Ubytování

Žebříčky nejlepších kempů a rekreačních středisek roku 2010 dle hodnocení svých hostů

Od 1.6. do 31.8. probíhal již 6. ročník ankety KEMP ROKU 2010, do kterého se letos aktivně zapojilo více než 100 rekreačních areálů. Hodnoceny svými hosty však byly všechny kempy a rekeační střediska na portálech www.dokempu.cz a www.rekrecni-strediska.cz. Nyní již jsou známy kompletní výsledky, které vám tímto přinášíme.

Projekt KEMP ROKU 2010 zahrnoval dvě kategorie: podruhé jste mohli soupeřit o titul NEJLÉPE HODNOCENÝ REKREAČNÍ AREÁL a již pošesté o titul NEJOBLÍBENĚJŠÍ KEMP. Hodnocení a nominace probíhaly na internetových stránkách Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz a přímo také ve stovce rekreačních areálů, které se do projektu přihlásily. Hlasovali však také čtenáři portálů TYDEN.cz a KUDYZNUDY.cz, posluchači COUNTRY RÁDIA a zejména uživatelé GOOGLE map, kde byl hlasovací formulář rovněž umístěn. Kempování v Česku a anketu KEMP ROKU jsme - podobně jako v loňském roce - podpořili také spoluprácí s deníkem MF Dnes a portálem iDNES.cz a také vystoupením v TV Nova. Dalšími partnery, kteří věnovali ceny pro hlasující veřejnost, byly: Husky, Hannah, Humi Outdoor, hamaka.eu a tyčinky Corny. KEMP ROKU se tak opakovaně stal největším a nejvýznamnějším projektem zaměřeným na hodnocení kvality ubytování, který kdy v Česku proběhl.

Letošní ročník byl navíc opět doprovázen rekordní návštěvností našich stránek, když jen v červnu, červenci a srpnu nezávislý audit zaznamenal 780.533 návštěv (loni to bylo za stejnou dobu 712.441 a předloni 476.772 návštěv).

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ KEMP 2010

Zpracovali jsme pro vás kompletní žebříček deseti nejúspěšnějších kempů, ale i pořadí v těch krajích, kde dostaly kempy relevantní počet hlasů.

 

NEJLÉPE HODNOCENÝ REKREAČNÍ AREÁL 2010

Projekt „Hodnocení rekreačních areálů“ je nejrozsáhlejším průzkumem zaměřeným na kvalitu ubytování v ČR a SR. Hosté ubytování v kempech a rekreačních střediscích po celé České a Slovenské republice měli možnost vyjádřit svou spokojenost s poskytovanými službami, a sice v sedmi kritériích: prostředí kempu, personál, služby, sportovní zázemí, sociální zařízení, ceny a celkový dojem. Množství a kvalita hodnocení se mj. odvíjely od aktivity samotných provozovatelů, jak možnost hlasovat komunikovali ke svým návštěvníkům. Ten, kdo tuto příležitost využil, získal zajímavou zpětnou vazbu, která mu může pomoci poskytovat ještě lepší služby.

Zpracovali jsme pro vás žebříček 25 nejlépe hodnocených rekreačních areálů a také desítku dle jednotlivých hodnocených kritérií.

  

Kompletní výsledky si můžete prohlédnout na adrese: www.dokempu.cz/kemp-roku-2010-vysledky/

 

Úspěšné kempy a rekreační střediska budou po celý rok viditelně označeny na našich portálech a budeme je propagovat také v médiích. Loňské výsledky zveřejnila většina významných českých médií (ČTK, MF Dnes, Lidové noviny, Blesk, Hospodářské noviny, Euro, Týden, iDNES.cz, iHNed.cz, TV Nova, Český rozhlas, Rádio Impuls, Deníky a mnoho dalších).

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist