Autokemp Dvůr Honětice - Hodnocení

9.0 / 10 Skvělé
podle 1 recenze (celkem 1)  

Honětice,
HONĚTICE 768 13 | Mapa

Provozní období: .. - ..

Doporučené kempy v okolí

Skvělé 8.5 / 10

Autokempink Strážnice je v letních měsících obsazen převážně rodinami s dětmi, kteří zde…

Velmi dobré 7.3 / 10

Autokemp Koryčany se nachází v údolí Přírodního parku Chřiby. Je tedy obklopen listnatými…

Průměrné 2.4 / 10

Dobře dostupný Auto Camp Smraďavka se nachází v malebném údolí na pokraji Chřibských lesů…

Vynikající 9.3 / 10

Nově otevřený kemp po kompletní rekonstrukci.

Základní informace

Načítám...

Ceník - Autokemp Dvůr Honětice

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

90% Hodnocení 1
Celkem hodnocení 1
Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Autokemp Dvůr Honětice


Storno

Hodnocení návštěvníků

Jana

Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 16.8. - 19.8.2017

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Není to místo pro každého - jedná se o částečně zrekonstruovaný statek ve velmi malé vesničce - okolo jen samá pole a solární elektrárna. Převládají zde rodiny s malými dětmi, které jsou ubytované v pohodlném penzionu s polopenzí. My jsme ovšem přijeli se stanem a využili nevelké upravené louky pro stany a karavany (ve vedlejší zahradě byl instalován plašič na krtky, takže bylo výhodou, mít stan přímo u cesty - našim sousedům blíže k plotu 2. den už hučelo v uších). Dětem se okamžitě zalíbila ohrada s prasaty a volně se pasoucí ovce - vše za budovou statku, takže žádný nepříjemný hmyz a zápach. Sociální zařízení z neomítnutých cihel doplněné prvky z nerezové oceli, které je součástí otevřené "stodoly" - restaurace/baru bylo vcelku čisté - slouží ovšem také pro přilehlé koupaliště, takže v horkých letních dnech je velmi využívané a je tu rušno - také tu přes den cca do 18. hodiny neteče ve sprchách teplá voda (vše je ale o domluvě, na požádání mi ji obsluha restaurace pustila i dříve). Pro děti jsou zde: trampolína, pískoviště se slunečníkem, kuželky a několik odrážedel. Pro rodiče se nabízí příjemné posezení ve "stodole" (přes den mají otevřené stěny, takže je možné hlídat děti pohodlně přímo od stolu) - v nabídce byla vždy nějaká polévka, pro děti mi jednou nabídli jídlo z polopenze v penzionu a dospěláci jistě ocení výborné pochoutky z grilu. Koupaliště už se mi na konci srpna zdálo trochu nazelenalé, ale možná to bylo zelenou fólií na dně - v každém případě okolí a mělčina koupaliště z litých kamínků jsou velmi příjemné pro bosou chůzi - vlastní koupaliště je na jedné straně mělké (dcerka o výšce 120cm stačila) a na 2. straně určitě přes 2m) - dětem se velmi zamlouval kameny osázený vtok do koupaliště, kde se brouzdaly a byla zde teplá voda. V sobotu se v areálu konají svatby, takže bar/restaurace mají zavřeno a penzion je asi také rezervován pro svatebčany - byli jsme včas upozorněni a raději jsme před hlukem odjeli. Celkově doporučuji pro rodiny s malými dětmi.

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Autokemp Dvůr Honětice, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku kempu Autokemp Dvůr Honětice. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Autokemp Dvůr Honětice.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist