Ubytování

Rybařina v kempu

Rybařina v kempu

Většina rybářů vyhledává pro svůj koníček klid tak, aby mohli zrelaxovat, nabrat síly, kochat se přírodou. My jsme chtěli vyzkoušet chytání ryb z pláže kempu a pro tento náš záměr jsme z řady areálů které jsou nabízeny v sekci „Kempy pro rybáře“ zvolili Kemp Keramika na břehu Hracholuské přehrady.

A dobře jsme udělali. Čisté a udržované prostředí, v každé chatě WC a sprchový kout, spousta zeleně, překvapivě průzračná voda. A kuchyně? Zrak přechází a chuťové buňky nestíhají. O grilovaných,pečených kolenech a žebrech se nám bude zdát ještě dlouho. Ačkoliv jsme se s majitelem domluvili na našem příjezdu cca 14 dní před začátkem jejich sezony tak byl kemp téměř plně obsazen, takže rybařina byla svým způsobem takový neoficiální závod, protože chytání z pláže nebyl evidentně jen náš nápad. Za 4 dny v 6 lidech na břeh vytaženo více jak 100 kaprů. Nutno říct, žev drtivé většině kapří dorostenci o velikosti někde mezi 35 a 50 centimetry. Ale došlo i na větší a velké kousky. Je potřeba také dodat, že jsme chytali stylem „Chyť a pusť“ a všechny ryby šly po ošetření zpět do vody. Určitě v budoucnosti zkusíme, pro porovnání, chytání ryb i v jiném kempu, nicméně laťka kempem Keramika je nastavena opravdu hodně vysoko, obzvlášť když tam bylo vidět jak neustále budují a připravují pro své klienty další a další možnosti vyžití i ubytování včetně Hobitích domků.

A to vše aniž by to nějak ovlivnilo chod stávajícího provozu. Však my to jednou určitě přijedeme zkontrolovat, a nebude to trvat dlouho…… :-)

Kemp roku

Camping Rožnov
star star star star star
(Rožnov pod Radhoštěm)
deluxe-ex-3
© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist