Ubytování
Telefon: 724 061 513, 384 722 551 


house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

U Radostů Penzion a kemp Lužnice

U Radostů  Penzion a kemp Lužnice

Lužnice 70,
TŘEBOŇ 379 01 | Mapa

Provozní období: 01.01. - 31.12.
Anketa 4camping KEMP ROKU 2020

Byli jste u nás spokojeni?
Ohodnoťte naše zařízení a nominujte nás v anketě KEMP ROKU 2020.
Odesláním získáte navíc možnost vyhrát zajímavé ceny. Více zde.

Základní informace

Penzion ,,U Radostů" Vám nabízí nové a klidné ubytování na Třeboňsku ležící na návsi obce Lužnice v nádherné krajině lesů, rybníků a v těsné blízkosti hráze krále rybníků Rožmberku.

Ubytování je formou dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Ubytování je ideální pro páry i jednotlivce.

Ubytování

Vlastníme i Kemp Lužnice
V areálu na Vás čekají čtyřlůžkové chatky s ledničkou, umístěné v příjemném stínu. Rybářský revír MP 8 povoluje celoroční lov ryb, což umožňuje skvělé vyžití především sportovním rybářům.

Nabízíme:
ubytování v chatách
místo pro stanování
stání pro karavany
Občerstvení přímo v kempu

Pohodové chvíle posezení s výběrem nápojů a dalšího občerstvení při poslechu hudby zajišťuje kiosek v areálu kempu. Opékání selat na rožni přivítají především labužníci - i to již patří k tradici tábořiště.

V obci Lužnice je možno nakoupit ve dvou obchodech se smíšeným zbožím, dále můžete navštívit tři restaurace s možností teplých jídel.

Koupáním je možné v řece Lužnice, náročnější plavce jistě uspokojí okolní rybníky, nebo pískovny.

Okolí kempu je vhodné zejména pro zájemce o cykloturistiku a turistiku. Pro sportovce je připravené sportovní hřiště, plážový volejbal, nohejbal.

Provoz kempu od 30. dubna do konce října.

Stravování

Stravování vlastní, případně lze dokoupit přímo na penzionu snídani.
V obci veškerá vybavenost, obchod, restaurace.

Doplňující informace

Tipy na výlet:

Město Třeboň
Zámek Jemčina
Studánka s pitnou vodou
Červená Lhota
Zámek Jindřichův Hradec
Zámek Třeboň
Slepičí vršek
Přírodní rezervace Velký a Malý Tisý
Obec Lužnice

Obec Lužnice se nachází uprostřed Třeboňské pánve, vzdálená 6 km od města Třeboň. V současné době zde žije necelých 450 obyvatel, obec má vlastní obecní úřad, školu, školku, fotbalové hřiště, k dispozici jsou dva obchody s potravinami cca 150 m a 700 m od penzionu a dvě restaurace. Také zde naleznete autobusovou i vlakovou zastávku.

Na břehu řeky Lužnice, která protéká okrajem obce, se nachází kemp, kde je možné posedět v příjemném prostředí u kiosku, případně zajistit stanování, kempování, nebo ubytování v chatkách. Kemp Lužnice je vzdálen 200 m od penzionu a je také provozován naší rodinou. Součástí kempu je malá obůrka, kde můžete shlédnout různá zvířátka.

Nesmíme zapomenout na nedílnou součást zdejšího kraje a to jsou především známé jihočeské rybníky a lesy. K tomu největšímu z nich – Rožmberku – dojdete krásnou nedlouhou procházkou od našeho penzionu. Řeka Lužnice nabízí sportovní rybolov. Obec Lužnice a město Třeboň nabízí v průběhu celého roku velké množství sportovního a kulturních vyžití, trhů a slavností pro děti i dospělé.

V okolí se nachází i několik pískoven, které se dají využít při slunném počasí ke koupání (např. Vlkov, Majdalena, Suchdol nad Lužnicí, Cep). V samotné Třeboni naleznete u rybníka Svět dvě pláže přizpůsobené jak pro děti, tak dospělé.

Majitel zařízení rodina Radostova

rodina Radostova

majitelé

„Zveme Vás srdečně do našeho penzionu ,,U Radostů", který se nachází na návsi typické jihočeské vesnice Lužnice, ležící v CHKO Třeboňsko a tím pádem také nedaleko proslulého lázeňského města Třeboň.

Přijeďte k nám, těšíme se na Vás!!”

Vybavení

Provozní období

01.01. - 31.12.

Vybavení objektu

Společenská místnost, Parkoviště, Sprchy, Přednášková místnost, Sportovní vyžití, Internet
Počet pokojů:: 6

getimg (6) getimg (6) Kavárna U Radostů Kavárna U Radostů společenská místnost s posezením společenská místnost s posezením společné prostory společné prostory
Typ kempu

Kemp

Sportovní zázemí

Úschovna kol

Certifikace/Asociace

Cyklisté vítáni

Podívejte se na hodnocení kempu U Radostů Penzion a kemp Lužnice a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu U Radostů Penzion a kemp Lužnice. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí U Radostů Penzion a kemp Lužnice.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist