Ubytování

Výstava stanů a vybavení do přírody 2020

Výstava stanů a vybavení do přírody 2020

Jsme šťastní, že vás můžeme na základě aktuálního vývoje informovat o tom, že i přes dlouhotrvající nejistotu ohledně termínu a formátu připravované akce, způsobené současnou situací doma i ve světě, se brány areálu PVA EXPO Praha Letňany nakonec slavnostně otevřou! Už 29.5. přivítají první návštěvníky 23. ročníku Výstavy stanů a vybavení do přírody, která probíhá každý den až do 16. 8. 2020.

Jedinou akci svého druhu ve střední Evropě s největší nabídkou sortimentu pro outdoorové aktivity, kempování, turistiku, sport a volný čas pořádá e-shop s outdoorovým zbožím 4camping.cz, vítěz prestižní ankety Shop roku 2019 v kategorii sportovního vybavení.

Na již tradiční akci v pražských Letňanech se letos představí 250 outdoorových značek toho nejlepšího, co v současné době na trhu outdoorového zboží je. Během letošního ročníku představíme i mnoho nových značek: rozšířili jsme především sekce s lezeckým vybavením, vybavením na vodní sporty a cyklistiku. A nejen to... Změn je celá řada a my věříme, že všechny k lepšímu!

Nabídka zahrnuje kromě 320 postavených modelů stanů různých konstrukcí, velikostí a typů i stovky modelů turistických bot, sandálů a obuvi pro volnočasové aktivity, kompletní sortiment sportovního oblečení významných českých i světových výrobců, více než 360 modelů spacáků dekových, mumiových, péřových i dětských, přes 330 různých modelů karimatek, kempingový nábytek napříč všemi kategoriemi, outdoorové vybavení do přírody i lezecké vybavení a výbavu do těch nejnáročnějších podmínek.

 

Na své si přijdou rodiny s dětmi, fajnšmekři a kovaní outdooráři. Těšit se můžete na 250 špičkových českých i světových výrobců jako jsou například značky Adidas, Black Diamond, Boll,Coleman, Columbia, Cumulus, Deuter, Direct Alpine, Fjällräven, GSI, Garmont, Gregory, Goal Zero, Hannah, Hanwag, Highpoint, Husky, Icebreaker, Keen, Kilpi, Klymit, La Sportiva, Leatherman, Leki, Loap, Lowa, Mammut, Meindl, Merrell, Mountain Equipment, MSR, Northfinder, Ocun, Ortovox, Osprey, Outwell, Pinguin, Petzl, Primus, Regatta, Robens, Salewa, Salomon, Scarpa, Singing Rock, Sir Joseph, The North Face, Therm-a-rest, Thule, Under Armour, Warmpeace a plno dalších.

Hlavní výhodou akce však není jen šíře sortimentu, ale také unikátní možnost si drtivou většinu všech stanů, spacáků, karimatek, bot, nábytku i dalšího vybavení prohlédnou, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. Právě proto také pečlivě školíme náš odborný personál, který vám bude po celou dobu konání akce připraven se vším ochotně poradit a zodpovědět jakékoliv vaše dotazy.

A pozor: i letos na vás čekají velké výstavní slevy, dárky k nákupu a soutěž o atraktivní ceny, jako je SUV automobil, dovolená dle vlastního výběru, špičkové kolo, hodinky, koloběžky, skialpový set, lety balónem a mnoho dalších.

Samozřejmě se budeme také řídit všemi platnými bezpečnostními předpisy a nařízeními a v mnoha případech jdeme dokonce v zájmu ochrany Vás i našich zaměstnanců nad rámec toho, co je vyžadováno. Chceme totiž, abyste se u nás cítili bezpečně.

V loňském roce sice akci navštívilo více než 108 tisíc návštěvníků, což jen podtrhuje její jedinečnost v rámci celé střední Evropy, zároveň ale může vysoká návštěvnost vzbuzovat pochybnosti v dodržování bezpečných rozestupů... Opak je však pravdou. Díky velikosti haly o úhrnné ploše 10 000 m², se stropy vysokými 10 m, více než dvouměsíční délce trvání akce a prodloužené otevírací době věříme, že se nám i tak podaří velký počet návštěvníků odbavit zcela bez zdravotních rizik a komplikací.

 

Tak se na Vás budeme každý den od 29.5. do 16.8. v PVA EXPO Praha těšit! A nezapomeňte, vstup i parkování jsou již tradičně zdarma :-)

Více informací na www.vystavastanu.cz.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist