Kempy Prachatice

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Prachatice
Kemp: 0

Dle zadaných kritérií nebylo nalezeno žádné zařízení.

Kempy v blízkém okolí

Vzdálenost: 7,87 km
Autocamp Žíchovec
Skvělé 8.6 / 10 podle 11 recenzí

Žíchovec, 384 26 Strunkovice nad Blanicí (mapa)

Autokemp Žichovec se nachází 3km za obcí Strunkovice nad Blanicí v krásném prostředí u řeky Blanice. Nabízíme ubytování v chatách nebo ve vlastních stanech, karavanech a obytných přívěsech. Areál kempu je umístěn uprostřed nádherné krajiny na samém kraji Šumavy a je ideálním výchozím místem pro nepřeberné množství možností pro aktivní využití Vaší dovolené (turistika, cykloturistika, výlety za… více...

Vzdálenost: 13,84 km
Kemp a koupaliště Bavorov
Úžasné 10.0 / 10 podle 3 recenzí

Ke koupališti, 387 73 Bavorov (mapa)

Kemp ležící u řeky Blanice poskytuje ubytování v malebné krajině jižních Čech s bohatou historií v… více...

Vzdálenost: 14,00 km
Autocamp Podroužek
Úžasné 9.8 / 10 podle 60 recenzí

Tyršova 226, 384 11 Netolice (mapa)

Autocamp Podroužek se nachází přibližně 1 km od malebného jihočeského města Netolice v předhůří… více...

Vzdálenost: 13,62 km
RS HORAL Hájná Hora

RS Hájná Hora, 385 01 Vimperk (mapa)

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od 0 do 0

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

Prachatice jsou okresní město v jižních Čechách, nacházejí se v Šumavském podhůří, na jižním úpatí hory Libín a žije zde přes 11 tisíc obyyvatel. Rozkládají se v kotlině a protéká jimi Živný potok. Zájemci o ubytování v Prachaticích se tak vydají do města, které ve středověku vyrostlo na na Zlaté solné stezce a po staletí představovalo důležitou obchodní křižovatku. Město nabízí několik historických památek. Zájemci o penzion v Prachaticích mohou navštívit například věž sv. Jakuba, která nabízí krásný výhled na celé město. Historické město je obehnáno dochovanými hradbami s dvojitou vstupní branou a parkánem, v centru města se pak nachází historická budova radnice a malebné domy kolem hlavního náměstí. Ve městě můžete navštívit také Muzeum české loutky a cirkusu, nebo Prachatické muzeum, kde se nachází velmi atraktivní model středověkého města s figurínami životní velikosti. I díky tomuto muzeu se můžete vrátit do doby, kdy Prachatice byly zlatou stezkou. Z dalších muzeí je v Prachaticích k dispozici ještě Muzeum krajky, které představuje jak historickou, tak českou ručně paličkovanou krajku. Penziony v Prachaticích mohou lákat i na své okolí, neboť se zde nachází hned několik oblíbených výletních tras. Můžete se tak vydat například k rozhledně na Libín, nebo po křížové cestě ke kapli sv. Filipa Neri, patrona humoristů. Kousek od Libínské rozhledny se pak nachází lanové centrum pro dospělé i děti, nebo letní koupaliště Hulák.

Kempy v Prachaticích, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 2 kempů. Město Prachatice poskytuje ubytování v kategoriích: a nachází se v rekreačních oblastech Jižní Čechy, Šumava a Šumava - východ. Město Prachatice je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovoleno.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist