Rekreační zařízení Račí údolí

Uhelná 126,
JAVORNÍK 790 70 | Mapa

Provozní období: 0.0. - 0.0.

Doporučené kempy v okolí

Chvályhodné 6.4 / 10

Autocamping a chatová osada (vzdálená cca 300m) leží v údolí řeky Staříč mezi obcí Lipová…

Vynikající 9.3 / 10

Kemp se nachází v okrese Jeseník v obci Javorník v Rychlebských horách. Součástí…

Ranč se nachází v katastru obce Česká Ves v okrese Jeseník v kraji Olomouckém. Pozemnky…

Základní informace

Jsme společnost Račí údolí, která provozuje penzion a chatky s celkovou kapacitou 156 lůžek v panenských a turisty doposud málo známých Rychlebských horách. Raci v potoce dokazují, že zdejší voda a vzduch patří k nejčistším v České republice. Areál je možno využít především pro rodinné rekreace, turistické a cyklistické rekreace, dětské letní tábory, ozdravné pobyty, sportovní soustředění, školy v přírodě, adaptační a sportovní kurzy, školní výlety. Můžeme pro vás uspořádat svatbu, oslavy všeho druhu či firemní akci. Pořádáme semináře, kurzy, relaxační a silvestrovské pobyty a jiné akce jako je "Řezbářské sympozium", srazy motocyklů. Rekreace je možno objednávat od dubnu do října. Přes zimu individuálně. Areál má celkovou ubytovací kapacitu 156 míst. Z toho je 68 míst ve zděné budově, kde jsou dvoulůžkové, čtyřlůžkové a více lůžkové pokoje. Čtyři pokoje mají vlastní sociální zařízení, ostatní mají sprchy a wc na chodbě. Dalších 88 ubytovacích míst je ve dřevěných čtyřlůžkových chatkách, které jsou v těsné blízkosti budovy. Chatky jsou v provozu pouze pro letní pobyty. Do chatek je nutné vzít si vlastní spací pytel. Budova je vytápěna. Sportovní zázemí: k dispozici je malé travnaté hřiště na fotbal a volejbal, asfaltové hřiště na házenou, košíkovou, volejbal, nohejbal a tenisový kurt s antukou, který jakožto jediný je za poplatek. V teplých letních dnech oceníte venkovní bazén. Pro méně náročné je k dispozici petanque, stolní tenis či ruské kuželky. Odpočinout si můžete na louce plné lučního kvítí, v indiánském týpí, při masážích nebo u lovu pstruhů v naší sádce. Nabízíme vám také možnost netradiční rekreace v podobě jízdy na koních, cykloturistiky v horských i rovinatých terénech, potápění v blízkých lomech. Tipy na výlety: Zámek Jánský Vrch (3 km), Čertovy kazatelny (2 km), zřícenina hradu Rychleby (4 km), Tančírna Račí údolí (0,5 km), krytý bazén Javorník (3 km), rozhledna na Borůvkové hoře (8 km), Nýznerovské vodopády (15 km), Otmuchowská jezera v Polsku (19 km), jeskyně Na Pomezí (25 km), lyžařské středisko SKI Zálesí (9 km) a mnoho dalších.
Odbočku do Račího údolí naleznete na komunikaci Jeseník - Javorník, 1 km před Javorníkem. Až do areálu vede asfaltová cesta.

Vybavení

Provozní doba

Vybavení objektu

Jazyky na recepci: cz,sk,en,pl

aa-bazen aa-bazen areal2 areal2 dvouluzkovy-pokoj-se-socialnim-zarizenim dvouluzkovy-pokoj-se-socialnim-zarizenim hry-6 hry-6 chatky chatky jidelna jidelna obrazky-436 obrazky-436 obrazky-474 obrazky-474 obrazky-503 obrazky-503 obrazky-534 obrazky-534 racak racak sruby sruby viceluzkovy-pokoj viceluzkovy-pokoj

_fac_pricelist_Rekreační zařízení Račí údolí

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Rekreační zařízení Račí údolí
Uhelná 126
790 70 Javorník

Poloha: GPS: N50°22'18", E16°59'60"
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Olomoucký kraj
Rekreační oblast: Jeseníky

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu Rekreační zařízení Račí údolí a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační zařízení Račí údolí. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Rekreační zařízení Račí údolí.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist