Ubytování

Přijměte pozvánku do jednoho z nejvybavenějších kempů ve Východních Čechách

Přijměte pozvánku do jednoho z nejvybavenějších kempů ve Východních Čechách

Klidná dovolená, ale i spousta zábavy, sportovního vyžití a vodních atrakcí, vč. 62,5 m dlouhého tobogánu. To vše je rekreační areál Stříbrný rybník ležící u Hradce Králové.

Stříbrný rybník je autokemp u jednoho z největších rybníků u Hradce Králové a je rozhodně jedním z nejvybavenějších kempů v regionu.

Výběr ubytování je opravdu široký - areál nabízí dostatek prostoru jak pro vaše vlastní stany, karavany nebo obytné vozy, tak nabízí ubytování v místních chatkách, bungalovech nebo mobilních domech - maringotkách.

Autokemp Stříbrný rybník je díky dostatečnému zázemí ideální pro klidnou rodinnou dovolenou v přírodě. Můžete zde zažít večery s kytarou u táboráku i romantické večerní procházky po pláži.
Přímo v areálu najdete plážovou restauraci, která ubytovaným návštěvníkům nabízí možnost snídaní, polopenze i plné penze, u rybníka se nachází stánky s občerstvením a minimarket. V areálu je k dispozici kuchyňka, nové čisté sprchy a sociální zařízení. U rybníka najdete převlékací kabinky i nuda pláž, ale také dětské hříště. V celém areálu se můžete připojit k Wi-Fi síti.

Dovolenou v kempu Stříbrný rybník si však užijí i sportovně zaměření návštěvníci.
Dominantou celého autokempu je samozřejmě rybník o rozloze 7 hektarů, do kterého vede skoro 63 metrů dlouhý tobogán - vstup je po celou sezonu zdarma. U rybníka najdete vodní centrum, které kromě půjčování lodí a šlapadel nabízí také zapůjčení obřích nafukovacích koulí pro aquazorbing. Stříbrný rybník je vhodným místem i pro rybaření.

Pokud nechcete strávit celou dovolenou u vody, i pro vás má tento kemp u Hradce Králové několik možností. Děti i dospělé nadchnou dvě obří trampolíny, které v kempu mají, nebo lanové centrum se třemi okruhy. V kempu Stříbrný rybník najdete půjčovnu sportovních potřeb, která se bude hodit, až si budete chtít zahrát stolní tenis, plážový volejbal nebo paintball na místních hřištích, nebo si zde můžete půjčit kola či koloběžky a vyrazit na jednu ze tří cyklotras, které tudy vedou. Nově je areál napojen na 10 km dlouhý asfaltový okruh pro in-line bruslaře i cyklisty vedoucí královéhradeckými lesy.

V autokempu Stříbrný rybník se zkrátka nudit nebudete a jakmile sem jednou vyrazíte, budete se sem o svých dovolených rádi vracet. Královéhradecký Stříbrný rybník nabízí nejširší možnosti vyžití v okolí a právem získal zlatou medaili Prázdninového inspektora TV Nova.

Více informací zde

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist