AMK AUTOKEMP DOBŘICHOVICE

Tyršova 1153,
DOBŘICHOVICE 252 29 | Mapa

Provozní období: .4. - .9.

Základní informace

V roce 2014 jsme za přispění Ministerstva pro místní rozvoj ČR dokončili rekonstrukci a dovybavení našeho kempu. Věříme, že oceníte nově opravené budovy WC, sprch, recepce, přípojné sloupky pro karavany, petanque, volejbal, ruské kuželky, dětské hřiště, molo na koupání, venkovních sprchy s pitnou vodou, letní převlékárny, venkovní stoly, lavice, zastřešená odpočívadla a mnohé další. Od sezóny 2014 můžete také využít služeb naší vodácké půjčovny, která se specializuje především na rodiny s dětmi. Nabízíme proto nové trojmístné a dvoumístné kanoe a kompletní vybavení na vodu.
Těšíme se na Vaší návštěvu.

Ubytování

Celková kapacita je 23 lůžek v 6 chatkách a jednom karavanu.

Chatky č. 7, 8 jsou prostorné, světlé buňky naproti zděným dvoupatrovým chatkám. Vybavení je jednoduché – postele, skříň, police, stůl, židle. Chatka č. 7 má 4 lůžka a chatka č. 8 má 5 lůžek.

Chatka č. 9 je nejmenší dvoulůžková chatka táborového typu a je nejlevnější.

Chatka č. 10 je nově udělaná. Je vybavena vlastní kuchyňskou linkou se sporákem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Má 4 lůžka na spaní (1x manželská postel, 1x palanda)

Karavan je určen pro dvě osoby a je nejlevnější společně s chatkou č. 9.

Nově nabízíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem ve zděných dvoupatrových chatkách č.1 a č. 4, které jsou vybaveny vlastní kuchyní, sprchou, WC a krbovými kamny, velkou denní místností a samostatným patrem na spaní.

Pro všechny chatky je k dispozici kuchyňka s plynovým vařičem, lednicí a rychlovarnou konvicí. V chatkách jsou talíře a hrnky. Ostatní nádobí je možno zapůjčit v recepci za malý poplatek 50 Kč.

Pobyt v chatkách v červenci a srpnu je na týden od soboty do soboty, kratší pobyty až 14 dní předem nebo po telefonické domluvě.

Prostorem pro stanování je pečlivě udržovaná rovná travnatá louka podél břehu Berounky nad jezem. Na louce můžete využívat zastřešené altány se stoly a lavicemi, lavičky na břehu řeky a několik ohnišť. Čisté a nově postavené sprchy s umývárnami a WC mají zvenčí velký nerezový žlab, který je určený na mytí nádobí nebo na umývání a porcování ryb.

Dále jsou k dispozici 2A přípojky až pro 15 karavanů.

Sportovní využití

Vodácká půjčovna se nachází přímo v kempu a nabízí rodinné trojmístné i dvojmístné kanoe, pádla, barely, vodácké vaky, bezpečnostní vesty a to pro dospělé i ve velikostech pro děti. Zajišťujeme dopravu lodí na místo začátku Vašeho výletu.

Stravování

V celém Poberouní není úchvatnější výhled z hospody! Hlavní dominantou prostoru je prosklená stěna s fantastickým výhledem na jez, Berounku a dobřichovický zámek.

Nová venkovní terasa vedle a před restaurací s výhledem na řeku a zámek, minimálně 4 druhy točených piv, proslulé domácí limonády, letní míchané drinky podávané ve venkovním baru, lahodná káva zn. Mamacoffee, víkendové speciality na grilu, denně domácí kuchyně, saláty, dezerty, nepřekonatelné burgery v domácí housce, hudební a divadelní produkce na venkovním pódiu téměř každý týden... to vše nabízí restaurace Jez Dobré naděje.

Vybavení

Provozní doba

.4.-.9.

Ubytování

Chatky, Stany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání

Jazyky na recepci: cz

Typ kempu

Chatová osada, Kemp

Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro rodinnou dovolenou

Pro karavanisty

Přípojka el. energie

Počet karavanových stání: 20

Sportovní zázemí

Volejbal, Nohejbal, Petangue

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Řeka, Koupání zdarma

_fac_pricelist_AMK AUTOKEMP DOBŘICHOVICE

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

AMK AUTOKEMP DOBŘICHOVICE
Tyršova 1153
252 29 Dobřichovice

Poloha: GPS: N49°55'28", E14°16'30"
Web: www.campdobrichovice.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Středočeský kraj
Rekreační oblasti: Střední Čechy - západ, řeka Berounka

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu AMK AUTOKEMP DOBŘICHOVICE, který hodnotilo 5 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu AMK AUTOKEMP DOBŘICHOVICE. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu AMK AUTOKEMP DOBŘICHOVICE.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist