Ubytování

Přijďte za námi na veletrhy GO a REGIONTOUR v Brně (14.-17.1. 2016)

Přijďte za námi na veletrhy GO a REGIONTOUR v Brně (14.-17.1. 2016)
Pro návštěvníky našeho stánku jsme připravili soutěž !!!
Hledáte destinaci, kam vyrazíte v létě na dovolenou, na výlet, za sportem nebo za poznáním? Každá cesta začíná hledáním informací a výběrem toho správného cíle. Ulehčit vám to může tandem veletrhů cestovního ruchu, který na brněnském výstavišti začíná už za pár dní.
Pokud si chcete v předstihu vybrat letní dovolenou s veletržní slevou, využít aktuální nabídky lyžařských zájezdů nebo získat cestovatelské informace tzv. z první ruky, budete ve dnech 14. až 17. ledna na správném místě. Bezkonkurenčně široká nabídka turistických cílů v České republice seznámí s ubytovacími kapacitami ve všech atraktivních lokalitách, s novými turistickými programy i příležitostmi ke sportování a aktivnímu trávení volného času. Do vzdálenějších míst se vypravíte prostřednictvím veletrhu GO, kde si můžete vybrat ze zájezdů do téměř stovky zemí celého světa, od relaxačních pobytů u moře přes poznávací a turistické cesty až po dobrodružné výpravy za exotikou. Vedle spousty cestovatelské inspirace vás čeká také tradiční gastronomický festival RegFoodFest, doprovodný program na několika pódiích nebo 19. ročník festivalu GO Kamera, tentokrát s hlavním tématem Nepál a velmi poutavým programem.
 
Brány výstaviště se otevírají vždy v 10 hodin a při registraci a platbě online stojí vstupenka 80 korun. Pro návštěvníky našeho stánku jsme připravili soutěž !!!
 

Kemp roku

Camping Rožnov
star star star star star
(Rožnov pod Radhoštěm)
deluxe-ex-3
© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist