Ubytování

Během pro zdraví i pro dobrou věc v Ostravě již 18.4.2015

Během pro zdraví i pro dobrou věc v Ostravě již 18.4.2015

Druhý ročník Night Run 2015 přináší běžecké závody pro sportovce i širokou veřejnost ve vybraných krajských městech České republiky.

Ostrava, Hradec Králové, Brno, Zlín, Praha, Plzeň, Olomouc a České Budějovice přivítají v průběhu roku druhý ročník běžeckého seriálu Night Run 2015. Zájem o něj je obrovský, už nyní organizátoři registrují stovky přihlášených běžců. Jednotlivé závody dají účastníkům zažít nejen radost ze sportovního výkonu, ale také atmosféru nočních měst. Závody totiž startují vždy ve večerních hodinách.

Night Run Ostrava, který se uskuteční 18. dubna 2015 na Masarykově náměstí v Ostravě, nabídne účastníkům na výběr ze dvou délek tratí. Trénovaní běžci jistě nebudou váhat a zvolí delší běh na 10 kilometrů - 2 okruhy. Méně trénovaní běžci, začátečníci, ale i sportovci z řad široké veřejnosti mohou zvolit pětikilometrovou trať AVON Růžového běhu a být také u toho. Poběží se v centru města, ale i po břehu řeky. Start bude ve 20:30 hodin.

Část ze startovného ze závodů Night Run 2015 poputuje na konto AVON boj proti rakovině prsu. Na veřejnou sbírku proti rakovině prsu ze které je podporována prevence, pomoc nemocným  ženám a další výzkum tohoto onemocnění, věnují pořadatelé 100,- Kč z každého startovného. Čím víc nás tedy poběží, tím větší vyjádříme solidaritu s nemocnými a jejich rodinami.

Sportem ku zdraví, říká se. A běh je podle odborníků jednou z nejzdravějších pohybových aktivit vůbec. A když tím pomůžete prospěšné věci, získají tím vaše výkony úplně jiný, větší rozměr. Tak obujte tenisky a pojďte do toho s námi!

Každý účastník závodu Night Run dostane 45ml sprej Borotalco Original. Oblíbená italská značka deodorantů, s tradicí od roku 1878, je novinkou na českém trhu. Deodorant s nezaměnitelnou vůní klasického tělového pudru obsahuje unikátní přírodní složku Microtalcum, která účinně pohlcuje pot, reguluje pocení a zanechává pokožku suchou a sametově hebkou. Po doběhu do cíle obdrží běžečtí nadšenci také tuňákový salát Rio Mare Insalatissime. Tuňákové saláty jsou ideální pochoutkou pro aktivní sportovce. Jsou vyrobené z kvalitních surovin, lehce stravitelné a bez konzervačních látek.

Více informací a přihlášky najdete na stránkách http://www.night-run.cz

Kalendář Night Run 2015
• 18.4. NIGHT RUN - OSTRAVA
• 25.4. NIGHT RUN - HRADEC KRÁLOVÉ
• 16.5. NIGHT RUN - BRNO
• 15.8. NIGHT RUN - ZLÍN
• 19.9. NIGHT RUN - PRAHA
• 26.9. NIGHT RUN - PLZEŇ
• 10.10. NIGHT RUN - ČESKÉ BUDĚJOVICE
• 17.10. NIGHT RUN - OLOMOUC
 

Kemp roku

Camping Rožnov
star star star star star
(Rožnov pod Radhoštěm)
deluxe-ex-3
© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist