Ubytování


 


house house house house house house house house house house   (napište číslo od 1 do 5)

dokempu.cz

Následující formulář slouží pro nahlášení chyby nebo doplňení údajů do naší databáze.

Hlášení chyby


Chybu hlásí


dokempu.cz

Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka - Hodnocení

Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka

Horní Sokolovec 8,
CHOTĚBOŘ 583 01 | Mapa

Provozní období: 31.12. - 31.12.

Doporučené kempy

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá…

Kemp Keramika naleznete přímo na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně.…

Úžasné 9.9/ 10

Camping Rožnov se nachází na úpatí proslulé hory Radhošť se sochou pohanského boha…

3* Autocamp Osek je lemován zalesněnými vrchy, které vybízejí k turistice, cykloturistice…

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 10 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka


Hodnocení návštěvníků

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Jana

Jednotlivec
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 28.5. - 28.5.2017

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Málokdy se člověk setká s takouvou ochotou a vstřícným přístupem, jako jsem se setkala na chatě Doubravce. Myslím, že lidem se může líbit jedině tam, kde jsou milí lidé - na chatě Doubravce takové rozhodně najdete. Vnitřní vybavení ani celkový pobyt sice nemůžu hodnotit (okolí je ale krásné na první pohled), ale určitě můžu pochválit příjemný personál, jehož přístup (na dnešní dobu dost unikátní) mě překvapil tím nejlepším způsobem. Byla jsem skoro dva dny na cestách bez možnosti se vysprchovat, takže jsem dopředu zavolala paní správcové, která ochotně souhlasila, že můžu sprchu na jejich chatě využít. Když jsem tam pak v neděli dopoledne přijela, nejen že mi (spolu s -pravděpodobně- manželem) poskytli celou šatnu pro zaměstnance i se sprchou, ale nabídli i mi i fén k zapůjčení, nechali mě nabít si telefon (jejich nabíječkou) a dokonce mi chtěli uvařit i kávu (moc mě mrzelo, že jsem si ji nemohla s nimi vypít a popovídat si, protože jsem spěchala). Když jsem pak chtěla za využitou službu zaplatit, paní správcová si nevzala ani korunu s tím, že mají rádi, když k nim přijedou "sluníčkoví" lidé. Nevím, jestli jsem sluníčková, ale jsem si jistá, že na chatu Doubravku se určitě vypravím v budoucnu aspoň na krátkou dovolenou. Přeji chatě Doubravce hodně spokojených návštěvníků.

Petr

Větší skupina
Pracovní
Vloženo:
Datum pobytu: 23.9. - 25.9.2016

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Absolvoval jsem seminář na Chatě Doubravce v září 2016. Jezdím na podobné akce pravidelně a mám zkušenosti s více středisky, ale zde jsem byl doslova ohromen v dobrém slova smyslu. Naprosto úžasná paní správcová, která nás rozmazlovala a plnila i ta nevyřčená přání, výtečná domácí strava a specialitky podniku, vybavení a variabilita střediska, klid a pohoda, nádherná příroda či naučné stezky v CHKO. Mohu jen doporučit!

Martin K.

Větší skupina
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 27.10. - 28.10.2016

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

Dobrý den, dovolte mi reagovat. Naše středisko slouží primárně k pobytu větších skupin (školy v přírodě, sportovní a jazykové pobyty, meditační kurzy atd.) kterým se snažíme zajistit klid a nerušenost jejich pobytu. Zmíněné místo je označeno jako soukromé. Nicméně souhlasím že vždy je vše možné a nutné vyřešit slušně a s úsměvem. Vážíme si všech našich současných či budoucích klientů. Osoby zmíněné ve Vašem komentáři již u nás NEPRACUJÍ, na současné správcovi máme jen ty nejlepší reference o čemž bych Vás rád přesvědčil pokud nám dáte ještě šanci a stavíte se u nás, budete vítáni! Omlouvám se za nepříjemnost a přeji hezký den. Martin Koubek, majitel Chata Doubravka.

Helena

Větší skupina
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 1.6. - 1.6.2016

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

1.6.2016 jsme s dětmi 3,4a5 třídy procházeli kolem. Chtěli jsme si sednout na lavičky kolem ohniště a sníst svačinu. Nějaký člověk se psem, který pracoval za chatou Doubravkou, označenou jako rekreační a školící středisko, ovšem přišel a dost nevybíravým a nevhodným způsobem, vzhledem k přítomnosti dětí, nás vyhodil, že tam nemáme co dělat, ať okamžitě vypadneme, co si to dovolujeme atd. Pozemek ovšem nebyl onačen jako soukromý, tam bychom nevstoupili. K muži se přidala nějaká stará paní s podobným chováním. Když jsme odcházeli, pokřikovali na nás, že snad vidíme, že jsou kolem chaty a on / ten pán / nám také neleze na zahradu. Paní řvala z jaké jsme školy. TAKŽE, POKUD JSTE SLUŠNÍ LIDÉ A POTRPÍTE SI NA SLUŠNÉ ZACHÁZENÍ, ZDALEKA SE TÉTO CHATĚ VYHNĚTE.NEVÍM, ZDA TO BYL MAJITEL, NEBO SPRÁVCE, CO VÍM VŠAK JISTĚ JE TO, ŽE NEMÁ ŽÁDNÉ VYCHOVÁNÍ!!! Bez vyplnění hodnocení by se příspěvek neodeslal, proto jsem musela dát aspoň půl hvězdy.

Miloslav O.


Vloženo:
Datum pobytu: -

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Ekologické chování
Celkový dojem

  • 1

Podívejte se na hodnocení kempu Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka.

© FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist