Rekreační středisko Rybník

Rybník 33,
HOSTOUŇ 345 25 | Mapa

Provozní období: 1.1. - 31.12.

Doporučené kempy v okolí

Vynikající 9.5 / 10

Jsme moderní, menší rodinný kemp Evropské úrovně v krásném, tichém, přírodním prostředí.…

Vynikající 9.5 / 10

Autokemp Hájovna Kdyně je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice,…

Rekreační, obytný a sportovní areál je vhodný pro pořádání táborů, party, svateb,…

Skvělé 9.0 / 10

Areál leží v klidném prosředí na konci obce Dehetná, 2 km od známého rekreačního…

Základní informace

Rekreační středisko Rybník se nachází ve stejnojmenné obci uprostřed dosud civilizací nedotčené panenské přírody přímo v srdci CHKO Český les. Ubytování poskytujeme ve třech objektech s celkovou kapacitou 104 lůžek. Naše vybavení, ubytovací kapacity a jejich zázemí jsou ideální pro pobyty rodin s dětmi, školy v přírodě, soustředění sportovců, firemní školení, konání různých společenských akcí, svateb a pro všechny, kteří milují pobyt v krásné přírodě.

Ubytování

Hlavní objekt rekreačního střediska poskytuje ubytování pro 65 návštěvníků (24 pokojů, 2-5 lůžkové pokoje). 13 pokojů má vlastní soc. zařízení a TV. Pro všechny hosty je k dispozici vybavená kuchyňka pro vlastní vaření, TV, DVD, venkovní posezení, společenská místnost se společenskými hrami k zapůjčení a další aktivity.

Sportovně relaxační centrum Rybník k ubytování nabízí 4 apartmány pro celkem 15 osob. Všechny jsou vybaveny kuchyní s lednicí, WiFi připojením a LCD televizí. Součást budovy tvoří zamykatelná úschovna kol a nehlídané parkoviště přímo u objektu, pro hosty je k dispozici terasa s krytým i venkovním posezením. Možnost posezení v nekuřáckém prostoru u bowlingu.

Penzion Zátiší je vhodný zejména pro větší a nenáročné skupiny. Kapacita je 24 lůžek (5x čtyřlůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj) s možností přistýlek. Společenská místnost je vybavena televizí a stolním tenisem. V objektu naleznete i občasně otevřenou restauraci zejména pro jednorázové akce jako svatby, rodinné oslavy apod.

Pro děti

Dětský koutek se nachází v hlavní budově ve společenské a školící místnosti. Dětské hřiště s houpačkami a trampolína se nacházejí na zahradě. Zejména pro ty nejmenší chováme přímo u objektu sportovně relaxačního centra kamerunské kozičky.

Sportovní využití

V hlavním objektu rekreačního střediska je až do večerních hodin volně dostupný stolní tenis. Ve sportovně relaxačním centru je oblíbený bowling a moderní osvětlené víceúčelové hřiště s umělým povrchem, fitness, sauna a solárium.

Stravování

V penzionu Zátiší se pro hosty nachází vybavená minikuchyňka (s lednicí a dvouplotýnkovým vařičem) a posezením. Stravování je samozřejmě možné i 200m vzdáleném RS Rybník, kde si můžete vybrat z možností snídaně, polopenze, plné penze, pouze oběd a pouze večeře.

Sociální zařízení

V hlavním objektu má vlastní sociální zařízení 13 pokojů. Zbytek hostů využívá společné WC a sociální zařízení v prvním a ve druhém patře. Všechny apartmány disponují vlastním soc. zařízením a v penzionu se hosté dělí o soc. zařízení společná.

Služby

Pro zájemce nabízíme možnost bezplatného zapůjčení grilu a grilovacího náčiní. Součást hlavního objektu i penzionu je půjčovna kol a prostorná a uzamykatelná úschovna až pro 60 kol, kočárků apod. Speciální nabídku ubytování máme připravenou pro školy nebo sportovní soustředění. Kromě toho prodáváme turistické a cyklistické mapy, ručně malované trička, zábavné hry, základní hygienické potřeby a dalších upomínkových předmětů v recepci nebo u obsluhy restaurace.

Vybavení

Provozní doba

1.1.-31.12.

Ubytování

Apartmány nebo pokoje

Vybavení objektu

Kuchyňka, Společenská místnost, Hřiště, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Recepce, WC

rybnik rybnik
Typ kempu

Rekreační středisko

Kemp vhodný pro

pro turistiku, pro firemní a skupinové akce

Služby

Úschovna kol, Půjčovna kol a koloběžek

Sportovní zázemí

Posilovna, Stolní tenis, Víceúčelové hřiště, Trampolíny

Stravování

Restaurace

_fac_pricelist_Rekreační středisko Rybník

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Rekreační středisko Rybník
Rybník 33
345 25 Hostouň

Poloha: GPS: N49°31'1", E12°40'34"
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Plzeňský kraj
Rekreační oblasti: Český Les, Chodsko, řeka Radbůza, Chodsko

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu Rekreační středisko Rybník a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Rekreační středisko Rybník. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Rekreační středisko Rybník.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist