Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví,
ČERNÁ V POŠUMAVÍ 382 23 | Mapa

Provozní období: 15.4. - 20.10.

Základní informace

Camping Olšina se nachází necelý kilometr od obce Černá v Pošumaví v Jižních Čechách a cca 15 km od města Český Krumlov, zapsaném na seznamu UNESCO. Samotný kemp leží přímo na břehu přehrady Lipno. Areál kempu disponuje rozlohou 4,5 ha a je uspořádán do teras a částečně je pokryt stromovím. Kemp disponuje vlastní pláží a je obklopen krásnou šumavskou přírodou.

Ubytování

Kapacita našeho zařízení je opravdu veliká.

Možnosti ubytování - 180 kempových míst, 15 malých chatek se společným sociálním zařízením ,6 velkých chatek s vlastní koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo) a kuchyňkou a dva čtyřlůžkové mobilní domky s vlastní koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo) a kuchyňkou.

Pro děti

Dětské hřiště s houpačkami, klouzačkami a pískovištěm. K dispozici také trampolíny a stolní tenis.

Sportovní využití

Lipno láká příznivce jachtingu, surfingu i rybolovu. Oblast Lipensko nabízí na jaře, v létě i na podzim pro milovníky pěší turistiky a krásné přírody síť značených turistických stezek,
cyklotras a chodníků, které spojují všechny obce a turistické atrakce v regionu. V areálu kempu naleznete půjčovnu loděk, šlapadel a beachvolejbalové hřiště.

Stravování

V kempu je k dispozici restaurace s venkovním posezením.

Sociální zařízení

Pro ubytované ve stanech a v menších chatkách je k dispozici společné sociální zařízení. Velké chatky a mobilní domky disponují kuchyňkou a plně vybavenou koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo).

Služby

Pro hosty je v celém kempu k dispozici bezdrátové WiFi připojení na Internet, popř. hosté mohou využít počítač na recepci. Zázemí kempu dále nabízí obchod s potravinami, restauraci, sportovní areál, půjčovnu loděk a kol, komfortní sociální zařízení, prádelnu (pračky, sušičky) a výlevku pro chemické WC.

Doplňující informace

Camping je vhodný zejména pro rodinnou dovolenou. Dodržujeme noční klid, proto je třeba se vyvarovat hlučných oslav apod.

Vybavení

Provozní doba

15.4.-20.10.

Typ kempu

Kemp

Ubytování

Chatky, Stany, Karavany

Vybavení objektu

Kuchyňka, Elektřina, Prádelna, Hřiště, Ohniště, Dětské hřiště, Oplocený areál, Psi povoleni, Wifi pokrytí v celém areálu, Sprchy, Parkoviště, Teplá voda, WC, Koupání, Ostraha

Jazyky na recepci: cz,sk,en,de

1 Západ slunce nad kempem 1 Západ slunce nad kempem 2 Místa pro karavany 2 Místa pro karavany 3 Pláž Camping Olšina 3 Pláž Camping Olšina 4 Velké 6lůžkové chatky 4 Velké 6lůžkové chatky 5 Malé 4lůžkové chatky a hřiště 5 Malé 4lůžkové chatky a hřiště 6 Šlapadla a pozdní večer 6 Šlapadla a pozdní večer 7 Dvě velké trampolíny, skluzavky 7 Dvě velké trampolíny, skluzavky 8 Houpačky, pingpongové stoly... 8 Houpačky, pingpongové stoly... 9 Profi trampolína 9 Profi trampolína A Šlapadla, loďky A Šlapadla, loďky B Volejbalové hřiště B Volejbalové hřiště C Recepce Camping Olšina C Recepce Camping Olšina D Restaurace uvnitř D Restaurace uvnitř E Restaurace venku E Restaurace venku F Obchůdek s každodenním pečivem F Obchůdek s každodenním pečivem G Nové sociální zařízení G Nové sociální zařízení H Nové sociální zařízení- invalidi H Nové sociální zařízení- invalidi hriste_pohled2 hriste_pohled2 hriste_prolejzacka2 hriste_prolejzacka2 I Nové sociální zařízení- venkovní umyvadla I Nové sociální zařízení- venkovní umyvadla J Západ slunce v kempu J Západ slunce v kempu K pohled na vodu z terasy K pohled na vodu z terasy L Pozdní večer stanování L Pozdní večer stanování M Mista pro karavany - terasy M Mista pro karavany - terasy N Místa pro stany N Místa pro stany O Místa pro stany, zábava O Místa pro stany, zábava P Prádelna P Prádelna prolejzacka_hriste prolejzacka_hriste R Karavany R Karavany S Kemp v zimě S Kemp v zimě X mobilni_domek_01 X mobilni_domek_01 X mobilni_domek_02 X mobilni_domek_02 X mobilni_domek_05 X mobilni_domek_05
Kemp vhodný pro

pro rybáře, pro turistiku, pro sportovní aktivity, pro seniory, pro rodinnou dovolenou

Pro karavanisty

Výlevka chem. WC, Přípojka el. energie, Výměna plyn. bomby

Max. příkon: 5 KW

Služby

Půjčovna kol a koloběžek, Půjčovna sportovních potřeb

Sportovní zázemí

Vodní sporty, Volejbal, Nohejbal, Fotbal, Stolní tenis

Certifikace/Asociace

Další certifikace/asociace: Kosmos camping wijzer, Alan Rogers, CCI, ECC

Vybavení chatek

Elektřina, Lednice, WC, Sprcha, Kuchyňka, Ložní prádlo

Stany

Parkování u stanu

Koupání

Jezero, Koupání zdarma

Ocenění

_fac_pricelist_Camping Olšina - Lipno

Načítám...

Hodnocení návštěvníků

Načítám...

Okolí

Načítám...

Kontaktní údaje

Camping Olšina - Lipno
Černá v Pošumaví
382 23 Černá v Pošumaví

Poloha: GPS: N48°44'46", E14°7'0"
Web: www.campingolsina.cz
E-mail: Odeslat dotaz
Telefon: Kontaktovat telefonem
Kraj Jihočeský kraj
Rekreační oblasti: Lipno, Šumava, Šumava - východ, řeka Vltava

Jak se k nám dostanete

Rezervační formulář

Načítám...

Přečtěte si hodnocení kempu Camping Olšina - Lipno, který hodnotilo 73 uživatelů. Ceny najdete v ceníku kempu Camping Olšina - Lipno. Ubytováni si objednejte jednoduše pomocí online rezervace. Telefonické kontakty, adresu a mapu umístění najdete na záložce kontakt. Poradíme vám také, jak aktivně trávit volný čas v okolí kempu Camping Olšina - Lipno.

2014 © FTonline s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist