Up Obora

Obora Hurt 595,
LANŠKROUN 563 01 | Mapa

Provozní období: 1.1. - 31.12.

Základní informace

Up OBORA je nový rekreační areál s restaurací a ubytováním v chatkách. Restaurace se nachází v blízkosti Dlouhého rybníka a disponuje kapacitou až 300 hostů. Posezení je možné jak ve vnitřních prostorách s odděleným salonkem pro 50 hostů, tak na venkovních krytých terasách. Pro sportovní vyžití je k dispozici víceúčelové hřiště s umělým povrchem, kulečníková herna a dětské hřiště.

Ubytování

Up OBORA HURT nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných chatách. V rekreačním areálu se nachází 16 chat pro 2 až 5 osob. Původní chaty byli zcela zrekonstruovány na jaře 2016. Ačkoliv z venku vypadají skoro totožně se starými chatami budete určitě překvapeni až uvidíte moderní a čisté vybavení uvnitř. V každé chatě jsou nové podlahy, skříně, LED osvětlení či postele s taštičkovými matracemi a novými peřinami. Chaty sice nemají vlastní sociální zázemí uvnitř chaty ale to se nachází velmi blízko v prostorech přilehlé výletní restaurace.

Pro děti

Pro děti je k dispozici mnoho atrakcí: vyhřívaný bazén, trampolína, velký nafukovací hrad, prolézačky, pískoviště, houpačky, travnaté hřiště, ruské kuželky či minigolf.

Sportovní využití

Pro sportovní využití je k dispozici nové multifunkční hřiště na tenis, fotbal nohejbal, volejbal nebo jiný sport. Na hřišti je profesionální umělá tráva. Na sportovním hřišti je také možnost využití po setmění jelikož je zde nainstalované osvětlení.
Dále je k dispozici vyhřívaný bazén. Máte také šanci si zapůjčit ruské kuželky, petanque či croquet a zahrát si na minigolfovém hřišti.

Stravování

Součástí areálu je nová restaurace, kde jsou snídaně pro ubytované a dále je zde možnost celodenního stravování. Pro více informací o našich zkušenostech v gastronomii navštivte www.upgroup.cz

Sociální zařízení

Sociální zařízení je součástí nedaleké restaurace.

Vybavení

Provozní doba

1.1.-31.12.

Typ kempu

Chatová osada, Rekreační středisko

Vybavení objektu

Společenská místnost, Elektřina, Hřiště, Dětské hřiště, Psi povoleni, Sprchy, Recepce, Bezbariérový přístup, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Jazyky na recepci: Čeština, Slovenština, Angličnita

Ubytování

Chatky

Kemp vhodný pro

pro večerní zábavu, pro turistiku, pro firemní a skupinové akce, pro motorkáře, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou, pro vozíčkáře

Sociální zařízení

Sprcha s teplou vodou, Sprchy zdarma, Umyvadlo s teplou vodou, Bezbariérové WC

Sportovní zázemí

Tenisové hřiště, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis, Petangue, Víceúčelové hřiště, Lanové centrum, Trampolíny

Stravování

Restaurace

foto-23 foto-23
Platba

MasterCard Visa

Koupání

Venkovní bazén, Rybník, Koupání zdarma

_fac_pricelist_Up Obora

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Up Obora
Obora Hurt 595
563 01 Lanškroun

Poloha: GPS: N49°55'9", E16°35'5"
Web: http://www.upobora.cz/
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Pardubický kraj
Rekreační oblasti: Orlické hory, Svitavsko

Jak se k nám dostanete

Sledujte nás na Facebooku

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu Up Obora a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Up Obora. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Up Obora.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist