetových stránkách www.koupaliste.cz

Pro děti

Zábavné atrakce jsou zpoplatněné. Ceny se pohybují v intervalu 10-50,-Kč.V areálu jsou však kolotoče pro děti prolézačky a šplhadla.

Sportovní využití

Jsme tvůrci AQUAZORBINGU jediná profesionální firma, která "dělá" super zábavu jak na vodě, tak na souši. Spousty atrakcí naleznete pouze u nás. Žádný autocamp nemá v ČR 50m plavecký bazén s takovým množstvím atrakcí jako autcamp RICCO v Příboře. Samozřejmostí je minigolf, SEGWAY,ELEKTROKOLOBĚŽKY, stoly na stolní tenis, malý bazének pro děti. Lodičky pro nejmenší, skluzavky, nafukovací kostky, letos nově i paddleboarding a sea kayaking - pronájem loděk ....To musíte vidět !

Sociální zařízení

Nové sociální zařízení je na dobré úrovni. Docházková vzdálenost činí cca 50 m. Nezpoplatněná teplá voda ve sprchách je samozřejmostí. Čistota je našim prioritou.

Služby

doplňkové :
HISTORICKÉ PROHLÍDKY MĚSTA :
Naši specialitou jsou noční prohlídky města za svitu loučí a vyprávění historek. Tajuplný starý hřbitov je něco, na co se u nás všichni těší :-))
KULTURNÍ :
Letní kino v případě hezkého počasí 1x týdně ve večerních hodinách.

Doplňující informace

Naše město je rodištěm S.Freuda zakladatele psychoanalýzy. Jsme městskou památkovou rezervací, jsme malé městečko se skvělým autocampem , kde rodinná atmosféra a osobní přístup ke KAŽDÉMU zákazníkovi je naši prioritou.PŘÍBOR je historické město roku 2015.

Majitel zařízení RUDOLF KORČÁK

RUDOLF KORČÁK

vedoucí autocampu ( majitel firmy RICCO )

„Slibuji vám,že budeme otevírat pomyslné dveře pro každodenní bezproblémový chod autocampu, kde vy jako turisté a návštěvníci naleznete odpovídající čistotu a nabízenou kvalitu služeb.
Naši prioritou je čistota provozní, ale také i hygiena osobní spojenou s celkovou upraveností obsluhujícího personálu. Čistotu zajišťujeme již na přístupových cestách, parkovištích a především pak v samotném autocampu
Chatičky společně s jejich vnitřním vybavením jsou plně funkční a stále uklizeny, postele jsou povlečeny čistým a voňavým ložním prádlem.
Případným závadám předcházíme pravidelnými kontrolami vnitřního vybavení i vnějšího příslušenství chatiček.
Nabídka jídel je nabízena v takovém sortimentu, aby si každý návštěvník mohl vybrat podle chuti, ale také podle svých finančních možností. Jídla jsou čerstvá a každodenně připravovaná. Práci řídíme a organizujeme tak, aby chod autocampu byl plynulý, prostředí příjemné a ochota personálu maximální.
Úklid sociálního zařízení bude prováděn pravidelně a svědomitě.
Nabídneme sportovní nebo kulturní program, který umocní pravou letní náladu. Naším záměrem bude, aby se návštěvníci podělili o své zážitky s přáteli a rodinnými příslušníky.
Budeme preferovat individuální přístup a věnovat pozornost připomínkám a přáním. Chceme řešit veškeré podněty ze strany zákazníků, které budou impulsem k dalšímu zkvalitnění práce v naší firmě. OSOBNĚ VÁS ZVU DO VAŠEHO AUTOCAMPU !
Rudolf Korčák

Vybavení

Provozní období

20.05. - 10.09.

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany, Obytné přívěsy, Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Parkoviště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Sprchy, Recepce, Wifi pokrytí v celém areálu, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha
Jazyky na recepci: cz,sk,en,de,pl

adrenalín adrenalín aquazorbing u nás aquazorbing u nás camp-stany camp-stany csks csks gastroakce-šéf gastroakce-šéf chatičky chatičky chatky chatky chaty chaty jahodová pěna jahodová pěna malý bazének malý bazének na bazéně na bazéně podvodni-skutr podvodni-skutr pokoj č.8 pokoj č.8 u bazénu u bazénu velký bazén-zábava velký bazén-zábava venkovní pohled venkovní pohled
Typ kempu

Kemp

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro rodinnou dovolenou

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Pro karavanisty

Přípojka el. energie
Max. příkon: 10KW

Zábava

Letní kino, Animační programy, Večerní organizovaný program

Služby

Wellness, Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Stolní tenis, Trampolíny

Stravování

Restaurace, Bufet, Jídelna

Platba

TicketRestaurant  

LeChèqueDéjeuner  

GastroPass  

Certifikace/Asociace


Další certifikace/asociace: Certifikát kvality služeb CR

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Ložní prádlo

Stany


Plocha pro stany: 400 metrů čtverečních

Koupání

Venkovní bazén, Řeka, Přehrada, Koupání zdarma, Koupaliště

Podívejte se na hodnocení kempu Koupaliště - autocamp RICCO PŘÍBOR a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Koupaliště - autocamp RICCO PŘÍBOR. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Koupaliště - autocamp RICCO PŘÍBOR.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist