Ubytování

Největší evropská prodejní turistická výstava vás vybaví do přírody a inspiruje

Největší evropská prodejní turistická výstava vás vybaví do přírody a inspiruje

V pražských Letňanech i letos na téměř tři měsíce vyrostlo unikátní outdoorové město, kde vás vybaví na výlety po České republice i na daleké expedice, především se ale dozvíte spoustu zajímavých novinek ze světa outdooru. Prodejní Výstava stanů a vybavení do přírody se koná od 28. 5. do 14. 8. 2016 a vstup je letos zdarma!

Najdete tady 320 postavených stanů i oblíbené spacákové ležení, kde si budete moc vyzkoušet stovky spacáků a karimatek na nejrůznějších površích a hlavně - najdete tady největší výběr turistického zboží na českém trhu: pořídíte stany, spacáky, karimatky a kempingový nábytek, ale i batohy, oblečení, obuv a nejrůznější doplňky, jako jsou vařiče, nádobí, grily, nafukovací čluny, baterky, čelovky, nože a další outdoorové vychytávky. Vše si můžete vyzkoušet, poradit se s odborníky, děti si zařádí v dětském koutku a navíc můžete soutěžit o hodnotné ceny. A pozor: Parkování i vstup jsou letos zdarma! A to jsou jen některá z lákadel už 19. ročníku Výstavy stanů a vybavení do přírody.

140 značek na 10.500 m²

„Návštěvníky vedle zajímavých cen, velkých slev a dárků k nákupu nejvíc láká to, že si mohou všechno zkusit na vlastní kůži. V normální prodejně si třeba stan asi nepostavíte, přitom je to tak důležité. Stejně jako to, abyste si mohli dost dlouho poležet na karimatce nebo ve spacáku, který vybíráte. Tady je prostoru i času vždy dostatek,“ upozorňuje na stěžejní důvod, proč na výstavu zamířit její pořadatel Jaroslav Skalka.

Ve dvou halách, na ploše 10 500 m² (!) se představí více než 140 outdoorových značek. Mezi největší lákadla patří značky jako Deuter, Tilak, MSR, Meindl, Petzl, Leki, Keen, Thermarest, Mammut, Devold, Asolo, Lowa, Osprey, Warmpeace, Salewa, Leatherman, Primus, Marmot nebo Jack Wolfskin. Na své si ale přijdou i běžní turisté, kteří tu najdou tradiční značky jako Pinguin, Coleman, Hannah, Husky, Outwell, HI-TEC, The North Face, Loap a další.

Pořadatelé myslí i na rodiny s dětmi a pro nejmenší návštěvníky je k dispozici zcela zdarma dětský koutek. A pozor – i letos se svým nákupem mohou návštěvníci zařadit do soutěže o atraktivní ceny v hodnotě 500 000 Kč! Vyhrát můžete nový automobil Seat Leon ST kombi na rok zdarma, zájezd na Srí Lanku pro dvě osoby, skútr Yamaha N-Max, jízdenky luxusními autobusy Eurolines po Evropě, digitální kompakty Sony nebo horské kolo Kellys Thorx a mnohé další.

Nejvíce vybavení pro turisty, outdooráře i cestovatele

  • Batohy: 589 modelů, 27 značek, od 299 Kč do 7.933 Kč, nejvíce v ČR !
  • Turistické a sportovní oblečení: 2.720 modelů, 48 značek, nejvíce v ČR !
  • Turistické boty a sandále: 335 modelů, 26 značek, nejvíce v ČR !
  • Turistické, expediční a rodinné stany: 528 modelů, 21 značek, od 599 do 62.999 Kč, nejvíce v ČR !
  • Spacáky: 621 modelů, 23 značek, od 499 Kč do 13.390 Kč, nejvíce v ČR !
  • Karimatky: 328 modelů, 18 značek, od 64 do 10.499 Kč, nejvíce v ČR !
  • Kempingový nábytek, 378 modelů, 12 značek, od 249 Kč do 5.990 Kč, nejvíce v ČR !

Praktické informace

Místo konání: Výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Otevírací doba: pondělí – pátek: 15:00 – 20:00 hod., sobota – neděle: 10:00 – 20:00 hod.

Doprava: Parkování zdarma přímo v areálu výstaviště po celou dobu konání akce.

Parkování: Zdarma

Vstup: Zdarma

Další informace: www.vystavastanu.cz ( ti, kdo to mají do Prahy daleko, najdou identický sortiment na www.4camping.cz )

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist