Ubytování

Z kempu Brodský je to blízko do Adršpachu, Krkonoš i Babiččina údolí!

Z kempu Brodský je to blízko do Adršpachu, Krkonoš i Babiččina údolí!

Nedaleko Červeného Kostelce se nachází rozsáhlý rybník Brodský. Po celém jeho obvodu se pak rozprostírá rybářský revír a kemp Brodský s nádherným dřevěným vyřezávaným maskotem Brodíkem. Jak už je na první pohled vidět, kemp je určen především pro pohodovou dovolenou rodin s dětmi. Potvrdil nám to i provozovatel areálu, Milan Hrstka.

Zajímalo nás tedy, co vše nabízí kemp právě pro děti. Prozradila nám to dcera provozovatele Šárka Hrstková, která je první, s kým se po příjezdu setkáte. Má totiž na starosti recepci, která slouží zároveň i jako informační centrum.


Máme tu minizoo, dětský lanový svět, dětskou pohádkovou trasu plnou soutěží s názvem Brodíkův ráj.“ A jak doplnil Milan Hrstka, všechny atrakce jsou vhodné pro děti od tří let, až prakticky do dospělosti. „Pláž máme travnatou, rybník je pak s písčitým dnem a mírným sklonem, takže vhodné i pro malé děti,“ doplnil i informace o koupání.


Areál kempu Brodský je však vhodný i pro rybáře. Šárka Hrstková nám prozradila, že v rybníce mají vlastní obsádku s pestrou nabídkou ryb. Pokud návštěvníkům vyhládne, mohou navštívit místní vodnickou restauraci s výhledem na pláž a tradiční českou kuchyní.

 

Na vodnické slavnosti, které pořádáme každý rok, připravujeme různé speciality. Mají i pestrobarevné zbarvení, doslova je to červený, zelený, žlutý, prostě veselý,“ doplňuje Milan Hrstka a provádí nás restaurací, kde jsou na stěnách stylové vodnické obrázky.

„Pokud se však návštěvníkům do restaurace nechce, mohou využít služeb našeho stánku s občerstvením, kde nakoupí i základní potraviny pro vlastní vaření,“ připomíná další nabídku kempu Šárka Hrstková.


Prakticky každý víkend se pak konají různé akce. Dvakrát až třikrát do týdne pořádají animační programy pro děti, zajímavé setkání s modeláři, skákání na motorce. „U nás se návštěvníci nikdy nudit nebudou, a když už vyčerpají aktivity přímo tady v kempu, mohou se vydat na různé výlety. To je tady na tom místě to nejkrásnější, protože náš kemp leží přímo uprostřed turistického ráje. Vydat se tak hosté mohou do skal, na zámky do Ratibořic, do Náchoda, na opevnění z druhé světové války na Dobrošov, nebo třeba do Krkonoš,“ uzavírá výčet nejzajímavějších turistických zajímavostí Milan Hrstka a vede nás k chatkám, které jsou prakticky od jara do podzimu využívané návštěvníky.

 

„Celkem tu máme zhruba 80 míst, a to nejen v chatkách ale i v bungalovech. V nabídce jsou k pronájmu i naše karavany,“ doplňuje informace Šárka Hrstková a dodává, že samozřejmostí je dovést si i svůj vlastní karavan nebo přijet se stanem. Pro karavany je 90 elektrických přípojek a stany je možné rozprostřít na ploše více než 3,5 hektaru.


V tom, že je kemp určen pro pohodovou rodinnou dovolenou i s malými dětmi, dokonce i miminky, nás utvrzuje při návštěvě sociálních zařízení moderní přebalovací pult.


To už se ale vracíme pomalu k vodě, a to přímo k místní půjčovně vodního vybavení.

 

V nabídce máme lodě, pramice, kanoe, šlapadla a v letošním roce jsme rozšířili nabídku i o nevodní vybavení třeba pro již zmíněné výlety – koloběžky, což je opravdu velký hit,“ uzavírá naši prohlídku malebného kempu Brodský Milan Hrstka.

 

Další informace o kempu Brodský na Dokempu.cz:

Fotoreportáž z kempu Brodský:

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist