Autokemp Dvůr Honětice - Hodnocení

10.0 / 10 Úžasné
podle 1 recenze (celkem 2)  

Honětice,
HONĚTICE 768 13 | Mapa

Provozní období: .. - ..

Doporučené kempy v okolí

Skvělé 9.2 / 10

Autokemp Koryčany se nachází v údolí Přírodního parku Chřiby. Je tedy obklopen listnatými…

Dobře dostupný Auto Camp Smraďavka se nachází v malebném údolí na pokraji Chřibských lesů…

Průměrné 3.7 / 10

Autokemp Žralok se nachází přímo pod Plumlovským zámkem, který je dominantou města (6 km…

Chvályhodné 6.0 / 10

Autokemp je situován nad hrází Plumlovské přehrady, která od roku 1933 kdy byla uvedena…

Základní informace

Načítám...

_fac_pricelist_Autokemp Dvůr Honětice

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

100% Hodnocení 1
Celkem hodnocení 2
Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Autokemp Dvůr Honětice


Storno

Hodnocení návštěvníků

Václav

Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 3.9. - 6.9.2018

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

S pobytem v kempu jsme byli naprosto spokojení. S majiteli je velmi dobrá domluva, jsou milí a vstřícní. Areál byl celkově čistý a upravený, stejně tak sociálky. Líbila se nám zvířecí farma – tu ocenily zejména děti. Celkově areál nabízí pro děti poměrně dost vyžití (trampolína, biotop, různá odrážedla, pískoviště, plácek na fotbal nebo jiný sport atd.). Výhodou je, že hospůdka se nachází v těsné blízkosti biotopu a prostoru na hraní, takže je možné mít děti stále pod dohledem.
Stravovali jsme se formou polopenze společně s rodinami, ubytovanými v penzionu. Jídlo bylo velmi dobré, dokonce dcera, která mívá s jídlem problém, vždy svou porci snědla.
Zrekonstruovaný statek se nám také líbil a celkový dojem z pobytu ještě vylepšil.
Jeli jsme sem s malými dětmi poprvé vyzkoušet pobyt pod stanem a musím přiznat, že tak hezký jsme si jej ani nepředstavovali.
Pokud to jen trochu půjde, chtěli bychom se sem ještě vrátit.

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Jana

Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 16.8. - 19.8.2017

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Není to místo pro každého - jedná se o částečně zrekonstruovaný statek ve velmi malé vesničce - okolo jen samá pole a solární elektrárna. Převládají zde rodiny s malými dětmi, které jsou ubytované v pohodlném penzionu s polopenzí. My jsme ovšem přijeli se stanem a využili nevelké upravené louky pro stany a karavany (ve vedlejší zahradě byl instalován plašič na krtky, takže bylo výhodou, mít stan přímo u cesty - našim sousedům blíže k plotu 2. den už hučelo v uších). Dětem se okamžitě zalíbila ohrada s prasaty a volně se pasoucí ovce - vše za budovou statku, takže žádný nepříjemný hmyz a zápach. Sociální zařízení z neomítnutých cihel doplněné prvky z nerezové oceli, které je součástí otevřené "stodoly" - restaurace/baru bylo vcelku čisté - slouží ovšem také pro přilehlé koupaliště, takže v horkých letních dnech je velmi využívané a je tu rušno - také tu přes den cca do 18. hodiny neteče ve sprchách teplá voda (vše je ale o domluvě, na požádání mi ji obsluha restaurace pustila i dříve). Pro děti jsou zde: trampolína, pískoviště se slunečníkem, kuželky a několik odrážedel. Pro rodiče se nabízí příjemné posezení ve "stodole" (přes den mají otevřené stěny, takže je možné hlídat děti pohodlně přímo od stolu) - v nabídce byla vždy nějaká polévka, pro děti mi jednou nabídli jídlo z polopenze v penzionu a dospěláci jistě ocení výborné pochoutky z grilu. Koupaliště už se mi na konci srpna zdálo trochu nazelenalé, ale možná to bylo zelenou fólií na dně - v každém případě okolí a mělčina koupaliště z litých kamínků jsou velmi příjemné pro bosou chůzi - vlastní koupaliště je na jedné straně mělké (dcerka o výšce 120cm stačila) a na 2. straně určitě přes 2m) - dětem se velmi zamlouval kameny osázený vtok do koupaliště, kde se brouzdaly a byla zde teplá voda. V sobotu se v areálu konají svatby, takže bar/restaurace mají zavřeno a penzion je asi také rezervován pro svatebčany - byli jsme včas upozorněni a raději jsme před hlukem odjeli. Celkově doporučuji pro rodiny s malými dětmi.

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Autokemp Dvůr Honětice, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku kempu Autokemp Dvůr Honětice. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Autokemp Dvůr Honětice.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist