Kempy Javorníky

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Javorníky

města

Rekreační oblasti

Areál Lesková

Lesková 327E, 756 06 Velké Karlovice (mapa)

Celý areál leží v údolí Velkých Karlovic. Lesková má zajištěn celoroční provoz . V loňském roce proběhla v celém areálu rozsáhlá kompletní rekonstrukce. Ubytování je možné jak v nově zrekonstruovaných apartmánových chatách tak v apartmánovém domě POD LANTERNOU - 4 apartmány bytového typu 2+1 až 4+1. více...

Sportovní areál Horní Lideč

Horní Lideč 292, 756 12 Horní Lideč (mapa)

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od 0 do 0

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Průměrné 4.8/10
Vynikající 9.4/10

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

Tento členitý hřbet s širokými zalesněnými plochami spadá do oblasti Slovensko-moravských Karpat. Kromě toho jsou Javorníky součástí chráněné krajinné oblasti Beskydy. Patří mezi oblíbené, avšak méně známé cíle turistů. Javorníky se nacházejí na hranicích Moravy a Slovenska a velkým lákadlem je především turistická hřebenová trasa s dalekými výhledy. Nejvyšším bodem je Veľký Javorník (1071 m). V letním období můžete při kempování v Javorníkách využít naučné stezky i cyklotrasy pro horská kola. Zimní lyžařské areály jako Kasárna, Portáš či Kohútka jsou pro různé sporty v přírodě využívány i v letních měsících. Kempy v Javorníkách určitě vyhledejte i z toho důvodu, že můžete v okolí navštívit přírodní rezervaci Galovské lúky, kde se hojně vyskytují orchideje a další vzácné druhy rostlin. Krásné výhledy na Javorníky jsou pak z nové dřevěné rozhledny u Velkých Karlovic z vrchu Miloňová.

Rekreační oblast Javorníky se nachází na území a nabízí celkem 57 kempů. Navštivte kempy Javorníky. V oblasti Javorníky najdete města jako jsou a můžete se ubytovat v kempech zaměření: Levné ubytování, Wellness pobyty a Horský.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist