Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka - Hodnocení

4.0 / 10 Průměrné
podle 3 recenzí (celkem 4)  

Horní Sokolovec 8,
CHOTĚBOŘ 583 01 | Mapa

Provozní období: 0.0. - 0.0.

Doporučené kempy v okolí

Skvělé 8.4 / 10

Areál Autokempu Seč Pláž se nachází v CHKO Železné hory, cca kilometr od centra Seče.…

Skvělé 8.5 / 10

Kemp Moře u rybníku Řeka se nachází na Českomoravské vrchovině u města Krucemburk.…

Chvályhodné 6.6 / 10

Kemp Pávov se nachází na Vysočině uprostřed České republiky, pouze 2 km od sjezdu na 112…

Vynikající 9.3 / 10

Autokemp Sykovec se nachází v samém srdci Vysočiny v turisticky oblíbené oblasti Tří…

Základní informace

Načítám...

Ceník - Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

40% Hodnocení 3
Celkem hodnocení 4
Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka


Storno

Hodnocení návštěvníků

Petr

Větší skupina
Pracovní
Vloženo:
Datum pobytu: 23.9. - 25.9.2016

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Absolvoval jsem seminář na Chatě Doubravce v září 2016. Jezdím na podobné akce pravidelně a mám zkušenosti s více středisky, ale zde jsem byl doslova ohromen v dobrém slova smyslu. Naprosto úžasná paní správcová, která nás rozmazlovala a plnila i ta nevyřčená přání, výtečná domácí strava a specialitky podniku, vybavení a variabilita střediska, klid a pohoda, nádherná příroda či naučné stezky v CHKO. Mohu jen doporučit!

Martin K.

Větší skupina
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 27.10. - 28.10.2016

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Dobrý den, dovolte mi reagovat. Naše středisko slouží primárně k pobytu větších skupin (školy v přírodě, sportovní a jazykové pobyty, meditační kurzy atd.) kterým se snažíme zajistit klid a nerušenost jejich pobytu. Zmíněné místo je označeno jako soukromé. Nicméně souhlasím že vždy je vše možné a nutné vyřešit slušně a s úsměvem. Vážíme si všech našich současných či budoucích klientů. Osoby zmíněné ve Vašem komentáři již u nás NEPRACUJÍ, na současné správcovi máme jen ty nejlepší reference o čemž bych Vás rád přesvědčil pokud nám dáte ještě šanci a stavíte se u nás, budete vítáni! Omlouvám se za nepříjemnost a přeji hezký den. Martin Koubek, majitel Chata Doubravka.

Helena

Větší skupina
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 1.6. - 1.6.2016

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

1.6.2016 jsme s dětmi 3,4a5 třídy procházeli kolem. Chtěli jsme si sednout na lavičky kolem ohniště a sníst svačinu. Nějaký člověk se psem, který pracoval za chatou Doubravkou, označenou jako rekreační a školící středisko, ovšem přišel a dost nevybíravým a nevhodným způsobem, vzhledem k přítomnosti dětí, nás vyhodil, že tam nemáme co dělat, ať okamžitě vypadneme, co si to dovolujeme atd. Pozemek ovšem nebyl onačen jako soukromý, tam bychom nevstoupili. K muži se přidala nějaká stará paní s podobným chováním. Když jsme odcházeli, pokřikovali na nás, že snad vidíme, že jsou kolem chaty a on / ten pán / nám také neleze na zahradu. Paní řvala z jaké jsme školy. TAKŽE, POKUD JSTE SLUŠNÍ LIDÉ A POTRPÍTE SI NA SLUŠNÉ ZACHÁZENÍ, ZDALEKA SE TÉTO CHATĚ VYHNĚTE.NEVÍM, ZDA TO BYL MAJITEL, NEBO SPRÁVCE, CO VÍM VŠAK JISTĚ JE TO, ŽE NEMÁ ŽÁDNÉ VYCHOVÁNÍ!!! Bez vyplnění hodnocení by se příspěvek neodeslal, proto jsem musela dát aspoň půl hvězdy.

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Miloslav O.

Vloženo:
Datum pobytu: -

Celkový dojem

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka, který hodnotili 3 uživatelé. Ceny najdete v ceníku kempu Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Vzdělávací a rekreační středisko Chata Doubravka.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist