Domaša Monica Camp&Glamp - Hodnocení

9.0 / 10 Skvělé
podle 1 recenze (celkem 1)  

Domaša Poľany,
HOLČÍKOVCE 9405 | Mapa

Provozní období: 1.5. - 15.9.

Základní informace

Načítám...

Ceník - Domaša Monica Camp&Glamp

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

90% Hodnocení 1
Celkem hodnocení 1
Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Domaša Monica Camp&Glamp


Storno

Hodnocení návštěvníků

Slavka

Rodina s malými dětmi
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 31.8. - 2.9.2017

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

V Kempe Monica sa nám veľmi páčilo :-) Je tam nádherná príroda, veľa miesta na stanovanie, nádherný výhľad na vodu - na Domašu, perfektné ceny (2 dosp.+2 deti+stan a auto = len 9 €/1noc), dosť čistá voda aj pláž :-) Páčilo sa nám hlavne, že je tam veľa miesta pre stany (aj keď rovné miesto tam veľmi nenájdete). Sociálky sú nové a pekné, ale otvárajú sa o 7.00 a zatvárajú sa o 22.00, potom v noci funguje len 1 spoločné WC. Sprchy boli otvorené len od 7.00 do 10.00 a od 19.00 do 22.00. Kuchynka bola len provizórna - mikrovlnka + el. varič + drez na umývanie riadu. V kuchynke by som uvítala aj rýchlovarnú konvicu, príp. chladničku. V noci sme sa budili na hluk, keď sa pripitá mládež vracala z baru :-( Ale celkovo sa nám páčilo a možno prídeme aj na budúci rok :-)

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Domaša Monica Camp&Glamp, který hodnotil 1 uživatel. Ceny najdete v ceníku kempu Domaša Monica Camp&Glamp. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Domaša Monica Camp&Glamp.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist