Ubytování

Kemp Dolce u Trutnova je nejlepší v Královéhradeckém kraji

Kemp Dolce u Trutnova je nejlepší v Královéhradeckém kraji

Největší krkonošské přírodní koupaliště a kemp "Dolce" je jen kousek od Trutnova a necelých 25 kilometrů od Dvora Králové.  Získal 4. příčku celkově a první v Královéhradeckém kraji v anketě KEMP ROKU 2016 portálu Dokempu.cz

Kemp se každý rok modernizuje a přináší něco nového. Dojedete tam pohodlně na kole, takže koupání v rozsáhlém rybníku bude příjemnou tečkou výletu. Z Dolců si můžete udělat parádní základnu pro vaše výlety do všech částí Krkonoš, na cyklistické Trutnov trails i na výlety do ZOO Dvůr Králové, na přehradu, les Království, či do Kuksu. Na novinky v kempu jsme se zeptali provozovatelů Renaty Portlové a Josefa Pokorného...

 

 

Na co jste ve svém kempu nejvíce pyšní?

Máme tady velkou travnatou pláž, a troufáme si říci, že je to v Krkonoších asi jedno z největších přírodních koupališť. Pro děti je připraven tobogán nebo skákací hrad. Samozřejmostí je hřiště na minigolf, antuková hřiště na tenis, prostor pro volejbal, a už 2 roky máme i hřiště na plážový volejbal. Zajímavostí kempu je v hlavní sezóně takzvaný týdenní program pro dospělé, což je například lukostřelba, jízda na koních, každou sobotu večer živá hudba s příjemným posezením u grilovaných specialit, jako je kýta a podobně.


Jaká je tedy kapacita kempu a možnosti ubytování?

Kapacita v apartmánech a chatkách je zhruba 120 lůžek. Každý rok se snažíme kapacity zvětšovat například pořízením mobilheimů nebo rodinných stanů pro celé rodiny. Pohodlnější a komfortnější ubytování najdete ve zděných domcích, kde je i vlastní sociální zařízení. Další možností je finská chata, kde se ubytuje najednou až deset osob.


Většině lidí vadí na přírodních koupalištích bláto na dně rybníka. Jak je to u vás?

U nás mohou návštěvníci využít letos nově navezeného písku na kraje rybníka. Písek navíc stále doplňujeme, z toho budou mít určitě největší radost děti. Do začátku hlavní sezóny se objeví i nové dřevěné molo.

A co nabízíte rekreantům v případě, že počasí nebude úplně "koupací"?

Máme tu k zapůjčení kajaky a dvě šlapadla. V sezóně tu máme paddleboardy a vyžití najdou i návštěvníci, kteří mají rádi cykloturistiku. Jsme v Krkonoších, takže jasným cílem jsou hory, Sněžka, Dvůr Králové se svojí ZOO, cyklostezky po okolí. Nově jsou v okolí vybudované trailové tratě, takže na kola super. Pokud si hosté nepřivezou svoje cyklovybavení, vše si můžou na recepci zapůjčit. Půjčujeme horská kola, máme tu i dětskou sedačku a helmy. Letos chceme zakoupit i koloběžky, které se stávají velmi oblíbenými.


Důležitá je na dovolené i nabídka stravování. Párek v rohlíku a langoše mají všude, co netradičního máte připraveného vy?

Kdo je gurmánem, určitě by se měl na letošní dovolenou vypravit do našeho areálu. Kromě 2 stánků s rychlým občerstvením si pochutnáte i ve stylové restauraci, která má v plánu zahrnout do letošního jídelníčku krkonošské speciality. V jídelníčku v sezoně najdete například krkonošskou kulajdu, grilovaná kuřecí křídla v pomerančové šťávě, místní pokrm z krup  "krupeto" a specialitu z telecího masa. Na jídelním lístku budeme mít opravdu dobrou nabídku, kterou stojí za to ochutnat.


Nalákáte i cyklisty a turisty z okolí?

Pokud jste ze Dvora Králové, nebo z Trutnova, i pro vás je nabídka kempu zajímavá a vhodná k využití. Tím, že Dolce protíná cyklostezka a pěší turistická stezka, máme tady hodně návštěvníků z okolí, kteří si přijedou například poslechnout muziku o víkendu. Nebo je to pro ně oblíbená zastávka předtím, než se vrátí ze svého výletu zpět domů.


Některé kempy fungují i mimosezóně, nabízíte i vy nějaké možnosti pronájmu celého areálu?

O tom, že je kemp úspěšný a oblíbený svědčí i fakt, že se nám zákazníci opakovaně vracejí. Klienti a mezi nimi i velké renomované firmy si rádi areál pronajímají na srazy aut, svatby, firemní školení, teambuildingové akce a jiné podobné příležitosti. Takže pokud chcete strávit dovolenou či víkend na krásném místě na úpatí Krkonoš s modernizovaným přírodním koupalištěm, navštivte naši webovou adresu a pobyt si online objednejte.

 

Další informace o kempu Dolce na Dokempu.cz

Fotoreportáž z kempu Dolce

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist