Ubytování

Resort Dešná: Vyjímečné místo pro odpočinek - posuďte sami...

Resort Dešná: Vyjímečné místo pro odpočinek - posuďte sami...

Ahoj, jmenuji se Petr a stejně jako vy řeším každodenní otázku, kdy prostě konečně vypnu a dám pořádný relax. A našel jsem řešení, které vám během pěti minut představím. Máme se ženou dvě malé děti a dvě práce - takže fofr! Vše si bere čas, energii a otázka zní, jak tuto energii zachovat?! Když každý den dávám, kdy se mi vrátí zpět? Vyspíme se v hrobě! Klasická česká reakce na otázku, kdy si konečně odpočineš, že? Jenže “včera bylo pozdě” a naše tělo i duše řve, stěžuje si a postupně chřadne.

Hledal jsem a našel jsem moc zajímavé místo pro relaxaci, které bych vám chtěl dnes představit a doporučit. Nejsem v žádném případě pecivál, jsem velmi aktivní, ovšem v určitém momentu života se prostě chci vrátit k přirozenosti. Viděl jsem už různá místa planety, spal v nejluxusnějších hotelech, jedl exotické jídla, užil si prostě skvělý čas. Ale člověk má jen jeden žaludek, den má 24 hodin a pokud nechcete okázale rozfofrovat i dědictví po babičce, začnete uvažovat o tom, že “doma je doma”. 
 
Tělo i duše si žádá klid a čím více vnímám tyto potřeby, tím více se chci vracet do prostředí, které je pro mě i pro vás přirozené. K nám domů, do naší krajiny, do naší přírody. Jednoduše tam, kde mi rozumí a také, kde nebudu muset hloupě počítat, jestli si dám o jeden drink míň a nebo víc. Do kempu? Na Dešnou! Odpověď jednoduchá jako facka pro ty, kteří mají jasný záměr - odpočinout si ve vyjímečném prostředí a přitom zaplatit rozumné peníze. Resort Dešná u Slušovic je vyjímečné místo, které vám dnes rád představím.
 
Když se řekne kemp, mnozí se zděsí a ohrnou nos nad prostředím, které “určitě nemá dobrou hygienu, vaří tam blafy a je tam nuda”. Mrzí mě, že máte špatnou zkušenost, já naopak našel skvělé místo k odpočinku! A to s vyjímečným prostředím v lese, s perfektní a netradiční gastronomií na velmi vysoké úrovni, ubytováním ve stylu Feng Shui pro nejnáročnější a s takovou spoustou kvalitních služeb a vyžití, že je už jedno, jestli přijedu pouze na skok na pracovní večeři, vykoupat se v létě do vyhřívaného!!! bazénu - který je pro ubytované zdarma a u kterého je přímo bar - strávím tady víkend s rodinou a nebo dokonce týden na dovolené. Úžasné! Co se mi taky líbí, je velké parkoviště zdarma, když potřebuji pracovat, připojím se na wi-fi. Kuchař vaří luxusně podle Pěti elementů, což skutečně není jako jít si na polední meníčko za 55,- CZK a přitom nezaplatím víc, než v dobré restauraci za kvalitní jídlo. Nově můžete vyzkoušet relaxační i energetické masáže, ochutnat skutečně DOMÁCÍ kopečkovou zmrzlinu, dát si lahodné DOMÁCÍ  pivo z malého pivovaru ověnčené mnoha cenami... Je tady posilovna, solárium, sauna, herní koutek s Xboxem, venkovní projekce filmů, koncerty kapel, letní grilování, dokonce naučí i Vaše děti plavat pod dohledem zkušeného profesionála! Pět minut uteklo, doporučení je jasné a teď už jen vybrat termín na www.resort-desna.cz včetně možnosti online ubytování s automatickou slevou při pobytu delším, jak 3 noci. A jestli máte ještě chvíli čas, podívejte se na úžasnou restauraci ve stylu Feng Shui, která je součástí areálu a jediná svého druhu v naší krásné zemi – www.petelementu.cz


Těšíme se s rodinou na letní pobyt, jistě do té doby v kempu připraví další překvapení a služby pro hosty, kteří zde jsou skutečně vítáni!

Hezké léto přeje Petr Kopčil, jednatel společnosti Firestarter s.r.o.

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist