Ubytování

Kempy v Jihlavě

Aktivní filty:

  •  Jihlava
Kemp Pávov
Skvělé 9.2 / 10 podle 5 recenzí 

Pávov, 58601 Jihlava

Kemp Pávov se nachází na Vysočině uprostřed České republiky, pouze 2 km od sjezdu na 112 km hlavní dálnice D1. Díky své výhodné poloze je vhodný jako zastávka na přenocování po celodenní cestě, ale krásné okolí nabízí program i pro několikadenní pobyt. V kempu je nově vybudované sociální zařízení - nové toalety a sprchy, malá kuchyňka a prádelna. Pro karavany a obytná auta jsou zbudovány nové ele   Více...

Ubytování v okolí

Vzdálenost: 11.46 km
snimek-037
Rekreační areál - Autokempink Vysočina

Štoky 94, 58253 Štoky

Autokempink se nachází v krásné oblasti Českomoravské vrchoviny. Leží na okraji obce Štoky, mezi Hav   Více...

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od -.do -

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit


Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Zobrazit kompletní nabídku

Jihlava je město ležící na moravsko-české hranici, kterou částečně předěluje stejnojmenná řeka Jihlava. Z historie je Jihlava známá hlavně jako hornická oblast zaměřená na těžbu a zpracování stříbra. Od roku 2000 je Jihlava moderní centrum kraje Vysočina, dříve to však bylo město, které se spolu s Kutnou Horou pyšnilo titulem stříbrné pokladnice království českého. Jádro města, jako jeden z turistických taháků, je městskou památkovou rezervací (Kostelík sv. Jana Křtitele, Kostel sv. Jakuba Většího), kde leží historické centrum s šachovnicovou uliční sítí, rozlehlé náměstí a druhý největší podzemní labyrint v Česku. Podzemní systém spletitých chodeb je dlouhý okolo 25 km a skládá se ze vzájemně spojených sklepních prostor. Okolo hlavního náměstí, pod kterým jsou chodby ve hlobce až 18 metrů, doporučujeme vstoupit do fosforeskující chodby - zvláští je tím, že jsou v ní vidět záblesky světla i ve tmě. Další zajímavou pamětihodností je muzeum v domě slavního hudebního skladatele Gustava Mahlera, které návštěvníkům představí jeho dětsví, vztah s městem i jeho hudební tvorbu. Kromě muzea v Jihlavě najdete i park Gustava Mahlera či židovský hřitov, kde jsou pochováni jeho rodiče. Asi 10 minut pěšky od centra Jihlavy se nachází dětmi velmi oblíbená tzv. zoo bez mříží, v níž se pohybujete mezi 200 druhy exotických zvířat (nejvíce je kočkovitých šelem, opic a plazů). Pro jezdce na kole a in-line bruslích je z Jihlavy dostupná dálková cyklostezka (110 km) vedoucí až do rakouského města Raabs an der Thaya a milovníci vodních radovánek uvítají aquapark Vodní ráj. Pokud se Vám město zalíbilo a najdete si penzion v Jihlavě, tak o dětský, kulturní i sportovní program máte vystaráno. Všechny lákávé příležitosti, jak v Jihlavě strávit volný čas, jsou z penzionů v Jihlavě v pohodlně dostupné vzdálenosti.

Kempy v v Jihlavě, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 1 kempů. Město Jihlava poskytuje ubytování v kategoriích: Aktivní dovolená, Vhodný pro cyklisty a Tábořiště a nachází se v rekreačních oblastech oblast Vysočina či řeka Jihlava. Město Jihlava je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovolenou.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist