Kempy Moravská Třebová

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Moravská Třebová
Kemp IVETA
Vynikající 9.5 / 10 podle 4 recenzí

Svojanov, 571 01 Moravská Třebová (mapa)

Přijeďte strávit dovolenou do krásného rekreačního střediska, které leží v malebném údolí Svojanova, lemovaného lesy, loukami a rybníky. Oblast je charakteristická čistým ovzduším a dokonce se říká, že je to jedno z nejčistších míst v ČR, proto je vhodným místem pro alergiky. Ale i pro rybáře nebo lidi co mají rádi klid a chtěji si pořádně odpočinout. více...

Srnčí

Moravská Třebová, 571 01 Moravská Třebová (mapa)

Kempy v blízkém okolí

Vzdálenost: 8,51 km
Rekreační areál Motýlek

Svojanov, 571 01 Borušov (mapa)

Vzdálenost: 4,40 km
Aeroklub

Letiště, 569 32 Staré Město okr. Svitavy (mapa)

Vzdálenost: 8,65 km
Rekreační zařízení Vysoké pole

Dětřichov, 568 02 Dětřichov (mapa)

Vzdálenost: 8,67 km
Rekreační zařízení Vysoké Pole

Dětřichov 114, 571 01 Dětřichov u Moravské Třebové (mapa)

Vzdálenost: 12,94 km
U Kunců

Křížanov 42, 398 43 Veselíčko (mapa)

Provozní doba
  • _fac_slider_provozniDobaOdDo_range

Lokalita
Vybavení objektu
Ubytování
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

Moravská Třebová je město ležící v Pardubickém kraji, v okrese Svitavy. Město má bohatou historii a nabízí tak několik historických památek, které zájemci o ubytování v Moravské Třebové mohou ocenit. Patří mezi ně například radniční budova, zámek Třebová, kostel Nanebevzetí Panny Marie, nebo loretánská kaple. Za zmínku stojí také historické náměstí, které je srdcem města a nachází se na něm morová sloup. Městem vede několik prohlídkových okruhů, které vám představí dějiny Moravské Třebové, měšťanský i venkovský život v oblasti, ale zavedou vás také do středověké mučírny anebo do alchymistické lamoratoře mistra Bonaciny, astrologa a alychmisty. Ubytování v Moravské Třebové je vyhledávané v letních měsících, kdy lze využívat například místní aquapark, ale i po zbytek roku, kdy můžete podnikat výlety do nejrůznějších míst v okolí. Vydat se můžete například na Křížový vrch na východním okraji města s pozdně gotickým hřbitovním kostelem Povýšení sv. Kříže nebo k rozhledně Pastýřka. Penzion v Moravské Třebové je také ideálním výchozím bodem pro navštívení malebné úzkokolejky v Mladějově, po níž se lze i svézt. K vidění je zde také expozice železniční, silniční, zelezniční a stavební techniky. Unikátní může být také návštěva Muzea hracích automatů, mincových automatů, flipperů, hudebních jukeboxů a her. Sbírka čítá více než 300 kusů.

Kempy v Moravské Třebové, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 10 kempů. Město Moravská Třebová poskytuje ubytování v kategoriích: a nachází se v rekreační oblasti Svitavsko. Město Moravská Třebová je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovoleno.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist