Kempy Ústí nad Orlicí

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Ústí nad Orlicí

Kempy v blízkém okolí

Vzdálenost: 13,80 km
Autocamping Pod Černým lesem Žamberk
Úžasné 10.0 / 10 podle 455 recenzí

U Koupaliště 1368, 564 01 Žamberk (mapa)

Autocamping Pod Černým lesem se nachází v okrajové části Žamberka v Severovýchodních Čechách a je součástí velkého rekreačního areálu se mnoha možnostmi ubytování i využití volného času. Díky výbornému zázemí a okolnímu prostředí je vhodný pro rodiny s dětmi sportovní týmy za účelem soustředění, zájezdy a organizované skupiny i školní výlety. MÍSTA PRO STANY A KARAVANY NEREZERVUJEME !! více...

Vzdálenost: 14,50 km
Up Obora

Obora Hurt 595, 563 01 Lanškroun (mapa)

Up OBORA je nový rekreační areál s restaurací a ubytováním v chatkách. Restaurace se nachází v… více...

Vzdálenost: 9,94 km
POD HOROU

Němčice, 345 06 Němčice (mapa)

Provozní doba
  • _fac_slider_provozniDobaOdDo_range

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

Ústí nad Orlicí je město na východě Čech s více než 14 tisíci obyvateli. Nachází se v Pardubickém kraji a je okresním městem okresu Ústí nad Orlicí. Město se nachází na ústí řeky Třebovky do Tiché Orlice. Hned po příjezdu zájemce o ubytování v Ústí nad Orlicí upoutá jedna z nejstarších nádražních budov v Česku z roku 1845. Dále se město pyšní vysokým množstvím historických památek včetně kostela Nanebevzetí Panny Marie z 18. století, sochy Bičování Krista, Hartmanovy, Henrychovy a Kociánovy vily nebo sousoším Nejsvětější trojice. Pokud si k pobytu vyberete penzion v Ústí nad Orlicí, máte možnost využít zdejší sportovní areál s atletickým a fotbalovým stadionem, letním aquaparkem, několika multifunkčními hřišti a tenisovými kurty nebo multifunkčním bazénem se slanou voudou. Pro mladší návštěvníky je k dispozici i skatepark. Sportovní nadšence jistě nenechá klidnými také nedaleká Cakle, kde se nachází tábořiště s loděnicí, cvičnou horolezeckou stěnou a lanovou dráhou. Vede tudy také cyklostezka a dráha pro inline bruslení. Penziony v Ústí nad Orlicí nabízí také skvělé tipy na výlety, a to například ke hradu Lanšperk anebo podél kapliček Křížové cesty.

Kempy v Ústí nad Orlicí, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 6 kempů. Město Ústí nad Orlicí poskytuje ubytování v kategoriích: a nachází se v rekreačních oblastech Orlické hory a Svitavsko. Město Ústí nad Orlicí je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovoleno.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist