chatový areál Atlas - Hodnocení

Třeboňská 10,
CHLUM U TŘEBONĚ 378 04

Provozní období: 0.0. - 0.0.

Doporučené kempy v okolí

Skvělé 9.1 / 10

Camp Paris se nachází v překrásném prostředí CHKO Třeboňsko, v těsné blízkosti několika…

Velmi dobré 7.3 / 10

Autokemp Komorník leží v překrásné krajině u obce Strmilov na břehu rybníka Komorník o…

Skvělé 9.2 / 10

CAMPING SEVER se nachází na břehu rybníka Hejtman nedaleko Chlumu u Třeboně. Tato…

Úžasné 9.9 / 10

Kemp je umístěn na břehu rybníka Staňkovský v Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Kemp…

Základní informace

Načítám...

_fac_pricelist_chatový areál Atlas

Načítám...

Fotogalerie

Načítám...

Zde máte možnost vyjádřit své hodnocení a váš názor na zařízení které jste navštívili. Hodnocení je známkováno obráceně, tedy ČÍM VYŠŠÍ POČET HVĚZDIČEK, TÍM JE ZAŘÍZENÍ LÉPE HODNOCENÉ.

Kliknutím na ikonu přidělíte hodnocení k jednotlivým vlastnostem. Hlasujte způsobem jak jste zvyklí z internetu, tedy 5 hvězdiček značí maximální spokojenost a 1 hvězdička naprostou frustraci.

Vaše hodnocení zařízení chatový areál Atlas


Storno

Hodnocení návštěvníků

Následující příspěvky jsou starší 16 měsíců, a tudíž nemusí odpovídat současnosti.
Lena

Větší skupina
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 20.8. - 24.8.2015

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Lesní chatová osada spíše pro rybářské či houbařské rodiny,klidný kemp, možnost celodenní chutné penze,bufet v kempu též v pohodě,chatky pěkné vybavené,čisté,sociálky bez problému.Hřiště pro děti dostačující,ceny nepatrně vyšší ale dá se,vedoucí příjemný usměvavý,žádný problém.Noční osvětlení lampami.Koupání v rybníku na vlastní nebezpečí.V důchodu se sem určitě ještě kouknem.

mirekhooper07

Mladý pár
Soukromý
Vloženo:
Datum pobytu: 30.7. - 6.8.2016

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Vstřícná a ochotná obsluha, každý den umývané toalety, umývárna 20m od WC, teplá voda teče na žeton dostatečně dlouho na pohodové osprchování. Program pro děti v době naší dovolené a pěkné zázemí pro ně, pinpongový stůl a síť na badminton, možnost zapůjčení loďky, vše zdarma :) Příjemné posezení a dobré ceny u občerstvení, teplá kuchyně. V chatkách možnost přitopení elektřinou v případě chladnějšího počasí. Je vhodné mít s sebou kolo pro snadnější dosažení okolních zajímavostí (koupání na pískových jezerech, Chlum a okolí.). Ve Staňkově výborný rybí bufet, měli i kynuté borůvkové knedlíky :)
Spokojenost.

Marta F.

Větší skupina
Jiný
Vloženo:
Datum pobytu: 15.8. - 22.8.2015

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Právě jsme se s manželem a vnoučkem vrátili z hodnoceného kempu.Chatky se opravdu nachází v krásném prostředí a jsou relativně prostorné, to však je jediné, co lze ohodnotit kladně.Přemrštěně vysoké ceny za ubytování, které odpovídají ceně za penzion se snídaní a vlastním hygienickým zázemím, rozhodně nenabízejí odpovídající standard.Při ceně 300- Kč za osobu/noc si platíte zvlášť 90- Kč za elektřinu a abyste se mohli osprchovat byť i jen studenou vodou, musíte zakoupit žeton. Chatky jsou vybaveny zařízením z šedesátých let, kdy nejspíš areál patřil ČKD DUKLA, jejichž razítka a inventární čísla dodnes "zdobí" povlečení i nábytek. Vodu si musíte nosit do chatky v kýblech a WC jsou umístěna jinde, než umývárny. Hulvátské chování personálu rovněž spadá do doby před padesáti a více lety. Př.: náš kamarád, odborník v oblasti geologie a jednatel odborné firmy se na dotaz, zda by mohl koupit grilující se rybu,dozvěděl :"na to byste neměl, to je candát, to není nic pro vás".Provozovatel kempu při přebírání chatek používá komentáře stylu:"je to tady mokrý (neprozřetelně jsem chatku zametla a vytřela), takovýhle bordel byste si doma nedovolili".Osobně se domnívám,že za takovou cenu by měl provozovatel zajistit úklid sám a ne ještě šikanovat platící hosty. Nebyli jsem zdaleka jediní, s kým takto jednal. Pokud na WC došel papír nebo praskla žárovka, bylo nutno jim to oznámit, sami kontrolu neprováděli. Ačkoli je v areálu povolen pobyt se psy (samozřejmě za úplatu),arogantní provozovatel šikanoval hosty, že musí mít psy na vodítku, toto však v případě vlastního psa nedodržoval.Rozhodně zde neplatí ono příslovečné:"náš zákazník - náš pán", ale spíše "host do domu - hůl do ruky". Rozhodně si zde hostů neváží a nikomu bych pobyt v tomto zařízení nedoporučila.

Jana R.

Vloženo:
Datum pobytu: 21.6. - 25.6.2010

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Nám se v kempu moc líbilo. Pro rybáře je tam nádhrné prostředí ....klídeček. My se určitě rádi vrátíme.

Lucie S.

Vloženo:
Datum pobytu: 3.7. - 6.7.2010

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Výborné ubytování, chatky kousek od vody a pan majitel ochotný a vstřícný. Můžu jen doporučit, voda v rybníce čistá a na výlety na kole super místo.

Dina J.

Vloženo:
Datum pobytu: 4.7. - 11.7.2009

Ceny
Personál
Prostředí
Služby
Sociální zařízení
Zábava
Celkový dojem

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Načítám...

Rezervační formulář

Načítám...

Podívejte se na hodnocení kempu chatový areál Atlas a buďte první, kdo přidá své hodnocení. Ceny najdete v ceníku kempu chatový areál Atlas. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu chatový areál Atlas.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist