Juniorcamp Nová Živohošť

Nová Živohošť 98,
NEVEKLOV 257 56 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 30.9.

Základní informace

Juniorcamp Tobogán a Caravan Club

Tyto dvě rekreační zařízení se nacházejí v jedné z nejkrásnějších lokalit Slapské přehrady cca 60 km od Prahy. Atraktivní prostředí, nepřeberné množství sportovního vyžití a přijatelné ceny - to jsou důvody, proč jsou tato rekreační zařízení stále vyhledávána turisty.

Ubytování

Juniorcamp Tobogán nabízí ubytování v jednoduše zařízených letních, nevytápěných chatičkách v celkové kapacitě 130 lůžek. V jednotlivých pokojích hosté naleznou postel či palandu, skříň, stolek a židle. Součástí vybavení každé chatky jsou také peřiny a polštáře s povlečením. Areál nabízí dvou, tří nebo čtyřlůžkové pokoje, které je možné dále kombinovat dle vašeho přání. V menších chatkách je celkem 5 pokojů, většinou dvoulůžkových. Větší chatky mají sedm až devět pokojů a to od dvou, až po čtyřlůžkové pokoje. V případě mimosezonních větších akcí je možné po dohodě s vedením areálu v jednotlivých pokojích zajistit i elektrické přitápění.
Ubytování v chatkách "Caravan club"

Caravan club poskytuje ubytování ve zděných vytápěných chatkách. Tyto chatky poskytují možnost celoroční ubytování v celkové kapacitě 70 lůžek. A to ve čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích, které nabízí postele či palandy, skříň, stolek a židle. Součástí vybavení každého vytápěného pokoje jsou také peřiny a polštáře s povlečením

Stravování

Restaurace Caravan club je pro vás otevřena od 10:00 do 24:00. V denní nabídce jsou k dispozici hotová jídla, minutky, polévky, saláty, nealkoholické nápoje, točené, i lahvové pivo, víno ......
O víkendech je možné využít snídaně formou švédského stolu za jednotnou cenu 95,- Kč / za osobu. Restaurace je s obsluhou a nelze zde použít stravovací talony vydané v recepci, jako v restauraci Juniorcampu v hlavní budově.

Restaurace s terasou a výhledem na řeku se nachází v prvním patře centrální budovy Juniorcampu. Restaurace je pro Vás v sezóně otevřena od 08.00 do 19.00 hodin, nebo dle dohody.

Stravování je zajištěno formou samoobslužných výdejních pultů, kde si můžete vybrat polévky, hotová jídla, dezerty, saláty, kávu, nealkoholické nápoje, pivo, víno. V recepci obdržíte v případě zájmu stravenky v hodnotě polopenze nebo plné penze, za které si v restauraci vyberete jídlo z nabídky, nebo můžete platit přímo u výdejního pultu restaurace. Nápoje a další nadstandardní doplňky stravování se doplácí také přímo u pokladny v restauraci.

Kouření není v této restauraci povoleno. Kouřit je možné na venkovních terasách přímo u restaurace. Restaurace slouží také pro širokou veřejnost - aktuální nabídka dne je vždy vyvěšena u recepce, nebo v prostorách restaurace.

Stánek s terasou a výhledem na řeku se nachází ve spodní části areálu, přímo u řeky, vedle travnaté pláže, půjčovny lodiček a šlapadel. Stánek je pro Vás v sezóně otevřen od 08.00 do 19.00 hodin, případně dle dohody pro jednotlivé akce a aktivity.

Rychlé občerstvení je zajištěno formou bezobslužného bufetu, kde si můžete vybrat z velmi široké denní nabídky od smažených jídel, polévek, kávy, nealkoholických i alkoholických nápojů, piva ....... Tento typ stravování se hradí přímo u pokladny ve stánku.

Stánek s občersvením slouží nejen našim ubytovaným hostům, ale také pro širokou veřejnost. Aktuální nabídka dne je vždy vyvěšena přímo u stánku a na reklamích tabulích.

Sociální zařízení

U každého z areálů je k dispozici dostatečná kapacita, několikrát denně udržovaného sociálního zařízení a sprch s neustále tekoucí teplou vodou. I z nejvzdálenějších chatek je sociální zařízení na dosah, maximálně několik desítek metrů. Vše ve zděných částech budov s veškerým komfortním vybavením a pravidelně doplňovanými toaletními potřebami, jako je toaletní papír a tekuté mýdlo.

Služby

Areály skýtají velmi zajímavé zázemí nejen pro pobyty rodin s dětmi, ale také pro rekreační pobyty, či soutředění pro mnohé sportovní kluby a týmy. Areál je optimální i pro školní výlety, či pobyty v přírodě, jak pro menší děti, tak i pro středoškolská, či vysokoškolská zařízení.

Pravidelně jsou zde již také organizována motorkářská setkání, tréningová setkání vodních záchranářských klubů i setkání milovníků psů, kteří zde pořádají pravidelně různé soutěže, výstavy a tréningové pobyty.

Hledáte také prostory pro vaše soukromé, či firemní akce? Juniorcamp Tobogán a Caravan club jsou pro vás optimálním řešením! Přijatelné ceny ubytování, velké vnitřní i vnější prostory pro různé aktivity, zajištění stravování pro malé i velké skupiny, celodenně otevřená občerstvení, venkovní bary i půjčovny sportovního náčiní. A to po celou aktivní sezónu, či na základě vzájemné dohody tak, abyste byli vždy maximálně spokojeni a pobyt u nás jste si mohli co nejvíce užít.

Budeme velmi rádi, pokud k nám také přijedete :-)

Doplňující informace

V převážné většině je celý areál pokryt internetových WIFI signálem zdarma. Elektrické zásuvky ve všech chatkách a pokojích jsou určeny jen pro mobilní telefony, tablety či počítače, případně rádia. Nejsou určeny pro varné konvice, přenosné lednice a další příkonově náročnější zařízení. V žádných chatkách a pokojích nelze vařit. Veškeré naše ubytovací kapacity jsou vhodné jak pro letní pobyt rodin s dětmi, tak i pro školy v přírodě, sportovní soustředění, firemní, či jiné akce. V době mimo hlavní sezónu je možné využít pro větší firemní, či jiné akce ubytování obou areálů o celkové kapacitě 200 lůžek s příslušným stravovacím a jiným servisem dle přání a dohody.

Vybavení

Provozní doba

1.5.-30.9.

Ubytování

Chatky, Karavany

Vybavení objektu

Elektřina, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

1 1 f10jpg f10jpg f12jpg f12jpg f13jpg f13jpg f14jpg f14jpg f15jpg f15jpg f16jpg f16jpg f2jpg f2jpg f3jpg f3jpg f4jpg f4jpg f5jpg f5jpg f7jpg f7jpg chatky juniorcamp chatky juniorcamp junior živohošť3 junior živohošť3
Typ kempu

Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro turistiku

Zábava

Diskotéka

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Stolní tenis

f9jpg f9jpg IMG_1233 IMG_1233 IMG_1242 IMG_1242 junior živohošť7 junior živohošť7
Vybavení chatek

Elektřina, Ložní prádlo

Koupání

Přehrada, Koupání zdarma

_fac_pricelist_Juniorcamp Nová Živohošť

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Juniorcamp Nová Živohošť
Nová Živohošť 98
257 56 Neveklov

Poloha: GPS: N49°45'11", E14°24'52"
Web: www.zivohost.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Středočeský kraj
Rekreační oblasti: Slapy, Střední Čechy - západ, řeka Vltava

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu Juniorcamp Nová Živohošť a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Juniorcamp Nová Živohošť. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Juniorcamp Nová Živohošť.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist