Ubytování

Léto 2020 v ATC Merkur Pasohlávky

Léto 2020 v ATC Merkur Pasohlávky

Autokemp ATC Merkur Pasohlávky hlásí, že na léto 2020 je 100% připravený, a těší se na všechny letošní návštěvníky!

Autokemp Merkur v Pasohlávkách už rozjel letní sezónu naplno a provoz funguje ve standardním režimu. Vzhledem k letošní situaci a některým opatřením sice došlo ke zrušení několika oblíbených akcí a jiné, jako např. Euro Bike Fest či Lucky Cruisers Weekend, byly přesunuty na podzim. To však neznamená, že se přes léto v Pasohlávkách budete nudit!

Pro rodiny s dětmi bude na místě od 28. června do 28. srpna připraven kromě sobot každodenní animační program s Wikiho světem a od 26. června do 31. srpna bude denně promítat letní kino. Ve středu 15. července se pak bude konat SummerXFest Tour.

Těšit se také můžete jako každý rok na tradiční uličku, kterou tvoří 10 dřevěných stánků s nejrůznějším sortimentem - od kebabu a hamburgerů, přes rolovanou zmrzlinu až po dočasné tetování nebo zaplétání copánků. Ulička bude otevřena během celé hlavní sezóny, tedy od 27. června do 29. srpna.

V termínu 5.-6. září pak také proběhne oficiálně první ročník Food Festu Mušov, kde svou gastronomickou show rozjedou jedni z nejlepších kuchařů a food truckerů, kteří jsou připraveni potěšit vaše chuťové pohárky! Čekají vás fantastické speciality světové i tradiční kuchyně od pečlivě vybraných mistrů svého řemesla a samozřejmě několik překvapení... Tohle si zkrátka žádný milovník skvělého jídla a pití nemůže nechat ujít!

Takhle jsou na vás tedy v autokempu ATC Merkur Pasohlávky připraveni... :-) Pokud vás program zaujal a zvažujete letní dovolenou právě tady, doporučujeme co nejdříve rezervovat ubytování, protože kapacity kempu se postupně naplňují.

Přejeme všem krásné léto!

Kemp roku

Camping Rožnov
star star star star star
(Rožnov pod Radhoštěm)
deluxe-ex-3
© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist