Ubytování

Titul Kemp roku 2012 získal Camp Pláž

Anketa Kemp roku 2012 dospěla do svého slavnostního finále dne 15. listopadu, kdy bylo na slavnostním společném vyhlášení anket Kemp roku 2012 a Penzion roku 2012 v kongresovém hotelu Clarion v Praze oceněno TOP10 nejlepších kempů a penzionů.

Titul KEMP ROKU 2012 si odnesl Camp Pláž z Vranova nad Dyjí.

Anketu KEMP ROKU 2012 vyhlásila 1. června 2012 již po osmé společnost FTonline s.r.o., provozovatel stránek Dokempu.cz, jedničky v propagaci kempování v Česku a na Slovensku. Od června do srpna se o titul KEMP ROKU 2012 ucházely stovky rekreačních areálů z České a Slovenské republiky.

Do bojů o ceněný titul posílali svůj oblíbený kemp sami jeho hosté prostřednictvím portálů www.dokempu.cz a www.rekreacni-strediska.cz. “Hlasovalo se však také přímo ve 112 zapojených rekreačních areálech, kterými prošlo v průběhu soutěže na 380 000 000 návštěvníků,“ uvedl Jaroslav Skalka, jednatel společnosti FTonline.

Další tisíce lidí mohli hlasovat na internetu. Jen stránky Dokempu.cz zaznamenaly po dobu 3 měsíců, kdy soutěž trvala, rekordních 907.088 návštěv,” informuje Skalka. Jedná se tedy o výjimečný a nejrozsáhlejší projekt na hodnocení kvality služeb v domácím cestovním ruchu.

Prostřednictvím internetu se známkovalo prostředí ubytovacího zařízení, personál, služby, sportovní zázemí, sociální zařízení, ceny a celkový dojem. Hosté mohli navíc svůj oblíbený areál nominovat na titul KEMP ROKU. Alespoň jednu nominaci získalo 458 kempů a rekreačních středisek. Do hodnocení a nominace se aktivně zapojilo 7.568 hlasujících, kteří zaslali 9.169 platných hlasů.

Všech TOP10 nejlépe hodnocených kempů a penzionů se zúčastnilo slavnostního vyhlášení výsledků. Na setkání je uvítal a celou akci moderoval Miloň Čepelka, zakladatel Divadla Járy Cimrmana a otec spolumajitele společnosti FTonline Jana Čepelky.

Na společném setkání nejlepších kempů a penzionů byly též předány ceny od partnerů ankety. Ceny přebrali majitelé a provozovatelé ubytovacích zařízení přímo z rukou zástupců partnerů ankety, kterými v letošním ročníku byly:

Pivovary Staropramen, AZP Brno, Rudolf Jelínek, Primus CE a Bidvest Foodservice (Nowaco, Prima). Zkrátka nepřišla ani hlasující veřejnost, která byla motivována cenami od  značek GUMOTEX, Husky, Coleman, Ferrino, Humi Outdoor, SmartMaps.cz, Pinguin, Vango a High Peak.

A jaké tedy bylo konečné pořadí:

1. místo Camping Vranovská pláž, jihomoravský kraj
2. místo Autocamp Sedmihorky, liberecký kraj
3. místo Camping GORALSKÝ DVOR, Slovensko
4. místo Autocamp OASA Staňkov, jihočeský kraj
5. místo Kemp Branná, Vltava ř.Km 298, jihočeský kraj
6. místo Autokemp Frenštát p.R., moravskoslezský kraj
7. místo CAMP DOLCE, královéhradecký kraj
8. místo Autokemp Merkur Pasohlávky, jihomoravský kraj
9. místo ATC KOMORNÍK STRMILOV, jihočeský kraj
10. místo Camp Bítov - Vranovská přehrada, jihomoravský kraj

Celkový žebříček 50 nejlepších českých a slovenských rekreačních areálů, jak jej sestavili jejich návštěvníci, je k dispozici na adrese:

http://www.dokempu.cz/kemp-roku-2012-vysledky/

 

© Campiri Dokempu s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. | Obchodní podmínky
Webdesign pro portály
TOPlist TOPlist