Kempy Benešov

Mapa zobrazuje nalezená zařízení na aktuální straně. Přiblížením mapy na úroveň ulic se zobrazí také ostatní zařízení.

Aktivní filtry:

  •   Benešov
Relax Centrum

Nová Živohošť, 257 56 Benešov (mapa)

Kempy v blízkém okolí

Vzdálenost: 11,93 km
U Bořka - Outdoor Centrum Poddubí

Poddubí, 251 65 Kaliště (mapa)

Outdoor Centrum Poddubí se nachází na krásném místě na břehu řeky Sázavy. Středisko leží cca 30 km jihovýchodně od Prahy a je ideálním místem pro ubytování rodinné, individuální, firemní i skupinové. Podmínky jsou vhodné i pro uspořádání školních výletů či škol v přírodě. Naše středisko je vhodné pro rekreaci, výlety, vodáky, cyklistiku, rybáře, houbaře apod. více...

Vzdálenost: 12,63 km
Hotel a kemp Ostende Chocerady

Chocerady 83, 257 24 Chocerady (mapa)

Vzdálenost: 8,50 km
Tábořiště FK Fercom Týnec nad Sázavou

K Naklí 509, 257 41 Týnec nad Sázavou (mapa)

Vzdálenost: 13,29 km
Klub Lávka Chocerady

Chocerady 222, 257 24 Chocerady (mapa)

Vzdálenost: 13,36 km
Kemp Horka

Horka II. čp. 1, 285 22 (mapa)

Provozní doba
  • Plánuji navštívít zařízení od 0 do 0

Lokalita
Ubytování
Vybavení objektu
Kemp vhodný pro
Sportovní zázemí
Koupání

Doporučujeme navštívit

Přihlašte se k odběru akcí, slev a novinek

a získejte 100,- Kč na první nákup.

Vybavení do přírody

Benešov je okresním městem ve Středočeském kraji, které leží přibližně 40 kilometrů jihovýchodně od Prahy. V Benešově žije přibližně 16,5 tisíce obyvatel.Pro zájemce o penziony v Benešově nabízí město několik pamětihodností v čele se zámkem Konopiště, který se nachází poměrně nedaleko. Zámek je znám jako hlavní a poslední sídlo rakouského arcivévody Františka Ferdinanda d´Este a nabízí pro turisty například možnosti vyjížďky na koních, vyhlídkové lety, nebo golfové hřiště. V blízkosti zámku je také restaurace Stará myslivna a motocyklové muzeum Jawa. Dalšími historickými památkami přímo ve městě jsou Kostel sv. Mikuláše se samostatou zděnou zvonicí anebo zřícenina klášterního kostela minoritů, který byl založen již v první polovině 13. století. Za zmínku stojí také Piaristická kolej a kostel sv. Anny, starý židovský hřbitov, nebo budova pivovaru Ferdinand. Pokud zvolíte k ubytování penzion v Benešově, stojí za návštěvu Masarykovo náměstí, které obklopují historické domy. Vedle historických památek však město nabízí také například moderní budovu Nové radnice, jejíž architekt J. Pleskot získal v roce 1996 cenu obce architektů. Stejně tak zajímavé je Muzeum umění a designu, které představuje osobnosti české moderí grafiky a československé fotografie 20. století. Pro zájemce o ubytování v Benešově a milovníky sportu se nedaleko města nachází sportovně relaxační centrum, které je vhodné jak pro odpočinek a relaxaci, tak pro sportovní vyžití včetně bowlingu či fitness.

Kempy v Benešově, přehledná nabídka kempů, autokempů a rekreačních středisek. Ubytování vybírejte z nabídky celkem 8 kempů. Město Benešov poskytuje ubytování v kategoriích: a nachází se v rekreačních oblastech Praha východ a Střední Čechy - jihovýchod. Město Benešov je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovoleno.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist